MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » DİYARBAKIR HANİ HABERLERİ

DİYARBAKIR HANİ HABERLERİ

Haberler.Com

 • Söyleşi: Yolsuzluktan Doğan Küresel Ekonomik Kayıp ...
  – Uluslararası Şeffaflık Örgütü'ndeki ilk Türk Yönetim Kurulu Üyesi ve Uluslararası Şeffaflık Derneği Türkiye Başkanı Oya Özarslan yolsuzluğun neden olduğu ekonomik kaybın 3.7 trilyon dolara ulaştığına, böyle bir bütçeyle küresel birçok sorunun çözülebileceğine dikkat çekti.

 • Final'den Samsunspor'a Destek
  Ekonomik açıdan zor günler geçiren Samsunspor’un bu krizi atlatması için Samsun Valiliğinin başlattığı Samsunspor’a destek kampanyasına Özel Final Okulları 20 bin TL ile destek verdi.

 • Diyarbakır Valisi Güzeloğlu: "Sağlıkta İnsan Merkezli ...
  Diyarbakır Valisi Güzeloğlu: 'Sağlıkta insan merkezli bir anlayışı hayata geçireceğiz'DİYARBAKIR - Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, 2018 yılı Sağlık Değerlendirme Toplantısında yaptığı konuşmada, bin yataklı genel ve bin 200 yataklı dal hastanelerinin yapımına devam edildiğini...

 • Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Açıklaması
  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin Afrin operasyonu hazırlıklarına ilişkin, 'Suriye'de birçok aktör var. Bu bölgede farklı ülkeler, pozisyonlar ve üsler var ve havadan müdahale için bu koordinasyonun da iyi yapılması lazım ki herhangi bir kaza yaşanmasın.

 • Vali Güzeloğlu, Sağlık Değerlendirme Toplantısına ...
  Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, 2018 yılı Sağlık Değerlendirme Toplantısında yaptığı konuşmada, bin yataklı genel ve bin 200 yataklı dal hastanelerinin yapımına devam edildiğini belirterek, “Sağlıkta insan merkezli bir anlayışı hayata geçireceğiz” dedi.

 • Uludağ'da Berkay Rüzgarı
  Uludağ'da Berkay rüzgarıBURSA - Türkiye'nin en büyük kış ve gençlik festivali 'Whitefest'te konser veren Berkay, söylediği şarkılarla hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.

 • Uludağ'da Berkay Rüzgarı
  Türkiye'nin en büyük kış ve gençlik festivali 'Whitefest'te konser veren Berkay, söylediği şarkılarla hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.

 • Uludağ'da Berkay Rüzgarı
  Türkiye’nin en büyük kış ve gençlik festivali ’Whitefest’te konser veren Berkay, söylediği şarkılarla hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.

 • Güncelleme - İzmir'de Fırtına
  İzmir'de etkili olan ve saatteki hızı 103 kilometreye ulaşan fırtına nedeniyle deniz taştı, 1. Kordon'daki birçok işyerini su bastı, vapur seferleri iptal edildi.

 • Antalya Müsabaka Sonrası Fenalaşıp Ölen Alperen Toprağa ...
  Müsabaka sonrası fenalaşıp ölen Alperen toprağa verildiAntalya'da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonası'nda müsabaka sırasında başına aldığı darbe sonucu beyin kanaması geçiren ve kaldırıldığı hastanede 4 gün sonra yaşamını yitiren 18 yaşındaki Alperen Atabay, gözyaşları arasında...

 • Beyşehir'de "Kudüs İstanbul'dur, Mekke'dir" Konferansı
  Beyşehir Belediyesi, İlçe Kaymakamlığı, Selçuk Üniversitesi, İlçe Müftülüğü ve Birlik Vakfı Konya Şubesi tarafından 'Kudüs İstanbul'dur, Mekke'dir' konferansı düzenlendi.

 • Müsabaka Sırasında Beyin Kanaması Geçirip Ölen Alperen ...
  ANTALYA'da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonası'nda müsabaka sırasında başına aldığı darbe sonucu beyin kanaması geçirip, kaldırıldığı hastanede 4 gün sonra yaşamını yitiren Alperen Atabay (18), gözyaşları arasında toprağa verildi.

 • Sivas'tan Erzurum'a Kar Teşekkürü
  Sivas'tan Erzurum'a kar teşekkürü Sosyal medya üzerinden Sivas, Erzurum'dan kar istemiş, dadaşlar ise 'üç güne yağmazsa kamyonla göndeririz' demişti.

 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü ...
  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Isparta'da düşen askeri eğitim uçağına ilişkin 'Maalesef bugün Sayın Cumhurbaşkanımız da toplantıda aldı acı haberi. Öncelikli olarak hayatını kaybeden iki pilotumuz ve bir teknisyenimiz bulunuyordu uçakta.

 • Müsabaka Sırasında Beyin Kanaması Geçirip Ölen Alperen ...
  ANTALYA'da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonası'nda müsabaka sırasında başına aldığı darbe sonucu beyin kanaması geçirip, kaldırıldığı hastanede 4 gün sonra yaşamını yitiren Alperen Atabay (18), gözyaşları arasında toprağa verildi.

 • Dha Yurt Bülteni-14
  Afrin köylerinde sessizlik hakim (Görüntü Ekiyle Yeniden) Hatay sınırındaki Hassa, Reyhanlı ve Kırıkhan ilçelerindeki askeri hareketlilik devam ederken, Türkiye'den görünen Suriye'nin Afrin kentine bağlı köylerde sessizlik hakim.

 • Beyşehir'de "Kudüs İstanbul'dur, Mekke'dir" Konferansı
  Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Arabacı, büyük devlet ölçüsünün coğrafi büyüklüğüyle, askeri gücüyle, bilim ve teknolojisiyle ölçülemeyeceğini belirterek, 'Büyük devlet neyle ölçülür biliyor musunuz?

 • Sivas'tan Erzurum'a Kar Teşekkürü
  Sosyal medya üzerinden Sivas, Erzurum’dan kar istemiş, dadaşlar ise “üç güne yağmazsa kamyonla göndeririz” demişti.

 • İsrail Güçleri Filistinliye Ait Evi Yıktı
  İsrail güçlerinin, Kudüs'ün kuzeydoğusundaki Beyt Hanina beldesinde bir Filistinliye ait evi 'ruhsatsız' olduğu gerekçesiyle yıktığı belirtildi.

 • Grafikli - I·srail Hapishanesindeki Dramın Feryadı: ...
  İşgal altındaki Doğu Kudüs'te yaklaşık iki yıl önce otomobilindeki tüpün patlaması sonucu vücudunun yüzde 60'ı yanan, ancak olayda yakındaki bir İsrail askerinin de yaralanması nedeniyle 11 yıl hapis cezasına çarptırılan Filistinli tutuklu İsra Ceabis yazdığı mektubunda, özel bakım ve tıbbi...