MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » BARTIN AMASRA HABERLERİ

BARTIN AMASRA HABERLERİ

Haberler.Com

 • Kültür ve Turizm Bakanlığı İşçileri Muğla'da Buluştu
  Muğla ve Denizli'de görev yapan Kültür ve Turizm Bakanlığı işçileri, sendika yöneticileri öncülüğünde aileleri ile Muğla'da buluştu.

 • Anlaşma Sağlandı, İşçilerin Eylemi Sona Erdi
  Bartın’da özel bir maden ocağında işten çıkartılan ve maaş ile kıdem tazminatlarını alamadıkları gerekçesiyle eylem başlatan işçiler eylemlerini sonlandırdı.

 • Gmis: Maden Sahası Ttk'ya Devredilmeli (2)
  MADENCİ EYLEMİ 5'İNCİ GÜNDE SONA ERDİBartın'ın Amasra ilçesinde, özel maden şirketince işlerine son verilen 2 işçi, asansör kulesinde cuma günü başlattıkları eylemlerini 5'inci günde sona erdirdi.

 • Bartın'da Maden İşçileri Eylemlerini Sonlandırdı
  Bartın'ın Amasra ilçesinde özel bir maden şirketinde işten çıkartılan ve tazminatlarını alamadıkları gerekçesiyle oturma eylemi başlatan işçiler, eylemlerini sonlandırdı.

 • Gmis Maden Sahası Ttk'ya Devredilmeli
  Gmis Maden sahası TTK'ya devredilmeli (EK)MADENCİ EYLEMİ 5'İNCİ GÜNDE SONA ERDİBartın'ın Amasra ilçesinde, özel maden şirketince işlerine son verilen 2 işçi, asansör kulesinde cuma günü başlattıkları eylemlerini 5'inci günde sona erdirdi.

 • Gmis: Maden Sahası Ttk'ya Devredilmeli (2)
  MADENCİ EYLEMİ 5'İNCİ GÜNDE SONA ERDİBartın'ın Amasra ilçesinde, özel maden şirketince işlerine son verilen 2 işçi, asansör kulesinde cuma günü başlattıkları eylemlerini 5'inci günde sona erdirdi.

 • Kule Eylemi 5'inci Gününde
  Kule eylemi 5'inci gününde Demirci; 'Bu maden sahası TTK'ya devredilmelidir'BARTIN - Amasra'da Hattat (Hema) Enerji ve Madencilik şirketince işlerine son verilen 2 işçi, Hattat-3 asansör kulesinde 5 Ekim'de başlattıkları eylemlerini 5. gününde de sürdürüyor.

 • Amasra'daki İşçi Eylemi 4'üncü Gününde
  Amasra'daki işçi eylemi 4'üncü gününde GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci: 'Biz, anamızın ak sütü kadar helal alacaklarımızı istiyoruz'BARTIN - Bartın'da özel bir maden ocağında işten çıkartılan ve alacaklarını alamadıkları gerekçesiyle asansör kulesinde eyleme başlayan 2 işçinin eylemi...

 • Maden İşçilerinin Kuledeki Eyleminde 4'üncü Gün
  BARTIN'ın Amasra ilçesinde, özel maden şirketince işlerine son verilen 2 işçi, asansör kulesinde cuma günü başlattıkları eylemlerini 4'üncü günde de sürdürüyor.

 • Amasra'daki İşçi Eyleminde 4'üncü Gün
  Bartın’da özel bir maden ocağında işten çıkartılan ve alacaklarını alamadıkları gerekçesiyle asansör kulesinde eyleme başlayan 2 işçinin eylemi 4’üncü gününde.

 • Maden İşçilerinin Kuledeki Eyleminde 3'üncü Gün
  BARTIN'ın Amasra ilçesinde, özel maden şirketince işlerine son verilen 2 işçi, asansör kulesinde cuma günü başlattıkları eylemlerini 3'üncü günde de sürdürüyor.

 • Bartın Maden İşçilerinin Kuledeki Eyleminde 3'üncü ...
  Maden işçilerinin kuledeki eyleminde 3'üncü günBartın'ın Amasra ilçesinde, özel maden şirketince işlerine son verilen 2 işçi, asansör kulesinde cuma günü başlattıkları eylemlerini 3'üncü günde de sürdürüyor.

 • Maden İşçilerinin Kuledeki Eyleminde 3'üncü Gün
  BARTIN'ın Amasra ilçesinde, özel maden şirketince işlerine son verilen 2 işçi, asansör kulesinde cuma günü başlattıkları eylemlerini 3'üncü günde de sürdürüyor.

 • Erdoğan'ın Budapeşte Ziyareti İlişkileri Güçlendirir"
  Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığının (YTB) 'Türkiye Bursları' ile eğitim gören Macar öğrenciler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Macaristan'a yapacağı ziyaretin iki ülke ilişkilerinin gelişmesine katkı sağlayacağına inanıyor.

 • Amasra'da Maden İşçileri, 50 Metrelik Kulede Eylemini ...
  BARTIN'ın Amasra ilçesinde özel maden şirketinin işlerine son verdiği 2 işçi, paralarına alamadıkları iddiasıyla asansör kulesine çıkarak 50 metre yükseklikte eylemini sürdürüyor.

 • Bartın'da Tazminatlarını Alamadıklarını Öne Süren ...
  Bartın'ın Amasra ilçesinde özel bir maden şirketinde işten çıkartılan işçiler, tazminatlarını alamadıkları gerekçesiyle oturma eylemi başlattı.

 • İşten Çıkarılan Madenciler, 50 Metre Yükseklikte Eylem ...
  BARTIN'ın Amasra ilçesinde özel maden şirketinin işlerine son verdiği 2 işçi, paralarına alamadıkları gerekçesiyle asansör kulesine çıkarak 50 metre yükseklikte eylem yaptı.

 • Bartın İşten Çıkarılan Madenciler, 50 Metre Yükseklikte ...
  İşten çıkarılan madenciler, 50 metre yükseklikte eylem yaptıAyhan ACARAMASRA (Bartın), (DHA)- BARTIN'ın Amasra ilçesinde özel maden şirketinin işlerine son verdiği 2 işçi, paralarına alamadıkları gerekçesiyle asansör kulesine çıkarak 50 metre yükseklikte eylem yaptı.

 • Bartın'da, İşten Çıkarılan Madenciler, 50 Metre Yükseklikte ...
  Bartın'ın Amasra ilçesinde özel maden şirketinin işlerine son verdiği 2 işçi, paralarına alamadıkları gerekçesiyle asansör kulesine çıkarak 50 metre yükseklikte eylem yaptı.

 • Kömürün Kara Listesi Açıklandı!
  Dünyada yeni kömürlü termik santral planlayan en büyük 120 şirket listesinde Türkiye'den de 5 şirket var. Toplam planlanan santral kapasitesi üzerinden hazırlanan listede EÜAŞ (Elektrik Üretim A.Ş.) ise ilk 10'da.

POPÜLER ARAMALAR