MEDYAJANS
19. 08. 2019
ÇANRIKI ORTA HABERLERİ
Haberler.Com
 • Yurtta hava durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu şöyle. Yurtta Marmara'nın doğusu, İç Anadolu'nun doğusu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, Adana, Mersin, Osmaniye, Ankara, Karaman, Kırıkkale, Çankırı ve Artvin çevreleri ile Antalya'nın doğu ve Hatay'ın kıyı...

 • Yurtta hava durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta Marmara'nın doğusu, İç Anadolu'nun doğusu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, Adana, Mersin, Osmaniye, Ankara, Karaman, Kırıkkale, Çankırı ve Artvin çevreleri ile Antalya'nın doğu ve Hatay'ın kıyı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü...

 • Meteoroloji'den sağanak uyarısı: İstanbul'un ardından ...
  Meteoroloji, dün gerçekleşen ve metrekareye 100 kilogramdan fazla yağış düşen İstanbul'daki sağanağın ardından, orta Karadeniz ve İç Anadolu'nun bir bölümüne kuvvetli yağış uyarısında bulundu.

 • Meteoroloji'den üç bölge için kuvvetli yağış uyarısı ...
  Meteoroloji; İç Anadolu, Batı Karadeniz ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Marmara'nın doğusunda kuvvetli, Orta Karadeniz'de ise şiddetli sağanak beklendiğini duyurdu.

 • Meteorolojiden yarın için kuvvetli sağanak uyarısı
  İç Anadolu, Batı Karadeniz ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Marmara'nın doğusunda yarın kuvvetli, Orta Karadeniz'de ise şiddetli sağanak uyarısı yapıldı.

 • İstanbul'u teslim alan şiddetli yağmur ne zaman bitecek?
  İstanbul'da, meteorolojinin yaptığı uyarıların ardından beklenen yağış öğlen saatlerinde başladı. Yağmurun akşam saatlerine kadar etkisini sürdürmesi bekleniyor.

 • Meteorolojiden sağanak uyarısı
  İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları ile Marmara'nın doğusunda yarın sağanak ve gök gürültülü sağanak tahmin ediliyor.

 • Meteoroloji: Yurt genelinde gök gürültülü sağanak ...
  Meteorolojiden yapılan uyarıya göre günün, yurt genelinde sağanak yağışlı olması bekleniyor. Marmara, Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerinde kuvvetli sağanak beklenirken, yurdun kuzey kesimlerinde hava sıcaklığı 2 ila 6 derece azalacak.

 • Yurtta hava durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun Marmara, Kuzey ve İç Ege, Batı ve Orta Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeyi ve batısı, Karadeniz, Aksaray, Nevşehir, Kırşehir, Kars ve Ardahan çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az...

 • Suriye: Demografi, toponomi ve değişen sınırlar
  21. yüzyıl başlarında, içinde yaşadığımız Orta Doğu'da hepimizin gözleri önünde nüfus (demografi), yer isimleri (toponomi) ve bununla bağlantılı olarak sınırlar hızla değişmekte.

 • Yurtta hava durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre yurtta hava durumu şöyle. Yurdun Marmara, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun doğusu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları ile Ankara Afyonkarahisar, Kütahya, Kırıkkale, Çankırı, Artvin, Ardahan ve Osmaniye çevreleri, Konya'nın güney...

 • Meteorolojiden Marmara uyarısı! Sağanak yağış geliyor
  Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Marmara başta olmak üzere yurdun büyük bölümünde hava sıcaklığının 3 ila 7 derece düşeceğini ve gök gürültülü sağanak yağışın olacağını açıkladı.

 • Yurtta hava durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre; yurdun kuzey ve iç kesimlerinin parçalı bulutlu, Marmara'nın doğusu, İç Ege, Batı Karadeniz'in batısı, Edirne, Kırklareli, Eskişehir, Ankara, Çankırı ve Osmaniye çevreleri ile Antalya'nın iç kesimleri, Adana'nın kuzey ve doğusu, Kahramanmaraş'ın güneybatısı...

 • Meteoroloji uyardı! Şemsiyenizi unutmayın: Gök gürültülü ...
  Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre Marmara'nın doğusu, İç Ege, Batı Karadeniz'in batısı, İç Anadolu ile Akdeniz Bölgesi'ndeki bazı illerde bugün sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. İşte yurt geneli hava durumu...

 • Yurtta hava durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre; yurtta hava durumu şöyle. Yurdun kuzey ve iç kesimlerinin parçalı bulutlu, Marmara'nın doğusu, İç Ege, Batı Karadeniz'in batısı, Edirne, Kırklareli, Eskişehir, Ankara, Çankırı ve Osmaniye çevreleri ile Antalya'nın iç kesimleri, Adana'nın kuzey ve...

 • Halk pazarı 20 yılın ardından dua ile açılmaya başlandı
  Halk pazarından detaylar Dua edilmesi Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş ile röportaj Çubuk Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlı Rumi Türkoğlu ile röportaj Pazar esnaflarından Gazi Dere ile röportaj -Pazar esnaflarından Zeynep Saygın'ın konuşması Halk pazarı 20 yılın ardından dua...

 • Halk pazarı 20 yılın ardından dua ile açılmaya başlandı
  Ankara'nın Çubuk ilçesinde Perşembe günleri kurulan halk pazarı, yaklaşık 15 yıl aradan sonra yeniden dua ile açılmaya başladı.

 • Yurtta hava durumu
  Yurdun kuzey kesimlerinin parçalı bulutlu, Karadeniz Bölgesi, Çankırı, Erzincan ve Ardahan çevreleri ile Sakarya'nın doğu ve Ankara'nın kuzeydoğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

 • Yurtta hava durumu
  Yurdun kuzey kesimlerinin parçalı bulutlu, Karadeniz Bölgesi, Çankırı, Erzincan ve Ardahan çevreleri ile Sakarya'nın doğu ve Ankara'nın kuzeydoğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

 • Meteorolojiden yağış uyarısı
  Rize çevreleri ile Trabzon'un doğu ve Artvin'in kıyı kesimlerinde, yarın öğle saatlerinden sonra kuvvetli yağış bekleniyor.