MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » SON DAKİKA » STAR SON DAKİKA HABERLERİ

SON DAKİKA HABERLERİ

STAR.COM.TR

 • İnsanlığın sesi olacak
  Suriye'de siyasi çözüm için diplomatik harekat yürüten Başkan Erdoğan BM'de dünyaya seslenecek: Vicdanları derinden yaralayan sorunlara çözüm için çağrıda bulunacağım.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Suriye'nin içindeki güvenli bölgeleri artırmaya devam edeceğiz
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnşallah önümüzdeki dönemde Fırat'ın doğusunu da kapsayacak şekilde, Suriye'nin içindeki güvenli bölgeleri artırmaya devam edeceğiz." dedi.

 • Kahreden veda
  Kars'ta kaybolduktan 1 hafta sonra cansız bedeni taşların altına gizlenmiş halde bulunan Sedanur'un cenazesinde gözyaşları sel oldu. Acılı anne kızının mezarına sarılıp avuçladığı toprağı yedi.

 • 550 bin kişi teknolojiye koştu
  ‘Ayakları Yere Basmayan İlk Festival' sloganıyla başlayan TEKNOFEST, 4 günde 500 binden fazla ziyaretçiyi ağırladı. Kapanış gününde uçuş yapan ilk milli SİHA Bayraktar TB2'Yİ katılımcılar hayranlıkla izledi.  

 • Teknoloji bağımlılığı kansere sürüklüyor
  Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Başkanı uyardı: ‘Kızım 1 yaşında telefonu açıyor' diye övünen ebeveynlerin çocukları teknoloji bağımlısı oluyor. Bu hayat tarzı ve beraberindeki obezite ise kanseri çağırıyor.

 • Başkan Erdoğan Rus basınına konuştu: Türkiye, sınırında terörist yapılanmalara izin vermeyecek
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rus Kommersant gazetesine verdiği mülakatta Suriye'deki çözüm süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan, "Türkiye, sınırında terörist yapılanmalara izin vermeyecek" dedi.

 • 10 milyar yatırımla 3 bin 630 kişiye iş
  Türkiye'nin en büyük holdinglerinden Akfen, bu yıl dahil, 2019'un sonuna kadar 9.8 milyar TL'lik yatırım yapacak. Toplamda 3 bin 630 kişiye yeni iş imkanı sağlayacak olan Akfen'in patronu Hamdi Akın, Türkiye'nin yeni bir yükseliş sürecine girdiğini belirterek "Şimdi yepyeni bir Türkiye kuruluyor" dedi.

 • Bursalı Jest Electric'e Almanya'da tam not
  Yerli üretici Karsan'ın BMW ile elektrik motorlu araçlar için gerçekleştirdiği tedarik anlaşmasının ilk ürünü olan Karsan Jest Electric, IAA Hannover Fuarı'na damgasını vurdu.

 • 'İniş sürecinden çıkacak cephaneliğe sahibiz'
  Koç Holding Başkan Vekili Ali Koç, Türkiye ekonomisinin sağlam temellere oturtulduğunu belirterek "Dönem dönem inişler vardır, önemli olan süreci minimum tahribatla atlatabilmek. Bunu da atlatabilecek cephanelik ve şartlara sahibiz" dedi. Koç ayrıca Türkiye'nin yakında yeni bir büyüme sürecine gireceğini de söyledi. 

 • 'Gönüllerimiz bir olsun'
  Ege'nin Hamsisi dizisinde romantik karakter Ömer'i canlandıran Celal Öztürk "Karadeniz ve Ege gibi iki farklı kültürü tek bir çatı altında topluyoruz. ‘Gönüller bir olsun' diyoruz" dedi.

POPÜLER ARAMALAR