MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ANKARA SİNCAN HABERLERİ

ANKARA SİNCAN HABERLERİ

Haberler.Com

 • Şehit Özalkan İçin Taziye Çadırı Kuruldu
  Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Kilis'in Suriye sınırında terör örgütü unsurlarıyla girilen çatışmada şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın Sincan ilçesindeki baba evi önünde Sincan Belediyesince taziye çadırı kuruldu.

 • Avukatı, Deniz Baykal'ın Dosyasının Ayrılması Talep ...
  CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile bazı MHP'li yöneticilere yönelik 'kaset kumpası'na ilişkin FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in de aralarında bulunduğu 171 sanık hakkında açılan davanın ikinci celsesi başladı.

 • Deniz Baykal'ın Avukatından "Kaset Kumpası Davası" ...
  CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile bazı MHP’li yöneticilere yönelik 'kaset kumpası'na ilişkin FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in de aralarında bulunduğu 171 sanık hakkında açılan davanın ikinci celsesi başladı.

 • Baykal'ın Avukatı, Dosyanın Ayrılmasını ve İddianamenin ...
  Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin olduğu öne sürülen görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in de arasında bulunduğu 171 sanığın yargılandığı davada, Baykal'ın avukatı Muzaffer Yılmaz, dosyanın ayrılmasını...

 • Zeytin Dalı Harekatı Şehidinin Ankara'daki Baba Ocağına ...
  SURİYE'nin Afrin bölgesine dözenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nda terör örgütü unsurları ile girilen çatışmada şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın Ankara'daki baba ocağına ateş düştü.

 • Ankara-Zeytin Dalı Harekatı'nın İlk Şehidinin Acı ...
  Ankara-Zeytin Dalı Harekatı'nın ilk şehidinin acı haberi Ankara'ya ulaştıZeytin Dalı Harekatı'nın ilk şehidinin acı haberi Ankara'ya ulaştıTÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'e düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı sırasında şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın Ankara'daki...

 • Ankara-Zeytin Dalı Harekatı'nın İlk Şehidinin Acı ...
  Zeytin Dalı Harekatı'nın ilk şehidinin acı haberi Ankara'ya ulaştıTÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'e düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı sırasında şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın Ankara'daki baba ocağına ateş düştü.

 • Dha Ankara- Şehit Astsubay Üstçavuşun Vasiyeti: Telafer'e ...
  Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'e düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı sırasında şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın vasiyeti ortaya çıktı.

 • Dhe Yurt Bülteni -3
  'Zeytin Dalı' harekatı şehidi memleketine gönderildiSuriye'nin kuzeyindeki terör örgütlerine yönelik 'Zeytin Dalı' harekatında Kilis'in merkeze bağlı Gülbaba Köyünün güneydoğusunda bulunan Suriye'nin Burseya Dağında teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan piyade astsubay üstçavuş Musa...

 • Şehit Astsubay Üstçavuşun Vasiyeti: Telafer'e Anaokulu ...
  TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'e düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı sırasında şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın vasiyeti ortaya çıktı.

 • Çimşit Mezarlığı'ndaki Cami ve Tesislerde Son Rötuşlar
  Ankara Büyükşehir Belediyesinin, Sincan Çimşit Mezarlığı’nda yapımını sürdürdüğü ve yaklaşık 22 bin metrekare alan üzerine inşa edilen bin 100 kişinin aynı anda namaz kılabileceği cami ve sosyal tesislerin çalışmalarında son aşamaya gelindi.

 • Koşarak Şehadet Şerbetini İçmeye Gitti"
  Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Kilis'in Gülbaba köyünün güneydoğusunda terör örgütü unsurları ile girilen çatışmada şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın başkentin Sincan ilçesindeki babaevinde yas var.

 • Afrin Şehidinin Vasiyeti Ortaya Çıktı: Adına Anaokulu ...
  Zeytin Dalı Harekatı'nda teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın, vasiyet olarak adının verileceği bir anaokulu yapılmasını istediği ortaya çıktı.

 • Dha Yurt Bülteni - 19
  Zeytin Dalı Harekatı'nda 3'üncü gün; kara operasyonu sürüyor (12)ŞEHİDİN CENAZESİ GAZİANTEP'TEKilis'in merkeze bağlı Gülbaba Köyü'nün güneydoğusunda bulunan Suriye'nin Burseya Dağı'nda teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan piyade astsubay üstçavuşun cenazesi, Kilis'ten Gaziantep'e getirildi.

 • Dha Yurt - ?zeytin Dalı Harekatı Şehidinin Ankara'daki ...
  SURİYE'nin Afrin bölgesine düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nda terör örgütü unsurları ile girilen çatışmada şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın Ankara'daki baba ocağına ateş düştü.

 • Zeytin Dalı Harekatı Şehidinin Ankara'daki Baba Ocağına ...
  SURİYE'nin Afrin bölgesine dözenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nda terör örgütü unsurları ile girilen çatışmada şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın Ankara'daki baba ocağına ateş düştü.

 • Zeytin Dalı Harekatı' Şehidinin Baba Ocağına Ateş ...
  'Zeytin Dalı Harekatı' şehidinin baba ocağına ateş düştüANKARA - Zeytin Dalı Harekatı kapsamında terör örgütü unsurları ile girilen çatışmada şehit düşen Piyade Astsubay Üst Çavuş Musa Özalkan'ın şehadet haberi Ankara'daki baba evine ulaştı.

 • Zeytin Dalı Harekatı Şehidinin Baba Ocağına Ateş Düştü
  Zeytin Dalı Harekatı kapsamında terör örgütü unsurları ile girilen çatışmada şehit düşen Piyade Astsubay Üst Çavuş Musa Özaltan’ın şehadet haberi Ankara’daki baba evine ulaştı.

 • Kaset Komplosu" Davası
  Eski CHP Genel Başkanı Baykal ile eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin olduğu iddia edilen görüntülerin yayımlanmasıyla ilgili FETÖ elebaşı Gülen'in de arasında bulunduğu 171 sanığın yargılandığı davaya yarın devam edilecek.

 • Darbe Sanığı Eski Üsteğmen Uçak Seslerini Duymamış
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayındaki eylemlere ilişkin, aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski başyaveri albay Ali Yazıcı ile eski alay komutanı albay Muhsin Kutsi Barış'ın da yer aldığı 534 kişinin yargılandığı davaya,...