MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » SON DAKİKA » STAR SON DAKİKA HABERLERİ

SON DAKİKA HABERLERİ

STAR.COM.TR

 • Başkent ulaşımında 'temassız kart' dönemi
  Başkentte toplu ulaşımda kullanım amacıyla yılbaşından itibaren hayata geçirilecek "Temassız Mastercard" uygulamasının imza töreni gerçekleştirildi.

 • İsveç'te 101 gündür hükümet kurulamıyor
  İsveç'te 9 Eylül'de düzenlenen genel seçimin üzerinden 108 gün geçmesine rağmen hala hükümet kurulamadı.

 • ABD ile Almanya yeni bir hava savunma sistemi üzerinde çalışıyor
  ABD ile Almanya'nın Berlin'in yeni nesil hava savunma ihtiyacını karşılayacak bir sistemi üretmek için gizli görüşmeler yaptığı iddia edildi.

 • Tepki çeken sosyal medya paylaşımı üzerine koruma altına alındılar
  Adana'da elinde içki şişesi bulanan fotoğrafı sosyal medyada paylaşılan çocuk, iki kardeşi ve annesi koruma altına alındı

 • Diriliş Ertuğrul 129.yeni bölüm fragmanı Diriliş Ertuğrul son 128.bölüm izle TRT1'de
  Diriliş Ertuğrul 129.yeni bölüm fragmanı yayında mı? Diriliş Ertuğrul son 128.bölüm izle TRT1'de! Ekranların fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümde neler oldu? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanları araştırılıyor. Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul izleyicisini ekran başına kilitliyor. TRT1'in en iddialı dizisi Diriliş Ertuğrul her Çarşamba saat 20.00'da izleyicisiyle buluşuyor. Diriliş Ertuğrul 128. yeni bölüm 2. fragmanı TRT1 tarafından yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Ertuğrul hürriyet için düğmeye basıyor. Ertuğrul bu hareketi 'Anadolu imdiye kadar gördüğü en şiddetli cengi görecek!' sözleri ile ilan ediyor. Emir Bilge Konya'ya Ertuğrul ve kardeşlerinin kellesini göndereceğini söylüyor. İlbilge'nin ağabeyi geliyor ve Dragos'u köşeye sıkıştırıyor ama onun gerçek kimliğini bilip bilmediği gösterilmiyor. Son bölümde ise Ertuğrul Dragos'u yakalamaya bir adım daha yaklaşıyor. Ama Dragos'un adamları buna engel oluyor. Haberi alan Dragos onunla tanışmadan önce daha çok kan akması gerektiğini söylüyor. Dragos'un gözünü kan bürüyor, Ertuğrul'u bitirmek için yeminler ediyor. Dragos Ertuğrul ile oğlunun Söğüt'e varmadan öldürülmesini istiyor. Ama onların Nikea'ya gideceğini öğreniyor ve İlbilge'ye haber salıyor. Drago splanını yapıyor.

 • Bartın merkezli 3 ilde FETÖ operasyonu: 9 gözaltı
  Bartın merkezli 3 ilde düzenlenen FETÖ/PDY operasyonunda, meslekten ihraç edilen 8 eski polis memuru ve 1 kişi gözaltına alındı.

 • Çanakkale'de 25 düzensiz göçmen yakalandı
  Çanakkale'de, yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Midilli Adası'na gitmek için hazırlık yapan 25 düzensiz göçmen yakalandı.

 • Yalova'da kuvvetli yağış seralarda zarara yol açtı
  Yalova'da kuvvetli yağış nedeniyle oluşan taşkın ve su baskınları bazı seralarda zarara yol açtı.

 • Obeziteyle mücadelede ümit vadeden bir cihaz geliştirildi
  ABD'de obezite ve açlık hissiyle mücadele ümit vadeden bir cihaz geliştirildi. Pile ihtiyaç duymayan cihaz, vücut içine yerleştirilebiliyor.

 • Sivas'ta Jandarmadan kaçakçılık operasyonları
  Sivas'ta jandarma ekiplerince gerçekleştirilen kaçakçılık operasyonlarında 12 şüpheli hakkında adli işlem yapıldı.