MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » ÇEŞİTLİ KAYNAKLAR » KAMPANYA BUL

KAMPANYA BUL

Kampanyalar, İndirimler, Fırsatlar

 • Online Alışverişte Kampanya Takibi
  Türkiye’de online alışveriş yapan sayısı hızla artıyor. İnternet kullanıcı sayısının artmasıyla paralel olarak her gün yüzbinlerce kişi online alışverişin sınırsız imkanlarından yararlanıyor. Evden ya da işyerinden online alışveriş mağazasına giren tüketiciler, zahmetsiz alışverişin imkanlarından yararlanıyor. Zamandan tasarruf ettiren bu sanal mağazalar, her türlü ihtiyacı tek bir çatı altında toplayarak hem hızlı, hem pratik alışveriş imkanını sağlıyor. Kolay alışveriş imkanının en güzel yolu olan online alışverişteki ürün çeşitliliği de tüketicilerin bu yola yönelmesindeki en büyük etken oluyor. “Uzaktan satış” ile ilgili tüketici yasasının yürürlüğü girmesiyle biraz daha rahatlayan tüketiciler, her gün milyonlarca liranın donduğu bu pazarda indirimli fiyatlara ulaşmanın keyfini yaşıyor.

  Online alışverişteki cazip fiyatlar, fırsat kampanyaları, sanal mağazalara tüketici dostu bir görünüm kazandırırken, tüketiciler de neredeyse bir ürün fiyatına iki ürün satın alarak ucuzluğun keyfini çıkarıyor. İndirimlr.com fırsat sitesinde bulunan Evmanya.com online alışveriş sitesi, ucuzluk ve kalite sunan mağaza örneklerinden sadece biri. Sitenin bu portalını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Bu tür online alışveriş sitesindeki fırsat kampanyalarının sürekli takip edilmesi durumunda satın almayı düşündüğünüz bir ürüne neredeyse yarı fiyatına sahip olabiliyorsunuz. Bu da online alışverişin en cazip noktalarından birini oluşturuyor.

  Online alışveriş sitelerindeki bu fırsatlar, pazarın her geçen gün büyümesine neden oluyor. Alışveriş güvenliğinin yüksek olması ve tüketici haklarının tam olarak korunması, bu sitelere olan talebi de gün geçtikçe artırıyor. Türkiye’deki internet kullanıcılarının yaklaşık yüzde 47’sinin alışverişte online siteleri tercih ettiği düşünülürse, talebin ne kadar hızlı bir şekilde arttığı ortaya çıkıyor. Beş yıl gibi bir zaman diliminde online alışverişin yaklaşık yüzde 5’lerden yüzde 47’lere çıkması, pazarı daha cazip hale getiriyor. Gerek alışverişin kolay olması, gerek her ürünün tek bir çatı altında bulunabilmesi, istenilen ürüne birkaç saniye içinde ulaşılması, zahmetsiz nakliye gibi konular birleştiğinde, online alışveriş normal alışverişten çok daha cazip hale geldiği, tüketicilerin de bu nedenle bu tor alışverişi tercih ettikleri belirtiliyor.

  Online alışverişin sunduğu imkanlar bunlarla da sınırlı değil. Satın aldığınız ürün için ellerinizde poşetlerle evinizin yolunu tutmuyorsunuz. Her online alışveriş sitesinde “kapıda ödeme” seçeneği bulunuyor ve bu seçenekle birlikte tüketiciler ürünün ücretini kapılarına gelince ödeyebiliyorlar. İstenilen ürünün kusurlu çıkması durumunda bu anında site yetkililerine bildiriliyor, satın alınan ürün en kısa sürede iade edilebiliyor. “Müşteri memnuniyeti” ilkesine sonuna kadar sadık kalan online alışveriş siteleri, tüketicilere rahat bir alışveriş imkanı sunuyor.

  Normal alışveriş mağazalarında yılın belli bir döneminde indirim uygulanırken, online satış siteleri için bu kural geçerli değil. Sezonda bile olsa online satış siteleri kolaylıkla indirim yapabiliyor. Bu indirimlerin yapılabilmesinin nedeni, online satışta personel ve diğer gider grubunun oldukça az olması. Sanal mağazalar bu avantajları müşterilere indirim olarak sunuyor. Dolayısıyla tüketici, ürünü çok avantajlı fiyatlarla satın alabiliyor.
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Solo 30. Yılında Hayallerin Gerçekleşsin Kampanyası! Süper Hediyeler
  Solo 30. Yılında Hayallerin Gerçekleşsin Kampanyası! Süper Hediyeler
  Solo Kampanyası

  Solo 30 yılında hediyelerle dolu kampanya
  01.09.2012(00:01)-31.10.2012(23:59) tarihleri arasında gerçekleşecektir. Solo
  Kampanya tarihleri arasında promosyonlu Solo ürün ambalajlarının içinde bulunan özgün katılım şifresini, ad, soyad, adres bilgileriyle birlikte, aralarında birer boşluk bırakarak 1579 kampanya hattına kısa mesaj ile göndererek yada www.facebook.com/solosolosolo veya www.soloylahalletgitsin.com web sitelerinde (ücretsiz) ilgili alana GSM no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girerek kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

  Kampanya Hediyeleri,
  1-   3 Adet VW Tiguan Model Otomobil,
  2-   30 Kişiye Philips Led TV,
  3-   Hergün 30 Küçük Ev Aleti

  Kampanya katılım için,
  Solo Akıllı Çözümler Çek-al peçete yedek paket, Solo Naturel Havlu 3'lü, Solo Peçete 100'lü, Solo Peçete desenli  Solo Akıllı Çözümler Çek-al Havlu yedek paket için bir(1), Solo Havlu 3'lü, Solo Peçete 200'lü, Solo Dekoratif Havlu 3'lü, Solo Tuvalet Kağıdı 9'lu için iki(2), Solo Havlu 6'lı, Solo Tuvalet Kağıdı 8'li, Solo Akıllı Çözümler Çek-al Havlu Kutu, Solo Akıllı Çözümler Çek-al Peçete kutu, Solo Akıllı Çözümler Duble Rulo Havlu 4'lü, Solo Havlu 8'li için üç(3), Solo Tuvalet Kağıdı 16'li, Solo Havlu 12'li için dört(4), Solo tuvalet kağıdı 24'lü, Solo Akıllı çözümler Duble Rulo tuvalet kağıdı 12'li için beş(5), Solo tuvalet kağıdı 32'li için altı(6), Solo Akıllı çözümler sıkıştırılmış tuvalet kağıdı 40'li için ise yedi(7) çekiliş hakkı kazandırır.
  Kısa mesaj ve internet katılımında ad, soyad ve adres bilgisi eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.


  Bu kampanya İpek Kağıt San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 03.07.2012 tarihli ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02–25-01-02/1973-7568 sayılı izni ile 01.09.2012(00:01)-31.10.2012(23:59) tarihleri arasında gerçekleşecektir.
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Dask Puzzle Facebook Kampanyası
  Dask Puzzle Facebook Kampanyası

  Dask Facebook Kampanyası Dask Puzzle ile parçaları birleştir ve kampanya ödüllerini sen kazan.
  Kampanyaya, 24.08.2012 saat 19.00 – 24.09.2012 saat 16.00 tarihleri arasında
  http://www.facebook.com/dask adresine girerek "DASK Puzzle" uygulamasında
  karşılarına çıkacak katılım formuna ad, soyad, e-posta, cep telefonu ve adres
  bilgilerini eksiksiz giren Facebook kullanıcıları katılabilecektir.
  Kişiler 'DASK Puzzle' uygulamasına izin verdikten sonra karşılarına çıkan
  videoyu izleyecek ve bunu takiben karşılarına çıkacak yapbozu tamamlayarak
  sıralamadaki yerlerini alacaklardır.
  Sıralama yapılırken kullanıcının yapbozu tamamlamak için yaptığı hamle
  sayısının ve yapbozu tamamlama süresinin etkisi olmayacaktır.
  Uygulamayı kullanarak sıralamaya giren kişiler arasından beş bin beşinci (5005.)
  kişi Apple 3. Nesil Yeni iPad 16 GB Wi-Fi, her beş yüzüncü (500.) kişi ise Apple
  iPod Shuffle 2 GB kazanacaktır.
   
  Eğer oyun sonunda yeterli katılımcıya ulaşılamazsa, ödüller sıralamaya giren
  katılımcılar arasından sondan başa doğru giderek dağıtılacaktır.
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • AKBANK CAZ FESTİVALİ TİŞÖRTÜNÜ TASARLA HEDİYELERİ KAZAN KAMPANYASI
  AKBANK CAZ FESTİVALİ TİŞÖRTÜNÜ TASARLA HEDİYELERİ KAZAN KAMPANYASIAkbank Tişört TasalıCAZ! Kampanyası
  14.08.2012 – 10.09.2012 tarihleri arasında yayında olacaktır.


  Akbank facebook'ta tişörttasarlıcaz sayfasına girerek sayfada tişört tasarlayan
  Kampanya Hediyeleri
  1.kişiye Polk Audio 5.1 ses sistemi + Eleni Karandriou konser davetiyesi (çift kişilik). Ayrıca bu tasarım, festivalin resmi tişörtü olarak basılacak ve sanatçı ve çalışanlar tarafından festival boyunca giyilecektir. Tasarıma ait müzik, tişörtün arkasına basılacak olan QR kod ile, mobil cihazlardan dinlenebilecektir.
  2.kişiye AKG K242 Kulaklık + Ibrahim Maalouf konser davetiyesi (çift kişilik)
  3.kişiye AKG K242 Kulaklık + Act Jubilee All Stars konser davetiyesi (çift kişilik)

  Yarışmada kazanan olabilmenin ön koşulu, kayıt formunda yer alan bilgilerin eksiksiz olarak doldurulmuş olmasıdır.
  Kampanyaya katılmak için tıklayınız.


  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Philips Facebook'ta ''Hayalimdeki Düğün'' Kampanyası ile Hediyeler
  Philips Facebook'ta ''Hayalimdeki Düğün'' Kampanyası

  Kampanyanın konusu; katılımcıların, “Hayalimdeki Düğün” teması üzerine yeteneklerini gösteren, yaratıcı, özgün, tasarımı ve yerleşimi şık, güzel, görkemli ve ilginç, hayallerindeki en güzel düğünü en iyi gösteren şekilde, sayfadaki tasarım alanına kız tarafı ve erkek tarafı ayrımında belirtilen her kategori için slayt veya görsel imajlarını ekleyerek kendi özgün düğün tasarımlarını yarışma sayfasında oluşturup yükleyerek yarışmaya katılmalarıdır.

  Kampanya Ödülleri
  1. kişiye Philips Çeyiz Seti yarışma büyük ödülü verilecektir.
  2. kişiye Philips FC6161/04 DailyDuo şarjlı dikey süpürge ödülü,
  3. kişiye Philips QG3280/32 Multigroom Erkek Bakım seti ödülü
  4. kişiye Philips MCM1110/12 Classic micro music system ödülü verilecektir.

  Kampanya 5 Ağustos 2012 tarihine kadar    www.facebook.com/PhilipsTurkiye web sayfasından uygulanacaktır.
  Kampanyaya katılmak için tıklayınız

  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • P&G ile ''TEŞEKKÜRLER ANNE ETKİNLİĞİ'' ne Katılma Fırsatı
  1500 kişiye 22 Eylül 2012 14:00-18:00 tarihinde Küçükçiftlik Park / Maçka’da gerçekleşecek olan “Teşekkürler Anne Etkinliği” bileti P&G TEŞEKKÜRLER ANNE ETKİNLİĞİ KAMPANYASI

  "Teşekkürler Anne" kampanyası kapsamında, Migros işbirliği ile özel bir kampanyayı hayata geçirmeye hazırlanıyor.
  P&G ve Migros tarafından düzenlenen kampanya çerçevesinde 12 Temmuz - 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında Migros Mağazaları veya Migros Sanal Market'ten P&G markaları Ariel, Ace, Alo, Fairy, Pantene, Head & Shoulders, Wella Pro Series, Blendax, Koleston, İpana, Oral-B, Prima, Orkid, Gillette ve Duracell alan tüketiciler, anneler ve çocukları için organize edilecek Sertab Erener konseri ve
  "Teşekkürler Anne"- spor festivaline bilet kazanma şansı elde edecek. Ayrıntılar Migroslarda.
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • ETİ CİN 'DEN HEDİYE PAKETİ KAZANDIRAN KAMPANYA
  Eti Cin Facebook Hediye KampayasıEti Cin Facebook Hediye Kampayası
  16 Temmuz - 13 Ağustos 2012 Tarihleri arasında eticin Facebook Hayran sayfasında gereçerlidir.

  Kampanyaya Katılarak Gülümset butonunu kullanarak dilediğin cümle kalıbını gir ve güldürgece gönder

  Dilersen daha önce kullanıcıların girdiği cümlere gülümse butonuna tıklayarak oy verebilirsin.

  Kampanya Hediyesi
  Her hafta en çok oy alan paylaşım sahibi Eti Cin hediye paketi kazanır.

  Katılımcılar istediği kadar gülümseten cümle yazabilir fakatt bir kez hediye paketi kazanabilir.
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Sek Pikniğe Gitsek Ayran İçsek Facebook Kampanyası
  sek ayran kampanyası
  19.07.2012 tarihine kadar kampanyaya katılan
  - Heryere Giden Müzik Seti
  - Her hafta 50 kişiye Piknik Seti Hediye

  Sek Pikniğe Gitsek Ayran İçsek Kampanyası için üç arkadaşını seçiyorsun ve ad soyad, telefon bilgilerini veren kişi 1 çekişiş hakkı kazanmış sayılıyor.
  Kampanyaya katılmak için tıklayınız.
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • DRY İstanbul Kuru Temizleme Facebook Sayfasını Beğenin 30tl lik Kuru Temizleme hediyesini kazanın.
  DRY Kuru Temizleme Kampanyası

  DRY Kuru Temizleme Facebook Sayfasını Beğenin 30tl lik Kuru Temizleme hediyesini kazanın.

  Bu Kampanyaya Katılan herkese hediyesi verilmektedir.

  PEK Bİ’ BEĞENDİM KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI
  • · Kampanyamız 31.07.2012 tarihine kadar geçerlidir.
  • · Dry İstanbul olarak bu kampanyadaki sorumluluğumuz 30 TL’lik hizmeti ücretsiz sağlamaktır.
  • · Kampanyamızdan yararlanabilmeniz için 444 1453 numaralı çağrı merkezimizden sipariş vermeniz gerekmektedir.
  • · Ürün teslimi, kampanya sürecinde sipariş veren müşterilerimize, sipariş talebinden itibaren 72 saat içerisinde gerçekleştirilecektir.
  • · Pek Bi’ Beğendim Kampanyası, Dry İstanbul’a ait başka bir kampanyamız ile birleştirilemez.
  • · Her bir katılımcımız, kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilecektir.
  • · Hediye edilen miktarı aşan hizmet taleplerinde müşterilerimiz, fiyat farkını liste fiyatları üzerinden ödemek durumundadır.
  • · Söz konusu hediyenin kullanımı tek bir servis için geçerlidir. Sipariş edilen servis tutarı 30 TL’nin altında ise, iş bu üst sınır bedelinin tümü kullanılmış sayılacaktır.
  • · Hizmet vereceğimiz bölgeler ile ilgili bilgiye, resmi web sitemiz www.dryistanbul.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Kampanyaya katılmak için tıklayınız.
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • First Kampanyası
  first Sakız Kampanyası
  First Kampanyası Aç Bak Neler OLacak
  First Paketleri acayip hediyelerle dolu!
  First Kampanyasına katılmak için paketlerdeki şifleri facebook sayfasına gir ve hediyeleri kazanma şansını yakala.
  Kampanya Hediyeleri,

  -1 adet Peugeot RCZ 1.6
  - 30 kişi Helikopterle Şehir Turu
  - 50 kişi Ferrari Turu
  - 5 kişiye iki Kişilik İbiza Tatili
  -Katılan herkese 4 saat konuşma hediye
  Kampanyaya katılım için tıklayınız.
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Anadolu Hayat Emeklilik Facebook Hediye Kampanyası
  Anadolu Hayat Emeklilik facebook'taki kampanyası Birbirinden tatlı hediyeler veriyor.
  Kampanya HediyeleriAnadolu Hayat Emeklilik Facebook Hediye Kampanyası
  1- Hergün 5 kişiye 25TL Hediye çeki,
  2-10 gün sonunda oluşacak En Tatlı 50 şey listesinde yer alırsan ve bu listeden jurinin seçeceği En tatlı 5'ten birisi olursan istediğin hediye senin hediyeler 
  -Ferrari İle İstanbul'un Heyecanını mı yaşamak,
  -Hepsiburada.com 200tl Hediye çeki
  -ebebek.com 200tl Hediye çeki
  -Helikopter ile İstanbul'u ayaklarının altına almak,
  -Spa terapisi ile kendini şımartmak,
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Caramio Kazandırıyor Facebook Kampanyası
  Caramio Kazandırıyor Facebook Uygulaması Genel Bakış Caramio Kazandırıyor Facebook Uygulaması ("Program"), Caramio ("Sponsor")’nun sponsorluğunu yaptığı, Katılımcıların, www.facebook.com/caramio Facebook sayfası’nda belirtilen stoğun devam ettiği süre boyunca, paket altında şifre bulunan Caramio paketleri ("Kampanyaya Dahil Paketler") satın alarak ve bu paketlerin altındaki şifreleri aşağıda belirtilen şekilde sisteme girerek puan topladıkları bir programdır.
  Katılımcılar, www.facebook.com/caramio Facebook sayfasını, kullanarak programa katılabilirler. Kampanyada her gönderilen şifre Program kapsamında Katılımcıya 5 (beş) puan kazandıracaktır.

  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Videoyu çalkalaması bizden, parçaları birleştirmesi sizden. Tıkla,oyna,kazan,eğlen. Sütaş
  Sütaş Ayran Çalkala eşleştir,Parçaları birleştir ! Facebook Kampanyası Kampanya hediyeler dağıtmaya devam ediyor.Sütaş Ayran Facebook Kampanyası


  Videoyu çalkalaması bizden, parçaları birleştirmesi sizden. Tıkla,oyna,kazan,eğlen. 
  Kampanyaya katılın için https://apps.facebook.com/sutas_puzzle/ tıklayın.


  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Aviva Facebook Sayfasında Otofoto Kampanyası İle Her Hafta 1 Kişiye Petrol Ofisi'nden 1000TL Değerinde Akaryakıt Hediye Ediyor!!!!
  aviva pertol ofisinden 1000tl değerinde akaryakıt hediye kampanyası

  Kampanyaya Katılanlara
  -Her Hafta1 Kişiye Petrol Ofisinden 1000 TL değerinde akaryakıt
  -20 Adet Petrol Ofisinden 50 TL akaryakıt çeki,


  02/07/2012 – 13/08/2012 tarihleri arasında https://www.facebook.com/Avivaturkiye adresine ücretsiz olarak giriş yaparak arabalarının fotoğraflarını yükleyerek karşılarına çıkan formu eksiksiz dolduran katılımcılar kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.
  Jüri üyeleri: Alemşah Öztürk (Ajans başkanı), Mert Alankaya (Kampanya Yöneticisi), Hidayet Bayraktar ( Teknik Direktör), Gencer Soytemiz (Proje Yöneticisi)’dir.
  Her haftanın en çok beğenilen fotoğrafının sahibi Jüri değerlendirmesiyle Petrol Ofisi’nden 1000 TL değerinde akaryakıt kazanacaktır. Ayrıca her hafta en çok başarılı davet getiren 10 kişi 50 TL’lik, her hafta oy veren 10 kişi 50 TL’lik akaryakıt çeki kazanacaktır. Davetlerin başarılı sayılabilmesi için davet edilen kişinin uygulamaya gelmesi gerekmektedir.
   Uygulamaya yüklenen fotoğraflar beğeniye sunulmaktadır. Aynı kullanıcı tarafından yüklenen birden fazla fotoğraf kullanıcıya gelen oyların bölünmesine yol açar ve şansı azaltır. Her hafta değerlendirmeye fotoğraf sahibi değil yüklenen fotoğraf girecektir.
   Yarışmanın kazananları 9, 16, 23, 30 Temmuz 6, 13 Ağustos 2012 tarihlerinde https://www.facebook.com/Avivaturkiye sayfasında yayınlanacaktır.
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • SANA BLOGGERLARLA BİLGİNİ YARIŞTIR KAMPANYASI
  SANA BLOGGERLARLA BİLGİNİ YARIŞTIR KAMPANYASI


  Sana MargarinIN Kampanyası 


  SANA’NIN “BLOGGER’LARLA BİLGİNİ YARIŞTIR” YARIŞMASI İÇİN ŞARTLAR & KOŞULLAR
  Yarışma, 01.07 – 04.07.2012, 05.07 – 08.07.2012 ve 09.07 – 12.07.2012 tarihlerinde sorulacak sorulara cevap veren katılımcılar arasından çekilişle belirlenecek talihlilere, Facebook sayfasından duyurulan hediyelerin gönderimi üzerine kuruludur.   ÖDÜLLER
  Soruyu cevaplayanlar arasından, her dönem için Noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek 7 kişi, Kampanyada 1. dönem için 7 kişi Arçelik K 1255Blender, 2. Dönem için 7 kişi Arçelik K 1434 Mikser, 3. Dönem için 7 kişi Arçelik K 8010 ekmek kızartma makinesi ikramiyesi kazanacaktır.   UYGULAMA
  • 1. SORULARIN CEVAPLANMASI
   Katılımcılardan, sorulan sorunun alt kısmında yer alan Facebook Connect alanına cevaplarını girmeleri beklenir.
  • 2. TALIHLILERIN BELIRLENMESI
   Talihliler, yukarıda belirtilen dönemlerde, soruya cevap veren katılımcılar arasından noter huzurunda çekilişle belirlenir. Noter çekilişi ile her kampanya dönemi için 7 kişi ödüle hak kazanır.

  Kampanyaya Katılım https://www.facebook.com/sanaturkiye/app_362870690446334 sayfasından yapılmaktadır.
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Bim Market 6 Temmuz Kampanya Bülteni
  Bim Market 6 Temmuz Kampanya Bülteni
   Bim Market 6 Temmuzdan itibaren geçerli olan kampanyalı ürünler,

  Bluelight Dikiş Makinası 149,90TL
  Vantilatör 29,90TL
  Matkap 39,90TL
  Lehim Lavha Tabanca 19,90TL
  Çocuk Salıncağı 29,90TL
  Alez Çift Kişilik 14,50TL
  Baskılı pike çift kişilik 16,50TL
  Baskılı pike tek kişilik 14,50TL
  Merdiven 24,50TL
  Bayan Bermuda Pijama 13,50TL
  Polo Yaka Tişört 8,95TL

  Bim Market 6 Temmuz Kampanya Bülteni
  Baharlık Ayakkabı Bay 19,90TL
  Çocuk Atlet 2,95TL
  Çocuk Slip 2'li/Boxer 2,95TL
  Bayan Suba Çorap 1,25TL
  Gitar ve Müzik Aletleri Seti 29,90TL
  Sos Çeşitleri 1,95TL

  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Nivea İle Stilini Yarat ve Hediyeni Kap Kampanyası
  Nivea Stilini Yarat Kampanyası


  En çok begendiğin kombinini yarat
  Tasarladığın kombini gardırobuna ekle
  Tasarladığın konbinleri oylamaları için arkadaşlarını davet et.


  Kampanya 16.07.2012 tarihine kadar katılınabilir.


  Kampanya Hediyeleri


  - En çok oyu alan ilk 10 kişi Fabrika'dan 1 adet Kıyafet ve Nıvea Black&White deodorant Seti 
  - Kampanyaya katılanlar arasından yapılacak çekilişle 100 kişi Nivea Black&White deodorant Seti  kazanma şansı yakalıyor.
  Kampanyaya www.facebook.com/NIVEATurkiye sayfasından Stilini Yarat bölümüden katılabilirsiniz. Kampanya katılım ücretsizdir.  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Omo Leke Maceraları Facebook Oyunu ve Hediyeleri
  
  Omo Leke Maceraları Facebook Oyunu ve Hediyeleri Kampanyası
  Omo Leke Maceraları Facebook Oyunu ve Hediyeleri
  
  Omo Deterjan Facebook Kampanyası. Bu Kampanyada oyun oynayayım.
  Omo Leke Maceraları'nı oynamaya başla. Omo'nun süprizlerle dolu dünyasında heyecan dolu bir yolculuğa çıkın! Arkadaşlarını davet edip bonus bölümleri açın! En iyiler arasına girin, birbirinden harika ödüller kazanın!

  Çekilişte 1 kişi Arçelik 8127 N Çamaşır Makinesi ikramiyesi kazanacaktır. Ayrıca her hafta şirket içi yapılacak çekiliş ile 10 kişi Omo Ultra Konsantre Sıvı Deterjan kazanacaktır.

  23.07.2012(23:59) tarihine kadar katılım kapılabilir. Katılım https://www.facebook.com/#!/kirlenmekguzeldir/app_254171474690095
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • tatil.com Facebook'ta Bedava 5 Yıldızlı otel'de Tatil Kampanyası
  
  Belek Belconti Resort Otel Bedava Tati Kampanyası
  BEDAVA TATİL KAMPANYASI
  tatil.com Sizi bedava Tatile götürüyor. Bedava Tatil Kampanyası. Bedava Tatil Kazan.
  Tatil.com facebook sayfasında Bedava tatil uygulamasına katıl. 5 Yıldızlı Belek Belconti Resort Otel'de 4 gün 3 gece konaklama kazan. Bu Kampanya Bedava tatil kazandırıyor. Tek yapman gereken Sayfayı beğenip, çekilişe katılmak.
  Bir düşün, Belek’te 3 gece keyifli keyifli konaklasan, gönlüne göre eğlensen ve herşeyi Tatil.com karşılasa nasıl olur? Tatil hayalleri gerçek olsun dedik. Belconti Resort Hotel’de 3 gece bedava konaklama kazanmak için çekiliş başvuruları yine Tatil.com Facebook uygulaması üzerinden yapılıyor. Buradan ulaşabileceğin başvuru uygulamasını açabilmek için aşağıdaki ekrana tıklaman ve kaçırılmayacak Tatil.com fırsatlarından haberdar olabilmek için sadece Tatil.com Facebook sayfasını Beğen’men yeterli.

  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Huggies Little Swimmers Mayo Bebek Bezi Bebeğim Dergisi Kapak Bebeğini Arıyor!!!
  Huggies Bebek Bezleri Kampanyası Huggies Little Swimmers Mayo Bebek Bezi Kapak Bebeğini Arıyor.
  Huggies Bebek Bezleri Kampanyası Huggies Little Swimmers Mayo Bebek Bezi Kapak Bebeğini Arıyor.


  Huggies Bebek Bezleri Kampanyası

  Huggies Little Swimmers Mayo Bebek Bezi Kapak Bebeğini Arıyor.
  Kampanya 21 Haziran - 29 Temmuz 2012 tarihleri arasında Huggies Little Swimmers Facebook hayran sayfasında geçerlidir. 

  -Kazanan Bebek Bebeğim Dergisine kapak oluyor
  -Her hafta birinci olan bebek Huggies Little Swimmers Mayo Bebek bezi kazanıyor. 


  • Kullanıcılar uygulamaya sadece 0-3 yaş arasındaki bebek fotoğraflarını yükleyerek katılabilirler. Fotoğraflarda birden fazla bebek ve aile büyüklerinden herhangi biri görünemez. Bu kriterlere uygun olmayan fotoğraflar uygulamaya kabul edilmeyecektir. 

  • Fotoğraflar uygulamaya yüklenmeden en fazla 6 ay önce çekilmiş olmalıdır. 

  • Kullanıcılar uygulamada her kategoriye istedikleri kadar fotoğraf yükleyebilirler. Fotoğraflar kategori başlıklarına uygun olarak yaz ve tatil konseptiyle açık havada çekilmiş olmalıdır. Kullanıcıların yükledikleri fotoğraflar birden çok kategoride birinci olursa uygulamada en çok oy aldıkları tek kategori geçerli sayılır. 

  • Fotoğraflar uygulamaya kategori başlıklarına ve yaz konseptine uygun olarak yüklenmelidir. Moderasyondan geçen ve konsept ya da görüntü kalitesi açısından uygulamaya uygun bulunmayan fotoğraflar uygulamaya yüklenmez. 

  • Uygunsuz içerikli fotoğraf ve metinler, moderasyondan geçemez ve uygulamaya yüklenemez.  Kampanya 21 Haziran - 29 Temmuz 2012 tarihleri arasında Huggies Little Swimmers Facebook hayran sayfasında geçerlidir.  Katılım için http://on.fb.me/Nh2L6I

  • Kullanıcılar uygulamaya sadece 0-3 yaş arasındaki bebek fotoğraflarını yükleyerek katılabilirler. Fotoğraflarda birden fazla bebek ve aile büyüklerinden herhangi biri görünemez. Bu kriterlere uygun olmayan fotoğraflar uygulamaya kabul edilmeyecektir. 

  • Fotoğraflar uygulamaya yüklenmeden en fazla 6 ay önce çekilmiş olmalıdır. 

  • Kullanıcılar uygulamada her kategoriye istedikleri kadar fotoğraf yükleyebilirler. Fotoğraflar kategori başlıklarına uygun olarak yaz ve tatil konseptiyle açık havada çekilmiş olmalıdır. Kullanıcıların yükledikleri fotoğraflar birden çok kategoride birinci olursa uygulamada en çok oy aldıkları tek kategori geçerli sayılır. 

  • Fotoğraflar uygulamaya kategori başlıklarına ve yaz konseptine uygun olarak yüklenmelidir. Moderasyondan geçen ve konsept ya da görüntü kalitesi açısından uygulamaya uygun bulunmayan fotoğraflar uygulamaya yüklenmez. 

  • Uygunsuz içerikli fotoğraf ve metinler, moderasyondan geçemez ve uygulamaya yüklenemez.
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • BİM MARKET 29 HAZİRAN KAMPANYALI ÜRÜNLER
   Bim Market 29 Haziran Tarihi itibari ile kampanyalı ürünler
  BİM MARKET 29 HAZİRAN KAMPANYALI ÜRÜNLER
  Akülü Araba 229 TL
  Otomatik Çadır 49,90TL
  Araç İçi Mini Soğutucu 69,90TL
  Oto Koltuk Kılıfı 44,90TL
  Araç İçi Dizany Seti 13,50TL
  Trafik Seti 27,50TL
  Hasır Oto Minderi 9,50TL
  Seyahat Ütüsü 25TL
  Oyuncak Pilli tekne 4,90TL
  
  BİM MARKET 29 HAZİRAN KAMPANYALI ÜRÜNLER
  BİM MARKET 29 HAZİRAN KAMPANYALI ÜRÜNLER
  Isıtıcılı Ağda Seti 19,95TL
  Ve daha fazlası Bim Marketlerde
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • A101 Market 28 Haziran İtibari İle Kampanyalı Ürünler
  
  A101 Market 28 Haziran İtibari İle Kampanyalı Ürünler
  A101 Market 28 Haziran İtibari İle Kampanyalı Ürünler

  A101 Market 28 Haziran tarihinden itibaren tüm A101 Marketlerdeki Kampanyalı Ürünler
  Altus Mikrodalga Fırın 89TL
  Silikon Limon Sıkacağı 2,95TL
  Üç tekerlekli Bisiklet 24,95TL
  Çift Kişilik Yatak Örtüsü 17,50TL
  Çift Kişilik Yatak Koruyucu 14,95TL
  Yastık alezi 3,95TL
  Bayan Terliği 4,95TL
  Çocuk Terliği 3,95TL
  Oyuncak Bebe 3,95TL
  Ve daha fazlası A101 Marketlerde
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Şok Market 27 Haziran- 3 Temmuz Kampanyalı Ürünler

  Şok Market 27 Haziran - 3 Temmuz Tarihleri Arasındaki Kampanyalı Ürünler

  Komili Riviera 2,5 lt 16,95TL
  Simbo Hepa Filtreli Elektrikli Süpürge 99TL
  Balkon Masası katlanan ve yer kaplamayan 27,95TL
  Balkon Kurutma Aparatı 14,95TL
  Sinek Perdesi 5,95TL
  Philips usb Belek 8 GB 9,95TL
  Trambolin 90TL
  Notebook Soğutucu Standı 19,95TL
  Ve birçok kampanya Şok Marketlerde..

  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • En Güzel Money Club Kart'lı Tatil Fotoğrafına İpad 100 TL ve Herkese Coca Cola Hediye Kampanyası
  Migros Money Club Kart İpad Kampanyası
  Migros Money Club Kart Kampanyası


  Migros 'tan bir yeni kampanya
  En güzel money Club Kart'lı Tatil fotoğrafına  İpad 100 TL ve ayrıca Fotografını yükleyen herkese Coca cola hediye

  Money Club Kart'ı ile tatil fotoğrafını çekip, 21 Haziran - 20 Temmuz tarihleri arasında www.facebook.com/MoneyClubKart adresindeki kampanya uygulamasına fotoğrafını başarılı yükleyen herkesin kartına 1 adet Coca-Cola 330 ml yüklenecektir. Sayfada yayınlanacak fotoğraflar arasında en çok oy alan fotoğrafın sahibinin kartına 1 adet iPad 2 16 GB WI-FI, 100 TL satış fiyatından tanımlanacak ve hediyesinin teslimatı için ödülü kazanan Money Club Kart üyesi ile ayrıca iletişim kurulacaktır. Özel fiyatlı İPad hediyesinin teslimatı için ödülü kazanan Money Club Kart üyesi ile ayrıca iletişim kurulacaktır. Hediye Coca-Cola ürünü 31 Temmuz 2012 tarihine kadar Migros, Tansaş, 5M, Mjet, Macrocenter mağazaları ve Sanal Market'ten alınabilir. Uygulamaya birden fazla fotoğraf yüklenebilir, sadece ilk fotoğraf yüklemesi için karta hediye Coca-Cola 330 ml yüklenecektir
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


 • Ülker Biskrem Facebook Hediye Paketi Kampanyası
  
  Ülker Biskrem Kampanyası
  Ülker Biskrem Facebook Kampanyası
  Ülker Biskrem Facebook Kampanyası Muhteşem Biskirem kutusu hediye. Kampanyayı Kaçırmayın.
  Biskrem Hayranı uygulamasına katıl, 5 soruyu yanıtla 500 Biskrem kutusundan birini kazan! http://on.fb.me/biskremhayrani

  Ülker Biskrem Kampanyası, ÜLKER BİSKÜVİ SAN. A.Ş. tarafından Ülker Biskrem Ürünü için düzenlenmektedir. Kampanya, 06.06.2012 - 01.07.2012 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, www.facebook.com/biskrem (ücretsiz) adresli Ülker Biskrem facebook sayfası üzerinden uygulanmaktadır.
  Ülker Biskrem Kampanyası kapsamında, Türkiye genelinde, kampanya süresince, www.facebook.com/biskrem (ücretsiz) adresli Ülker Biskrem facebook sayfasını beğenerek sayfadaki kampanya uygulamasına girip Biskrem Soru-Cevap uygulamasına katılıp kayt formuna Ad, Soyad, Adres, E-Mail Adresi ve Telefon bilgilerini girip kayıt olarak katılanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir (başarı veya doğru cevap şartı aranmaksızın) ve ayrıca sorulara doğru cevabı verenlere her doğru cevap için ilave 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım, uygulamaya katılmaktan 1 ve doğru cevaptan ilave 5 olmak üzere toplam 6 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
  Tüm Kampanyalar için tıklayınız => Kampanya Bul


POPÜLER ARAMALAR