MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » ANKARA HAYMANA HABERLERİ

ANKARA HAYMANA HABERLERİ

Haberler.Com

 • Polatlı'daki Darbe Girişimi Davası
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'nın Polatlı ilçesindeki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığında yaşanan eylemlere ilişkin 330 kişi hakkında açılan davada sanıklar ve avukatlarının esas hakkındaki savunmalarının alınmasına devam ediliyor.

 • Emniyet Genel Müdürü Altınok Açıklaması
  Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, 'Bizler bugün yaşıyorsak, 80 milyon insan bu coğrafyada yaşıyorsa, sizlerin yakınları gibi canını bu memleket için seve seve veren şehitlerimiz sayesinde.

 • 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı Sonuç Bildirgesi: ...
  DİYANET İşleri Başkanlığının Haymana'da düzenlediği ve 81 il müftüsünün katıldığı '34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı' Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın sonuç bildirgesini kamuoyu ile paylaşmasıyla sona erdi.

 • Dha Ankara- 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı Sonuç ...
  Diyanet İşleri Başkanlığının Haymana'da düzenlediği ve 81 il müftüsünün katıldığı '34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı' Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın sonuç bildirgesini kamuoyu ile paylaşmasıyla sona erdi.

 • Bazı Fıkhi Hükümleri Güncellemek, Dinde Reform Değildir"
  Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, 'Dinin değişmez sabiteleri dışında kalan ve içtihadın mümkün olduğu alana dahil olan bazı fıkhi hükümleri, değişen şartlara göre güncellemek, dinde reform yapmak anlamına gelmemektedir.

 • Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, '34. İl Müftüleri İstişare ...
  Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 'Dinin değişmez sabiteleri dışında kalan ve ictihadın mümkün olduğu alana dahil olan bazı fıkhi hükümleri, değişen şartlara göre güncellemek, dinde reform yapmak anlamına gelmemektedir' dedi.

 • Gündem / 17 Mart 2018
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 6. olağan il kongrelerine ve 'Yenilenen 3 bin iş yerinin açılışı ile bin 500 geleneksel Diyarbakır evinin temel atma töreni'ne katılacak.

 • Gündem Özeti / 17 Mart 2018
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'nin Afrin ilçesini işgal eden terör örgütü YPG/PKK-DEAŞ'a yönelik Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin gelişmeler izleniyor.

 • Başbakan Yıldırım: "Tarikatların İşi İrşat Etmektir, ...
  Başbakan Binali Yıldırım, “Tarikatların işi irşat etmektir.

 • 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı
  Başbakan Binali Yıldırım, dini hayatın korunmasında Diyanet İşleri Başkanlığı ve müftülerin çok önemli vazifeleri olduğunu belirterek, 'Ancak bu konu sadece Diyanetin değil, bütün toplumsal kesimlerin vazifesidir.

 • 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı
  Başbakan Binali Yıldırım, 'Elbette hepimizin, her Müslüman'ın görevi hakikate ulaşmak.

 • Köylünün 'Sağım Kalitesindeki Sütü Halka Ulaştırma' ...
  Stratejik Pazarlama Uzmanı Melek Bulut, her köylünün sağım kalitesindeki sütü halka ulaştırma hayalinin Çankaya Bala Haymana Süt Üreticileri Birliği’nin projesiyle gerçekleştirildiğini söyledi.

 • TBMM Genel Kurulu
  AK Parti Aksaray Milletvekili Mustafa Serdengeçti, Türkiye'nin, Avrupa'daki sağlık hizmetlerinin çok daha önüne geçtiğini söyledi.

 • Başbakan Yardımcısı Bozdağ, 34. İl Müftüleri İstişare ...
  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, 'Cumhurbaşkanımızın imanını, ihlasını, amelini, Kur’an’a ve sünnete sadakatini, Allah ve resulüne olan sevgisini ve bağlılığını, gerektiğinde bunlar için canını feda etmekten çekinmeyecek bir imana sahip olduğunu kimse tartışamaz.

 • 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı
  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, 'Biz 'İslam alimi' diye biliriz, öyle derler, 'tasavvuf ehli', 'gönül ehli', 'ilim irfan ehli' diye biliriz ama şimdi mezheplerle ilgili dernekler, vakıflar kurmaya gayret edenler var.

 • 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı
  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, YPG/PKK'lı teröristlerin Kur'an-ı Kerim'e patlayıcı tuzaklamasına ilişkin, 'Bunlara din düşmanı dediğimizde bazı zavallılar ayağa kalkıyor, bazı hocalar bunlarla beraber alternatif cuma namazları kılıyor, kıldırıyorlar.

 • 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı
  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, 'Cumhurbaşkanımızın imanını, ihlasını, amelini, Kuran'a ve sünnete sadakatini, Allah ve Resulüne olan sevgisini ve bağlılığını, gerektiğinde bunlar için canını feda etmekten çekinmeyecek bir imana sahip olduğunu kimse tartışamaz.

 • Bozdağ: "İnsanları Kuran'ın İçindeki Bombalarla Şehit ...
  - Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın konuşması ANKARA - Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Haymana'da düzenlenen 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı'nda konuştu.

 • Bozdağ: Deaş ve Terör Örgütleri En Büyük Zararı Müslümanlara ...
  BAŞBAKAN Yardımcısı Bekir Bozdağ, 'DEAŞ terör örgütü ve diğer terör örgütlerinin tamamı en büyük zararı Müslümanlara vermektedir.

 • Bozdağ: "Din Bir Magazin Konusu Değildir"
  - Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın konuşması ANKARA - Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Haymana'da düzenlenen 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı'nda konuştu.