MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » AYDIN KÖŞK HABERLERİ

AYDIN KÖŞK HABERLERİ

Haberler.Com

 • Köşk Bayrama Hazırlanıyor
  Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi 'Daha Güzel Bir Köşk İçin' sloganıyla yola çıkan Köşk Belediyesi, park, bahçe, cadde ve sokaklarda temizlik çalışması başlattı.

 • Gençlik Haftası Voleybol Turnuvası Sona Erdi
  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında 17 ilçenin kız ve erkek karma takımlarından oluşan, 480 sporcunun katılımıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik Haftası Voleybol Turnuvası Bugün Söke Spor...

 • Cuma Mesajları 17 Mayıs 2019: Cuma Gününe Özel Resimsiz ...
  Günlerin en değerlisi olan Cuma gününe eriştik. On bir ayın sultanı Ramazan ayının ikinci, Mayıs ayının 3. Cuma gününe özel en anlamlı Cuma mesajları haberimizde derledik. İşte gecesi ve gündüzünde yapılan ibadetlerin kat kat verildiği mübarek günde sevdiklerinize gönderebileceğiniz, sosyal medyada paylaşabileceğiniz en yeni Cuma mesajları 2019..

 • Konya'da Özel Gençler Mehter Takımı'nın Konserleri ...
  Konya Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği Özel Gençler Mehter Takımı, Engelliler Haftası dolayısıyla şehrin işlek noktalarında konserler veriyor.

 • Yıkılan Münif Paşa Konağı Otopark Oldu
  Cağaloğlu'nda bulunan ve 'Pembe Köşk' olarak da bilinen, İttihat ve Terakki Cemiyeti'nin Genel Merkez Binası olarak da bir dönem kullanılan tarihi Münif Paşa Konağı'ndan eser kalmadı.

 • Yıkılan Münif Paşa Konağı Otopark Oldu
  CAĞALOĞLU'nda bulunan ve 'Pembe Köşk' olarak da bilinen, İttihat ve Terakki Cemiyeti'nin Genel Merkez Binası olarak da bir dönem kullanılan tarihi Münif Paşa Konağı'ndan eser kalmadı.

 • Sert Sigorta'dan Çiftçilere 'Tarsim' Uyarısı
  Türkiye'nin en önemli tarımsal üretim merkezlerinin başında gelen Aydın'da çiftçilerin en büytük sıkıntısının doğal afetler olduğu belirtildi.

 • Demokrasinin İnfazı: 27 Mayıs - Evlilik Yıl Dönümlerinde ...
  Türk siyasetinde demokrasinin mimarı olan merhum Başbakan Adnan Menderes'in idamından bir gün önce evlenen Aydınlı Fatma ve Selahattin Kavas çifti, her evlilik yıl dönümünde hayranı oldukları liderin ölümünü hatırlayıp üzüntü yaşıyor.

 • Zalim İstanbul Dizisinin 8. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! ...
  Zalim İstanbul dizisinin 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen dizisi Zalim İstanbul 7. bölümüyle ekranlara gelmişti. Ceren'in yaptığı büyük hataya rağmen yanında olan annesi ve aile üyeleri için köşkteki hayat karşılarına büyük sürprizler çıkaracak. Zalim İstanbul dizisinin 7. bölümünde neler oldu?

 • Zalim İstanbul 8. Bölüm Fragmanı
  Zalim İstanbul 8. Bölüm Fragmanı yayında!

 • Kuşlara Bakma' Bahanesiyle İstismara 11 Yıl Hapis
  KAYSERİ'de erkek çocuğu M.T.'yi (13), 'Gel kuşlara bakalım' diyerek, kendisine ait güvercinleri beslediği yere götürerek istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan Recep Gözüküçük (61), 11 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

 • Kızılaydan 'Anneler Günü' Ziyareti
  Türk Kızılayı Muradiye Şubesi üyeleri, Anneler Günü nedeniyle yalnız yaşayan yaşlı anneleri evlerinde ziyaret etti.

 • Adıyaman Anadolu Kültürüne Minyatür Canlandırma
  Adıyaman'da, 3 çocuk babası Abdullah Karakuş (40), Anadolu'nun kültürel ve mimari yapısını evinde kurduğu Diorama atölyesinde minyatür şekilde işleyerek yaşatmaya çalışıyor.

 • Anadolu Kültürüne Minyatür Canlandırma
  ADIYAMAN'da, 3 çocuk babası Abdullah Karakuş (40), Anadolu'nun kültürel ve mimari yapısını evinde kurduğu Diorama atölyesinde minyatür şekilde işleyerek yaşatmaya çalışıyor.

 • 100. Yıla Yakışan Sergiye ÖYKAM'dan Destek
  Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkarak başlattığı Milli Mücadele Hareketi'nin 100. yılı özelinde düzenlediği, 'İşgalden Kurtuluşa: Bir Milletin Mucizevi Yolculuğu' isimli sergisine destek verdi.

 • Boğaz'ın Ortasındaki Harabe
  BEŞİKTAŞ Kuruçeşme açıklarında bulunan ve imara aykırı yapılaşma nedeniyle yaklaşık 2 sene önce kaçak yapıların yıkıldığı 'Su Ada' olarak da bilinen Galatasaray Adası enkaz halde.

 • Galatasaray Adası, İstanbul Boğazı'nın Ortasında Enkaz ...
  Bir dönem İstanbul'un önemli eğlence merkezlerinden biri olan Galatasaray Adası, Boğaz'ın ortasında enkaz şeklinde bekliyor. 2 sene önce kaçak yapıların yıkıldığı, yaklaşık bir yıldır da hiç bir faaliyetin olmadığı adanın son hali havadan görüntülendi.

 • İstanbul - Boğaz'ın Ortasındaki Harabe
  BEŞİKTAŞ Kuruçeşme açıklarında bulunan ve imara aykırı yapılaşma nedeniyle yaklaşık 2 sene önce kaçak yapıların yıkıldığı 'Su Ada' olarak da bilinen Galatasaray Adası enkaz halde.

 • Boğaz'ın Ortasındaki Harabe
  BEŞİKTAŞ Kuruçeşme açıklarında bulunan ve imara aykırı yapılaşma nedeniyle yaklaşık 2 sene önce kaçak yapıların yıkıldığı 'Su Ada' olarak da bilinen Galatasaray Adası enkaz halde.

 • Konak'ta 100.Yıla Yakışan Sergi
  Milli Mücadele Hareketi'nin 100. yılı özelinde düzenlediği, 'İşgalden Kurtuluşa: Bir Milletin Mucizevi Yolculuğu' isimli sergi, İzmir Resim Heykel Müzesi Kültürpark Sanat Galerisi'nde açıldı.