MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » DİYARBAKIR KOCAKÖY HABERLERİ

DİYARBAKIR KOCAKÖY HABERLERİ

Haberler.Com

 • Erdemli Yeni Hayvan Pazarına Kavuşuyor
  Erdemli Belediyesi tarafından yapımı devam eden yeni hayvan pazarının bayramda hizmete açılacağı belirtildi.

 • Öldürülen PKK'lı, 5 Güvenlik Görevlisinin Şehit Olduğu ...
  DİYARBAKIR'ın Lice ilçesi kırsalında 2 Ağustos'ta gerçekleştirilen operasyonda gri liste ile aranırken öldürülen 2 teröristten biri olan, 'Şahin Zaza' kod adlı Ahmet Dorak'ın, 5 güvenlik görevlisinin 5 ayrı eyleme katıldığı tespit edildi.

 • Gri Listede Aranan Terörist Öldürüldü
  Diyarbakır'da jandarma komutanlığı ekipleri tarafından sürdürülen başarılı operasyonda etkisiz hale getirilen 2 teröristten birinin, İçişleri Bakanlığı terörden arananlar listesinde gri kategorideki Şahin Zaza kod isimli Ahmet Dorak olduğu tespit edildi.

 • Gri Listede Aranan Terörist Öldürüldü
  Diyarbakır’da jandarma komutanlığı ekipleri tarafından sürdürülen başarılı operasyonda etkisiz hale getirilen 2 teröristten birinin, İçişleri Bakanlığı terörden arananlar listesinde gri kategorideki Şahin Zaza kod isimli Ahmet Dorak olduğu tespit edildi.

 • Etkisiz Hale Getirilen Gri Listedeki Terörist 5 Şehidin ...
  Diyarbakır'da etkisiz hale getirilen iki teröristten gri listede aranan, PKK'nın sözde bölge sorumlularından Ahmet Dorak'ın 5 güvenlik personelinin şehit olduğu saldırıların faili olduğu tespit edildi.

 • Gri Listede Yer Alan Terörist Öldürüldü
  Gri listede yer alan terörist öldürüldüDİYARBAKIR - Türk Silahlı Kuvvetleri gri listede aranan teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

 • Kocaköy'e 2 Milyon 475 Bin Liralık Yatırım
  Sorumluluk bölgesindeki diğer illerde olduğu gibi Diyarbakır’da da yatırımlarını aralıksız sürdüren Dicle Elektrik, Kocaköy ilçesindeki enerji şebekesini iyileştirerek, tüketicilere daha sağlıklı ve kesintisiz enerji sunabilmek için 2 milyon 475 bin liralık bir yatırım daha gerçekleştiriyor.

 • Tsk: Gri Listedeki Terörist Öldürüldü
  Türk Silahlı Kuvvetlerinden yapılan açıklamada, 'Diyarbakır/Kocaköy bölgesinde 02 Ağustos 2018 tarihinde düzenlenen operasyonda etkisiz hale getirilen teröristlerden birinin bölücü terör örgütünün gri listede aranan sözde bölge sorumlularından Şahin kod adlı Ahmet Dorak olduğu tespit...

 • Tsk: "Diyarbakır/kocaköy Bölgesinde 02 Ağustos 2018 ...
  IHAAW101737-GEN/10-08-2018 - TSK: 'Diyarbakır/Kocaköy bölgesinde 02 Ağustos 2018 tarihinde düzenlenen operasyonda etkisiz hale getirilen teröristlerden birinin bölücü terör örgütünün gri listede aranan sözde bölge sorumlularından Şahin kod adlı Ahmet Dorak olduğu tespit edilmiştir.

 • Son Dakika! Gri Listedeki Terörist Ahmet Dorak Öldürüldü
  Son dakika! TSK, 'Diyarbakır/Kocaköy bölgesinde düzenlenen operasyonda etkisiz hale getirilen teröristlerden birinin gri listede aranan sözde bölge sorumlularından Şahin kod adlı Ahmet Dorak olduğu tespit edilmiştir.' diye bildirdi.

 • 6 Yöresel Ürün Daha Coğrafi İşaret Aldı
  TÜRK Patent ve Marka Kurumu'na (TÜRKPATENT) geçen yıllarda başvurusu yapılan ürünlerden Karacadağ pirinci, Mut zeytinyağı, Çameli fasulyesi, Korkuteli Karyağdı armudu, Melli inciri ve Afyonkarahisar patatesli ekmeği coğrafi işaret tescili aldı.

 • Diyarbakır'da 123 Bin Kök Kenevir Ele Geçirildi
  Diyarbakır’ın Kocaköy ilçesi kırsalında jandarmanın düzenlediği narko-terör operasyonunda 123 bin kök Hint keneviri ele geçirildi.

 • Terörün Finans Kaynağına Dev Darbe
  Diyarbakır'ın merkez ve kırsal ilçelerinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonlarda 524 kilo 650 gram kubar esrar maddesi, 855 kök Hint keneviri ve 10 kilo 500 gram toz esrar ele geçirildi.

 • Diyarbakır'da Terörün Finans Kaynağına Darbe
  Diyarbakır’ın merkez ve kırsal ilçelerinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonlarda 524 kilo 650 gram kubar esrar maddesi, 855 kök Hint keneviri ve 10 kilo 500 gram toz esrar ele geçirildi.

 • Batı İlçe Otogarı Hizmet Vermeye Başladı
  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentin batı taraflarında kalan dış ilçelere giden gelen vatandaşların ulaşımlarını kolaylaştırmak, şehir içi trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla inşa ettiği Batı İlçe Otogarı, 9 Temmuz itibariyle 7 ilçe ve 5 mahalleye ulaşım sağlayacak şekilde hizmet...

 • Diyarbakır'ın 5 İlçesinde Narko-terör Operasyonu
  DİYARBAKIR'ın Kocaköy, Hani, Lice, Hazro ve Kulp ilçeleri kırsalında, 27 Haziranda başlatılan narko-terör operasyonu, dün akşam saat 23.00'de tamamlandı.

 • Diyarbakır'da Terör Örgütünün Finans Kaynağına Darbe
  Diyarbakır'ın Kocaköy, Hani, Lice ve Kulp ilçelerinde düzenlenen operasyonlarda, 429 bin 100 kök Hint keneviri ve 36 kilogram esrar maddesi ile çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

 • Diyarbakır'da Terör Örgütünün Finans Kaynağına Darbe
  Diyarbakır’ın Kocaköy, Hani, Lice ve Kulp ilçelerinde düzenlenen operasyonlarda, 429 bin 100 kök Hint keneviri ve 36 kilogram esrar maddesi ile çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

 • Diyarbakır'da Terör Örgütünün Finans Kaynağına Darbe
  Diyarbakır'da terör örgütünün finans kaynağına darbe Kocaköy, Lice, Hazro ve Kulp'ta düzenlenen operasyonlarda 429 bin 100 kök hint keneviri ve 36 kilogram esrar maddesi ele geçirildi Operasyonlarda çok sayıda mühimmat da yakalandıDİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Kocaköy, Hani, Lice ve kulp...

 • Terör Operasyonu
  Diyarbakır'da terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda, 4 tabanca, ruhsatsız av tüfeği, 10 şarjör, tabanca susturucusu, tabanca dipçiği ile 36 kilogram esrar ve 429 bin 100 kök Hint keneviri ele geçirildi.