MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » DENİZLİ BULDAN HABERLERİ

DENİZLİ BULDAN HABERLERİ

Haberler.Com

 • 57'nci Alay Sancağı Yıllarca Denizli'de Bir Camide ...
  Çanakkale Deniz Zaferi’nde destanlaşan ünlü 57. Alay’ın sancağı kendisine dedesinden kalan 77 yaşındaki Süleyman Çalışır, yıllarca bir camide saklanan sancağı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’e nasıl ulaştırdığını yaşlı gözlerle anlattı.

 • Buldan'daki Tarihi Beyler Konağı'nda İlk Ders Yapıldı
  Denizli Buldan Belediyesi tarafından restore edilerek Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Buldan Meslek Yüksekokulu’na tahsis edilen 150 yıllık tarihi Beyler Konağı’nda ilk ders yapıldı.

 • Denizli'de Patlayıcı Düzeneği ve 20 Kilo Esrar Ele ...
  DENİZLİ'nin Buldan ilçesinde, bir şüphelinin kent merkezindeki evi ve bağ evinde yapılan aramada, 20 kilo esrar ile 3 dinamit lokumundan oluşan patlayıcı düzeneği ele geçirildi.

 • Açıktan Akan ve Tehlike Saçan Kanalizasyon Yer Altına ...
  Denizli’nin Buldan ilçesine bağlı yaklaşık bin nüfuslu Kadıköy Mahallesi’nde yıllardır açık bir şekilde dereye akan ve çevre halkı için tehlike oluşturan kanalizasyonun yer altına alınması için Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ) tarafından...

 • Seçim İttifakı" Teklifi Genel Kurulda
  Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 'İttifak yeni bulduğumuz, bizim icat ettiğimiz bir şey değil, siyasal organizmanın canlı bir şekilde duymuş olduğu ihtiyaçtır.

 • Buldan "9. Deve Güreşleri" Yapıldı
  Denizli Buldan Belediyesi tarafından düzenlenen ve geliriyle ilçedeki Göğüs Hastalıkları Hastanesine tıbbi cihaz alımı yapılacak olan 9. Deve Güreşleri Doğanköy de yapıldı.

 • Pervin Buldan: Bir Kişi Bile Kalsak, Meclis'i Terk ...
  HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, bir kişi dahi kalsalar, Meclis'i terk etmeyeceklerini belirterek, 'Oraya büyük bedeller ödenerek giriliyor.

 • Hdp Eş Başkanı Buldan 1 Kişi Bile Kalsak Parlamentoyu ...
  HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, mecliste 1 kişi dahi kalsalar, meclisi terkedmeyeceklerini belirterek, Oraya büyük bedeller ödenerek giriliyor.

 • Diyarbakır Hdp Eş Başkanı Buldan 1 Kişi Bile Kalsak ...
  Hdp Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, mecliste 1 kişi dahi kalsalar, meclisi terkedmeyeceklerini belirterek, Oraya büyük bedeller ödenerek giriliyor.

 • YPG İki Katlı Tüneller Yaptı, Kullanamadan Kaçmak ...
  Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Mehmetçik, Afrin yürüyüşüne devam ederken, teröristlerin inşa ettikleri iki katlı tüneller görüntülendi. YPG'liler saldırı amaçlı hazırladıkları tünelleri kullanamadan kaçtılar.

 • Hdp Eş Genel Başkanı Buldan: Barışın Haykırılacağı ...
  DİYARBAKIR'da, 2018 yılı nevruz etkinliklerinin programının açıklandığı toplantıda konuşan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, bu yıl barışın haykırılacağı, eşitliğin ifade edileceği ve özgürlüğün talep edileceği bir nevruz olacağını söyledi.

 • Başkan Gülbay, Hastane ve Pazarda Kadınlar Gününü ...
  Denizli Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla hastanelerde yatan kadınları ziyaret ederek karanfil verdi.

 • Kadınlar Günü Etkinliğinde Toma'ları Kadın Polisler ...
  Diyarbakır'daki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mitinginde güvenlik önlemleri kapsamında alanda bulunan Toplumsal Müdahale Araçlarında (TOMA) kadın polisler görev yaptı.

 • Diyarbakır Hdp Eş Genel Başkanı Buldan: Biz Kadınca ...
  Hdp Eş Genel Başkanı Buldan: Biz kadınca direneceğiz, kadınca sizi yeneceğizDİYARBAKIR'da, HDP tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü mitinginde konuşan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, 'Bu ülkede yaşamını yitiren çocukların, Türk ve Kürt annelerinin ayaklarının altını...

 • Pervin Buldan: Kadınca Direneceğiz ve Kadınca Sizi ...
  DİYARBAKIR'da, HDP tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü mitinginde konuşan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, AK Parti, CHP ve İYİ Parti'yi sert bir dille eleştirerek, 'Bu ülkede yaşamını yitiren çocukların, Türk ve Kürt annelerinin ayaklarının altını öpüyoruz.

 • Diyarbakır'da 8 Mart Mitingi
  HDP tarafından Diyarbakır’da 8 Mart dünya Kadınlar Günü dolayısıyla miting düzenlendi.

 • Pervin Buldan: Kadınca Direneceğiz ve Kadınca Sizi ...
  DİYARBAKIR'da, HDP tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü mitinginde konuşan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, AK Parti, CHP ve İYİ Parti'yi sert bir dille eleştirerek, 'Bu ülkede yaşamını yitiren çocukların, Türk ve Kürt annelerinin ayaklarının altını öpüyoruz.

 • Dha Yurt Bülteni-15
  HDP Eş Genel Başkanı Buldan: Biz kadınca direneceğiz, kadınca sizi yeneceğizDİYARBAKIR'da, HDP tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü mitinginde konuşan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, 'Bu ülkede yaşamını yitiren çocukların, Türk ve Kürt annelerinin ayaklarının altını...

 • AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Çam Açıklaması
  AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'ın Afrin harekatı sonrası kadın cinayetlerinin giderek arttığı yönündeki iddialarına ilişkin, 'Bunu önleme tedbirleri konusunda ciddi bir duruş sergilememiz gerekiyor.

 • AK Parti Seçim Çalışmalarına Sarıgöl'den Başladı
  AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, 2019 yılında yapılacak olan yerel ve genel seçim çalışmalarını Sarıgöl ilçesinden başlattı.