MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » ANKARA KAZAN HABERLERİ

ANKARA KAZAN HABERLERİ

Haberler.Com

 • Çin'den Türkiye'ye Dengeleri Değiştirecek Çağrı: Güçlerimizi ...
  Çin hükümeti tarafından yayımlanan 'Çin ve Dünya Ticaret Örgütü' başlıklı beyaz kitapta, Türkiye ile gelişen ekonomik ilişkilere vurgu yapılırken, 'Güçlerimizi birleştirelim' çağrısı yapıldı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Amerika'nın Elektronik Ürünlerine ...
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Dışarıdan dövizle aldığımız ürünün daha iyisini, daha kalitelisini burada üretip biz dışarıya satacağız. Amerika’nın elektronik ürünlerine biz boykot uygulayacağız' dedi.

 • Dha Yurt Bülteni 13
  Bursa Valisi Küçük, Mudanya'daki yangın söndürme çalışmalarını helikopterden izlediVALİ KÜÇÜK YANGINI HELİKOPTERDEN İZLEDİBursa Valisi İzzettin Küçük, orman yangının yaşandığı Mudanya'da yapılan çalışmalar hakkında yerinde bilgi aldıktan sonra Bursa Orman Bölge Müdürü Yalçın Akın ile...

 • Cumhurbaşkanlığına Ait Atamalar Resmi Gazete'de
  Cumhurbaşkanlığı başdanışmanlığı, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Güvenlik İşleri Genel Müdürlüğü ile Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Destek ve Mali Hizmetler Genel Müdürlüğüne yönelik atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Tehdit Diliyle ve Saçma Sapan ...
  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Tehdit diliyle ve saçma sapan yaptırım kararlarıyla Türkiye'ye geri adım attıracaklarını sananlar bu ülkeyi de bu milleti de hiç tanımamışlar demektir' Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: ' Biz bu tür baskılara asla boyun eğmedik, eğmeyiz.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz Bu Tür Baskılara Asla ...
  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Tehdit diliyle ve saçma sapan yaptırım kararlarıyla Türkiye’ye geri adım attıracaklarını sananlar bu ülkeyi de bu milleti de hiç tanımamışlar demektir.

 • Terör Örgütüne Uyuşturucu Darbesi
  Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdikleri operasyonlarla, Türkiye'nin huzur ve güvenliğini bozmak isteyen terör örgütlerine karşı amansız mücadele veren güvenlik güçleri, kadın, çocuk, yaşlı demeden masum insanları katleden terör örgütü PKK/KCK'nın en büyük finans kaynağını...

 • Çubuk'ta Yol Genişletme ve Asfaltlama Çalışmaları
  Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, ilçede yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi.

 • Dışişleri Bakanlığından Güney Kıbrıs'taki Büyükelçiler ...
  Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, “Bazı büyükelçilerin Rum Yönetimi’nin Doğu Akdeniz’de tek taraflı olarak sürdüregeldiği hidrokarbon faaliyetleri konusundaki destek beyan eden ifadelerini yersiz buluyoruz” dedi.

 • Dha Ankara - Dışişleri: Ülkelerin Temsilcilerine Hadlerini ...
  DIŞİŞLERİ Bakanlığı, bazı yabancı ülke büyükelçilerinin Rum Kesimi'nin Doğu Akdeniz'deki tek taraflı hidrokarbon faaliyetleriyle ilgili desteklerine ilişkin açıklama yaptı.

 • Başkent'in Kültür Mirası Ankara Kedisine Ödül
  Ankara’nın yerel internet sitesi Haber Ankara, beşinci yaşını düzenlediği yemekli ödül töreni ile kutladı.

 • Bursa'da Binler Bayrak Yürüyüşünde Buluştu...yürüyüş ...
  Bursa'da binler bayrak yürüyüşünde buluştu.

 • 15 Temmuz Şehidinin Ablasından 'İdam' İsteği
  15 Temmuz şehidinin ablasından 'idam' isteği -Bursa'da binler bayrak yürüyüşünde buluştuBURSA - Devlete, devlet güçlerine ve yürüyen sisteme karşı 15 Temmuz 2016 tarihinde yapılan darbe girişiminin 2.

 • 15 Temmuz'dan Sonra Askeri Alanlarda Son Durum
  15 TEMMUZ hain darbe girişiminin ardından 31 Temmuz 2016'da yayınlanan Kanun Hükmünde Kararname ile Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıkları, Milli Savunma Bakanı'na bağlandı, YAŞ'ın yapısı değişti.

 • Cihaner'den Şanal'ın Yargılandığı Davaya Katılma Talebi
  Eski Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner'i makamında gözaltına aldıran eski savcı Osman Şanal'ın, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) üye olmak suçundan 7,5 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.

 • 1-Venezuela Devlet Başkanı Maduro Çok Tarihi Bir Noktadayız
  Haber - Kamera Enver ALAS - Kaan ULU İSTANBUL,DHAVenezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, siyasi, ekonomik ve kültürel ilişkiler açısından Türkiye ile Venezuela'nın çok tarihi bir noktada olduğunu belirterek, Geçmişten gelen hazinemiz var. Türkiye, refaha doğru yol alıyor.

 • Türkiye Venezuela İş Konseyi, Maduro İle İş Dünyasını ...
  Türkiye-Venezuela İş Forumu, DEİK/Türkiye-Venezuela İş Konseyi ve Venezuela Ankara Büyükelçiliği iş birliğinde İstanbul'da gerçekleştirildi.

 • Venezuela Devlet Başkanı Maduro: Çok Tarihi Bir Noktadayız
  VENEZUELA Devlet Başkanı Nicolas Maduro, siyasi, ekonomik ve kültürel ilişkiler açısından Türkiye ile Venezuela'nın çok tarihi bir noktada olduğunu belirterek, 'Geçmişten gelen hazinemiz var. Türkiye, refaha doğru yol alıyor.

 • Venezuela Devlet Başkanı Maduro: Çok Tarihi Bir Noktadayız
  Haber - Kamera: Enver ALAS - Kaan ULU / İSTANBUL,DHAVenezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, siyasi, ekonomik ve kültürel ilişkiler açısından Türkiye ile Venezuela'nın çok tarihi bir noktada olduğunu belirterek, 'Geçmişten gelen hazinemiz var. Türkiye, refaha doğru yol alıyor.

 • Gündem / 6 Temmuz 2018
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılacak.