MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » ÇANRIKI ORTA HABERLERİ

ÇANRIKI ORTA HABERLERİ

Haberler.Com

 • Bakan Pakdemirli: "Onların Belki Doları Var Ama Bizim ...
  Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye ekonomisine yönelik spekülatif ataklarla ilgili 'Onların belki doları var ama bizim de inanmış bir milletimiz var.' dedi.

 • Onların Belki Doları Var Ama Bizim de İnanmış Bir ...
  Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye ekonomisine yönelik spekülatif ataklarla ilgili 'Onların belki doları var ama bizim de inanmış bir milletimiz var.' dedi.

 • AK Parti'li Hamza Dağ'dan Abdullah Gül'e: "Bu Harekete ...
  - AK Parti'li Hamza Dağ'dan Abdullah Gül'e: 'Bu harekete ihanet edenlerden birisidir' 'Recep Tayyip Erdoğan karşısında CHP, HDP, Saadet, ittifak ile aday olmayı düşünen biri haindir' Bakan Pakdemirli: '1.2 milyon büyükbaş, 3.

 • Ak Partili Dağ'dan Abdullah Gül'e Çok Sert Eleştiri
  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile ilgili, 'O da bu harekete ihanet edenlerden birisidir.

 • AK Parti'li İsimden Abdullah Gül'e Sert Eleştiri: ...
  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında aday olacağını ileri sürerek, 'Bu harekete ihanet edenlerden birisidir.' dedi.

 • Çankırı'da Yıldırım İsabet Eden Kadın Yaşamını Yitirdi
  Çankırı'nın Orta ilçesinde arazide mantar toplayan kadın yıldırım isabet etmesi sonucu hayatını kaybetti.

 • En Güzel Fasulye" İçin Yarıştılar
  Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Ortabayındır köyünde 15. Geleneksel Fasulye Festivali düzenlendi.

 • Yurtta Hava Durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu bugün şöyle.Ülkenin kuzey kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi, Toroslar mevkii ile Sakarya, Bilecik, Kütahya, Osmaniye, Ankara,...

 • Yurtta Hava Durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkenin kuzey kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeyi, Toroslar mevkii ile Sakarya, Bilecik, Kütahya, Osmaniye, Ankara, Çankırı, Eskişehir, Sivas, Tokat ve...

 • Yurtta Hava Durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu bugün şöyle.Yurdun Marmara, Ege (Aydın kıyıları hariç), Akdeniz, Batı Karadeniz ile Ankara, Eskişehir, Çankırı, Samsun, Konya'nın batısı, Ordu'nun iç kesimleri, Amasya ve Tokat'ın kuzey kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak...

 • Yurtta Hava Durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun Marmara, Ege (Aydın kıyıları hariç), Akdeniz, Batı Karadeniz ile Ankara, Eskişehir, Çankırı, Samsun, Konya’nın batısı, Ordu’nun iç kesimleri, Amasya ve Tokat’ın kuzey kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak...

 • Çankırı'da İki Tır Çarpıştı: 1 Yaralı
  Çankırı'da iki tırın çarpışması sonucu bir kişi yaralandı.

 • Yurtta Hava Durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu şöyle. Yurdun batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu;

 • Yurtta Hava Durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu; Marmara, Ege’nin kuzeyi, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz ve Toroslar mevkii, Denizli, Eskişehir, Çankırı çevreleri ile Ankara’nın kuzey ve batı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı,...

 • Honeywell Uzay Akademisi'ne 8 Türk Öğretmen Katıldı
  SİBER endüstri şirketi Honeywell'in dünyada bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) eğitimini teşvik etmek, fen ve matematik öğretmenlerine ilham vermek hedefiyle düzenlediği Uzay Akademisi Programı, ABD Uzay & Roket Merkezi'nde (USSRC) gerçekleşti.

 • Honeywell Uzay Akademisi'ne Sekiz Türk Öğretmen Katıldı
  Honeywell'in dünyada bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik eğitimini teşvik etmek ve fen ve matematik öğretmenlerine ilham vermek hedefiyle düzenlediği Uzay Akademisi Programı, ABD Uzay & Roket Merkezi'nde gerçekleşti.

 • Honeywell Uzay Akademisi'ne Sekiz Türk Öğretmen Katıldı
  Honeywell Hometown Solutions çatısı altında, ABD Uzay & Roket Merkezi (USSRC) ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında düzenlenen Uzay Akademisi Programı – HESA (Honeywell Educators at Space Academy) bu yıl da yüzlerce öğretmeni ağırladı.

 • Yurtta Hava Durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara’nın kuzey ve doğusu, Karadeniz, Akdeniz’in Toroslar mevkii ile Kütahya, Adana’nın iç kesimleri, Osmaniye, Ankara’nın batısı, Eskişehir, Çankırı ve Ardahan çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık...

 • Çankırı'daki Arazi Kavgasında 1 Tutuklama
  ÇANKIRI'nın Orta ilçesine bağlı Yaylakent beldesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle meydana gelen kavgada silahlı bir kişiyi yaralayan AK Parti Orta İl Genel Meclisi Üyesi Enver Güngörmüş tutuklandı.

 • Çankırı'daki Silahlı Kavga
  Çankırı'da tartıştığı kişiyi silahla yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.