MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » EKONOMİ HABERLERİ » MYNET.COM İŞ DÜNYASINDAN HABERLER

MYNET.COM İŞ DÜNYASINDAN HABERLER

Mynet Politika Haberler

 • BBP Genel Başkanı Destici: Saldırıyı kabul etmiyor, reddediyoruz
  BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyı kınadığını söyledi.

 • Dışişleri Bakanlığı’ndan Suriye'de serbest bırakılan tutsaklara ilişkin açıklama
  DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Astana süreci kapsamında Suriye’de muhalif gruplar ve rejim tarafından gözaltında tutulan bazı kişilerin El Bab’ın güneyindeki Abu Zindeyn mıntıkasında karşılıklı ve eş zamanlı olarak serbest bırakıldığını açıkladı.

 • Ukrayna’da seçimi kaybeden Poroşenko’dan balkonda veda konuşması
  Ukrayna’da seçimi kaybeden Petro Poroşenko, eşi Marina Poroşenko ile birlikte balkondan halka seslendi.

 • "İki belediyeyi kazanmak bu seçime nasip oldu"
  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, yerel seçimde partisinin belediye başkanlığını kazandığı Erzurum’un Oltu ilçesini ziyareti etti - Destici: - "Bizim için aslında bu tarihi başarı. BBP kurulduğundan bu yana Erzurum’da hiç ilçe belediyesi kazanamamıştı. Oltu ve Tortum olmak üzere iki belediyeyi kazanmak bu seçime nasip oldu"

 • Bakan Çavuşoğlu’ndan ABD’ye petrol tepkisi
   DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "ABD tek taraflı bir karar alıyor, tüm ülkelere 'bunun bedelini siz ödeyin' diyor.

 • BBP Genel Başkanı Destici: Saldırıyı kabul etmiyor, reddediyoruz
  BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyı kınadığını söyledi.

 • YSK, olağanüstü başvuruları görüşecek (2)
  AK PARTİ TEMSİLCİSİ ÖZEL: GÖRÜŞME TAKVİMİ BAŞLADI YSK’nın olağanüstü başvuruları görüştüğü 5.5 saatlik toplantısı sona erdi.

 • Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: “İran yerine petrolü herhangi bir ülkeden almayı teklif etmek de haddini aşmak demektir”
  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İran’a uygulanan yaptırımlara ilişkin, "ABD tek taraflı bir karar alacak ve tüm ülkelere siz bunun bedelini ödeyin, diyecek.

 • AK Parti YSK Temsilcisi Recep Özel: “Bundan sonra kurul üyelerimiz bir ara karar alabilir”
  AK Parti’nin Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi Recep Özel, “Bundan sonra kurul üyelerimiz bir ara karar alabilirler.

 • Dışişleri Bakanlığı: "Suriye’de gözaltında tutulan bazı kişiler serbest bırakıldı"
  Dışişleri Bakanlığı, Suriye’de muhalif gruplar ve rejim tarafından gözaltında tutulan bazı kişilerin, muhaliflerin kontrolündeki el Bab’ın güneyindeki Abu Zindeyn mıntıkasında karşılıklı ve eşzamanlı olarak serbest bırakıldığını duyurdu.Dışişleri Bakanlığı, Astana süreci kapsamında Türkiye, Rusya Federasyonu ve İran’ın yanı sıra Birleşmiş Milletler’in katılımıyla kurulan Zorla Alıkonan/Kaçırılan Kişilerin Serbest Bırakılması, Cenazelerin Takası ve Kayıp Şahısların Akıbetinin Tespitine İlişkin Çalışma Grubu’nun üçüncü projesi çerçevesinde meydana gelen gelişmeler hakkında açıklama yaptı.

 • Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun’dan şehit cenazesinde yaşananlar hakkında açıklama
  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Ülkemizde protesto hakkı, anayasal koruma altındadır.

 • MHP Genel Başkanı Bahçeli: Gizli kapaklı hiçbir şey kalmamalıdır 
  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun şehit cenazesinde uğradığı saldırıyla ilgili, "Hiç kimse olayların gizli faili ve azmettiricisi olarak partimizi ve dava arkadaşlarımızı göstermeye kalkışmamalıdır.

 • TBMM Başkanvekili Levent Gök: "Olay organize bir terör eylemidir"
  TBMM Başkanvekili Levent Gök, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyla ilgili, “Bu olay organize bir terör eylemidir" dedi.TBMM Başkanvekili Levent Gök, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyla ilgili olarak basın toplantısı düzenledi.

 • YSK, İstanbul itirazlarını yarın görüşmeye devam edecek
  Yüksek Seçim Kurulu (YSK), İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Büyükçekmece seçimlerinin iptaline ilişkin talebi yarın görüşmeye devam edecek.31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’ne ilişkin YSK’ya olağan itiraz süreci sona ermişti.

 • "Şiddete göz yummak akıl ve vicdan ölçülerini inkar etmektir"
  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: - "Kaynağı ne olursa olsun, nereden gelirse gelsin, hangi bahaneyle yapılırsa yapılsın şiddeti tasvip etmek, şiddete göz yummak akıl ve vicdan ölçülerini inkar etmektir. CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çubuk'un Akkuzulu köyünde katıldığı şehit cenazesinden hemen sonra maiyetiyle birlikte karşı karşıya kaldığı saldırı ve kötü muameleler kabul edilemez niteliktedir" - "Milli kültürümüzün, inançlarımızın ve geleneklerimizin tamamen hilafına vasat bulan dünkü manzaraları Milliyetçi Hareket Partisi reddetmektedir. Hiç kimse olayların gizli faili ve azmettiricisi olarak partimizi ve dava arkadaşlarımızı göstermeye kalkışmamalıdır"

 • Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Bir ülkenin Dışişleri Bakanının pazarlama yapmaya çalışması son derece yanlıştır. Dünya Ticaret Örgütünün kurallarına da aykırıdır ve bölgenin istikrarı için risklidir. Türkiye bu tür adımlara da dayatmalara da karşıdır
  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Bir ülkenin Dışişleri Bakanının pazarlama yapmaya çalışması son derece yanlıştır.

 • ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, Irak Başbakanı Abdülmehdi ile telefonda görüştü
  ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Irak Başbakanı Adil Abdülmehdi ile telefon görüşmesi yaptı.ABD’nin İran’a yaptırımlardan muaf tutulan 8 ülkenin muafiyet hakkının uzatılmayacağını açıklamasının ardından ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, bugün Irak Başbakanı Adil Abdülmehdi ile telefonda görüştü.

 • MHP Genel Başkanı Bahçeli: “Türk milletinin, CHP ile PKK’nın kurduğu tuzağa düşmeyeceğine yürekten inanıyorum”
  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Türk milletinin, CHP ile PKK’nın kurduğu tuzağa düşmeyeceğine, birliğini ve beraberliğini bozmayacağına yürekten inanıyorum.

 • CHP'li Torun: İmamoğlu, Sayın Genel Başkanın iradesiyle aday olmuştur
  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'nun Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun değerlendirmesi sonucu aday olduğunu belirterek, "Biz sadece süreci yönettik, o kadar" dedi.

 • CHP'li Öztrak: Kimse bizleri şehitlerimizin cenazelerine katılmaktan alıkoyamaz
  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Kimse bizleri şehitlerimizin cenazelerine katılmaktan alıkoyamaz.

 • Kılıçdaroğlu'ndan 23 Nisan mesajı 
  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, "Dolayısıyla çocuklarımıza bırakacağımız en değerli miras, özgür ve adil bir Türkiye'dir.

 • İran’dan ABD’nin muafiyet kararına ilişkin açıklama
  İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Seyyid Abbas Musevi, ABD’nin İran’a yönelik yaptırımlardan muaf tuttuğu ülkeler için verdiği süreyi uzatmama kararına ilişkin, “İran ortaklarıyla temas halinde ve buna göre karar alacak” dedi.İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Seyyid Abbas Musevi, ABD’nin İran’a yaptırımlarda bazı ülkelere tanınan muafiyet kararını uzatmamasına ilişkin, ABD’nin uyguladığı yaptırımların ve aldığı muafiyet kararının hiçbir değeri olmadığını vurgulayarak, “İran ortaklarıyla temas halinde ve buna göre bir karar alınacak” dedi.ABD’nin muafiyeti uzatmama kararının ardından yetkili organlar ile gerekli istişarenin yapıldığını ve Avrupa, komşu ülkeler, uluslararası kurumlar ile telefon görüşmeleri gerçekleştirdiklerini söyleyen Musevi, “Yapılan görüşmelerin ardından alınan kararı kısa sürede açıklayacağız” diye konuştu.Beyaz Saray’dan yapılan yazılı açıklamada, “ABD Başkanı Donald Trump, Mayıs başında süresi dolan muafiyetleri uzatmama kararı verdi.

 • Feyzioğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na ziyaret
  TBB Başkanı Metin Feyzioğlu: - "Sayın Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı, şehidimizin göğsünü siper ettiği, koruduğu tüm değerlere yapılmış, milli birliğe yapılmış bir saldırıdır"

 • Bakan Akar, Libya Büyükelçisi Abdulkadir’i kabul etti
  Libya’nın Ankara Büyükelçisi Abdurrezzak Muhtar Abdulkadir, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ı ziyaret etti.Milli Savunma Bakanı Akar, kendisini ziyaret eden Libya’nın Ankara Büyükelçisi Abdurrezzak Muhtar Abdulkadir ile makamında bir araya geldi.

 • Bakan Çavuşoğlu: "Tek taraflı yaptırımları ve komşularımızla nasıl ilişki kuracağımız konusundaki dayatmaları kabul etmiyoruz"
  Dışişleri Bakanı Mevltü Çavuşoğlu, "Tek taraflı yaptırımları ve komşularımızla nasıl ilişki kuracağımız konusundaki dayatmaları kabul etmiyoruz" dedi.Bakan Çavuşoğlu yaptığı açıklamada, "ABD’nin İran’dan petrol ithali yasağına getirilen muafiyetlere son vermesi bölgesel barış ve istikrara hizmet etmeyecek ve İran halkına zarar verecek.

 • "Söz konusu Genel Başkan'ın can güvenliği"
  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak: - "Biz, siyasete malzeme edilmeyecek kadar ciddi bir konuyla karşı karşıya olduğumuzu düşünmekteyiz. Devlet adamı olan herkes bunu bilir, bunun bilincindedir. Söz konusu olan devletin kurucu partisi CHP'nin Genel Başkanı'nın can güvenliğidir" - "İçişleri Bakanının bu ülkenin anamuhalefet partisi Genel Başkanı'nın 'şehit cenazesine katılıp katılmayacağı konusunda bilgim yoktu' demesi, gerçekten çok ciddi bir sıkıntı yaratmaktadır. Buna inanmak, bunu kabullenmek mümkün değildir" - "Bu çerçevede İçişleri Bakanı ya sorumluluğunu, yapmış olduğu hataların kendisini getirdiği bu noktayı idrak ederek istifa etmeli ya da onu oraya atayan makam onu derhal bu görevden almalıdır"

 • Kılıçdaroğlu’ndan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.Kılıçdaroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Milli egemenliğimizin ve bağımsızlığımızın sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başkanlığında, 23 Nisan 1920 tarihinde kurulmuştur.

 • Kemal Kılıçdaroğlu’nun şehit cenazesine katılacağı Emniyete bildirilmemiş
  Ankara Emniyet Müdürlüğü, Koruma Hizmetleri Yönetmeliği kapsamında hazırlanan Koruma Personeli Talimatnamesinin gereğinin yerine getirilmediğini, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun şehit cenazesine katılacağına dair kendilerinin bilgilendirilmediğini açıkladı.Ankara Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:“Şehit Piyade Sözleşmeli Er Yener Kırıkçı’nın 21.04.2019 günü Çubuk ilçesi Akkuzulu köyündeki cenaze töreni ile ilgili olarak, CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yakın koruma personeli tarafından 20.04.2019 günü saat 22.11’de ve 21.04.2019 günü saat 10.03’te Koruma Şube Müdürlüğümüz Nöbetçi Amirliği Hizmetlerinde kullanılan 0505 318 06 32 nolu telefon aranarak cenaze yeri, saati ve cenaze yakınlarının irtibat bilgileri istenilmiş, katılım durumu bildirilmediği gibi sorulduğunda ise henüz programın belli olmadığı söylenmiştir.

 • Karamollaoğlu, Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
  Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.Ziyaret için geldiği CHP Genel Merkezi önünde Karamollaoğlu’nu CHP sözcüsü Faik Öztrak karşıladı.

 • Kılıçdaroğlu: Gayet iyiyim (3)
  KARAMOLLAOĞLU'NDAN 'GEÇMİŞ OLSUN' ZİYARETİ Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Genel Merkez'de ziyaret ederek, 'geçmiş olsun' dileğinde bulundu. Görüşmenin ardından iki lider, açıklama yaptı.

 • HDP’den Kılıçdaroğlu’na ziyaret
  HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Sezai Temelli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na dün uğradığı saldırı nedeniyle geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.HDP’den yapılan açıklamada, Buldan ve Temelli’ye ziyarette TBMM Başkanvekili Mithat Sancar ile HDP Örgütlenmeden Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcısı Alican Önlü’nün de eşlik ettiği ifade edildi.

 • Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Belçikalı mevdikaşıyla bir araya gelecek
  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye’ye resmi ziyaret gerçekleştirecek Belçika Başbakan Yardımcısı, Dışişleri ve Savunma Bakanı Didier Reynders ile bir araya gelecek.Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 22-23 Nisan tarihlerinde Türkiye’ye resmi bir ziyaret gerçekleştirecek Belçika Başbakan Yardımcısı, Dışişleri ve Savunma Bakanı Didier Reynders ile bir araya gelecek.

 • CHP, Kılıçdaroğlu'na saldırıyla ilgili araştırma komisyonu isteyecek
  CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun, saldırıya uğradığı şehit cenazesine katılımı öncesinde güvenlik kuvvetlerine bilgi verildiğini söyledi.

 • Bakan Akar ve komutanlar, şehit çocuklarıyla buluştu
  MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile kuvvet komutanları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle şehit çocuklarıyla bir araya geldi.

 • Karamollaoğlu, Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti
  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Merkezi'nde gerçekleştirilen ziyarette Kemal Kılıçdaroğlu'na "geçmiş olsun" dileklerini iletti - Kılıçdaroğlu: - "İktidar sahiplerinin üzerine ciddi bir görev düşüyor. Suçlayarak değil, sonuca ulaşarak, failleri bularak ve onları adalete teslim ederek görevlerini yerine getirirlerse ben de bundan mutluluk duyarım. Benzer olaylar da bir daha Türkiye'de yaşanmamış olur" - Karamollaoğlu: - "Sayın Kılıçdaroğlu'na 'geçmiş olsun' derken, bir taraftan da konuşmalar esnasında suçlayıcı tavırların takınılmasını da doğru bulmuyoruz"

 • Samsun'da "Kenevir Araştırma Enstitüsü" kurulması
  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan: - "Bu bizim için ülkemize katkı verecek çok önemli bir üretimin Samsun merkezli olması demek. Bu bizim için hem üniversitenin, hem sanayinin hem de tarımın iş birliği demek"

 • Kılıçdaroğlu: Gayet iyiyim (2) - Yeniden
  'GÖREVİMİZ NEYSE ONU YAPACAĞIZ' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi'nde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 • Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı
  CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç: - "CHP liderinin koruma müdürü saat 10.03'te Ankara Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürlüğüne Kılıçdaroğlu'nun cenazeye katılacağına dair bilgi verdi. Prosedür yerine getirilmişti. Emniyetin ve Vali'nin haberi vardı" - "Bu kadar ciddiyetsiz, bu kadar yanlı davranan İçişleri Bakanı'nın bir dakika dahi koltuğunda oturmaması gerekir"

 • BBP Genel Başkanı Destici’den, Başkan Sayan’a ziyaret
  BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ı ziyaret etti.

 • CHP'li Torun'dan 23 Nisan mesajı
  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun: - "CHP toplumun bütün kesimlerini kucaklayan, ülkede huzurun ve refahın teminatıdır. Milli egemenliğimiz ve milletin iradesi her şeyin üzerindedir. CHP asla hukukun ve demokrasinin çiğnenmesine izin vermeyecektir"

 • Bakan Selçuk'tan velilere ve öğrencilere 23 Nisan mesajı
  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla velilere mektupla, öğrencilere video kliple seslendi - Selçuk'tan velilere: - "Ağzımızdan çıkan kelimeler bizim tohumlarımızdır. Muhatabının gönlüne düştüğü anda, orada filizlenir ve oradan boy verir. Biliyorum ki çocuklarımıza söylediğimiz her söz, onun gönül toprağında bitecek, orada yeşerecek. Onun hakkını koruyarak, onun varlığına saygı duyarak, onun gönlüne hitap ederek konuşmak için birkaç örnek cümle paylaşmak istedik sizlerle" - Selçuk'tan öğrencilere: - "Sizin için gönderilmiş rengarenk hediye kutuları hayal edin. Bir kutudan kucak dolusu sevgi, kocaman bir kutudan saygı çıktığını düşünün. Bir kutudan dilediğinizce oynayabilmeniz için vakit, bir diğerinden anlayış çıktığını hayal edin. Etrafınızdaki her yetişkinin size güzel bir gelecek uzattığını düşünün. Biliyorum ki bu hediyelerin hepsi sizler için bir yerlerde hazırlanıyor"

 • Kılıçdaroğlu: Gayet iyiyim (2)
  'ARKASINDA BAŞKA ŞEYLER VAR' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi'nde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 • Kılıçdaroğlu'na saldırıya tepkiler
  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı İzmir'de protesto edildi

 • HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli:
  "Her gün hak mücadelesi, insan hakları mücadelesi verenlere yönelik şiddet, saldırı ve gözaltılarla karşı karşıya kalıyoruz"

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan '23 Nisan' mesajı
  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "23 Nisan 1920, milli iradeyi her türlü gücün üstünde tutan milletimiz için, milli iradenin dışında ve üstünde hiçbir gücün, hiçbir yönetimin, hiçbir vesayetin tanınmayacağının ve tam bağımsızlık yolunda ilerleyişimizin ilanıdır" dedi.

 • CHP'li Karaca'dan 23 Nisan mesajı
  CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca: - "Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladığımız 23 Nisan'ın önemini anlamak ve anlamına sahip çıkmak hepimizin sorumluluğu ve görevidir"

 • "Cenazeye gelene karşı böyle bir tepki kabul edilemez"
  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: "Bizim Anadolu, Türk Silahlı Kuvvetleri kültüründe, bu coğrafyada cenazeye gelene karşı böyle bir tepki kabul edilemez. Hele ki şehit cenazesinde ise bunun hiçbir izahı olmaz" - "Bu hadise üzerinden de Türkiye'nin ayrışmasına, kamplaşmasına da müsaade etmemek lazım. Biz birlikte yolumuza devam edeceğiz. Bizim için öncelik birliğimiz, kardeşliğimiz"

 • Ataşehir’in 23 Nisan’da Çocuk Belediye Başkanı Oldu
  ATAŞEHİR’DE 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Ataşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna Sare Selahattin Uzel İlköğretim Okulu 4’üncü sınıf öğrencisi Sudenaz Aydoğdu oturdu.

 • Maltepe Belediyesi’nde ilk meclis toplantısı yapıldı
  Maltepe Belediyesi’nde ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

 • YSK, olağanüstü başvuruları görüşecek
  AK Parti ve MHP'nin İstanbul seçimleri için yaptığı olağanüstü başvurular, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) gündemine alındı.