MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » DİYARBAKIR KULP HABERLERİ

DİYARBAKIR KULP HABERLERİ

Haberler.Com

 • 22 Yaşındaki Genç İnşaattın 6 Katıdan Düşerek Hayatını ...
  Samsun’da çalıştığı inşaatın 6. katından zemindeki merdiven boşluğuna düşen 22 yaşındaki genç hayatını kaybetti.

 • Öğrenciler Geri Dönüşüm Fabrikasını Gezdi
  Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde okuyan öğrenciler, geri dönüşüm fabrikasını gezdi.

 • Kulplu Öğrenciler Geri Dönüşüm Fabrikasını Gezdi
  Diyarbakır’ın Kulp İlçe Belediye Başkanlığı öncülüğünde başlatılan ve bütün kurumların destek sunduğu ’Sıfır Atık Projesi’ kapsamında çeşitli okullarda eğitim gören öğrencilerin katılımıyla Diyarbakır il merkezinde bulunan geri dönüşüm fabrikasına gezi organizasyonu düzenlendi.

 • Diski Merkez İlçeler ve Kırsal Mahallelerin İçme Suyu ...
  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdürlüğü, kent merkezi ve ilçelerde içme suyu sorunlarını gidermek için çalışmalarını sürdürüyor.

 • Dha Yurt Bülteni-5
  Uzman Çavuş, yerdeki Kuran'ı kaldırmak isterken şehit olmuş'Zeytin Dalı Harekatı ile özgürleştirilen Suriye'nin Afrin kentine bağlı Dermaşanlı köyünde Uzman Çavuş Orhan Sürmen'in (23) şehit olduğu, 7 Türk askeri ile 2 ÖSO mensubunun yaralandığı patlamaya, PKK/YPG'li teröristlerin Kuran-ı...

 • Diyanet, Kuran Kursu Yangınında Ölen Çocuk İçin 397 ...
  DİYARBAKIR'ın Kulp ilçesine bağlı Karaağaç köyünde Müftülüğe bağlı yatılı olmayan Kuran kursunda 1 Aralık 2015 tarihinde gece çıkan ve 6 çocuğun ölümü ile sonuçlanan yangın ile ilgili bir ailenin Diyanet İşleri Başkanlığı'na açtığı tazminat davası sonuçlandı.

 • Diyanet, Kuran Kursu Yangınında Ölen Çocuğun Ailesine ...
  Diyarbakır'ın Kulp ilçesine bağlı Karaağaç köyünde Müftülüğe bağlı yatılı olmayan Kuran kursunda çıkan ve 6 çocuğun ölümü ile sonuçlanan yangın ile ilgili Diyanet İşleri Başkanlığına açılan tazminat davası sonuçlandı.

 • Diyarbakır Diyanet, Kuran Kursu Yangınında Ölen Çocuğun ...
  Diyanet, Kuran Kursu yangınında ölen çocuğun ailesine 397 bin lira tazminat ödeyecekDiyarbakır'ın Kulp ilçesine bağlı Karaağaç köyünde Müftülüğe bağlı yatılı olmayan Kuran kursunda çıkan ve 6 çocuğun ölümü ile sonuçlanan yangın ile ilgili Diyanet İşleri Başkanlığına açılan tazminat...

 • Dha Yurt Bülteni-2
  Van'da 1 güvenlik korucusu şehit olduVAN'ın Edremit ilçesinde bir güvenlik korucusu, uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit oldu.

 • Sadak: 1993'te, Öcalan ve Ekibi 5 Yıl Siyasetten Uzak ...
  DİYARBAKIR Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında, 16 Kasım 2017 günü gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan 19'uncu Dönem Demokrasi Partisi (DEP) Milletvekili ve Siirt Belediye eski Başkanı Selim Sadak'ın, 'terör örgütü kurma veya yönetme' ve 'terör...

 • Diski 2017'de 173 Milyonluk Yatırımı Tamamladı
  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdürlüğü, 2017 yılı içerisinde kent merkezi, ilçeler ve kırsal mahallelerde içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu şebekeleri ile tesislerin yapım çalışmalarında 173 milyon 130 bin TL’lik yatırıma imza attı.

 • Kulp Belediyesi 41 Taziye Evine 820 Bin TL Harcadı
  Diyarbakır’ın Kulp ilçe Belediyesince ilçeye bağlı mahallelerde bulunan 41 taziye evine 820 bin TL harcandı.

 • Kulp Belediyesinden Taziye Evlerine Destek
  Kulp Belediyesi, ilçedeki 41 taziye evine malzeme desteğinde bulundu.

 • Fahri Ermişler Başkanlığı Bırakıyor
  Göreve başladıkları yaklaşık 5 yıldan bu yana bir çok ilke imza atıklarını Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler, Balıkesir ekonomisine ellerinden geldiğince hizmet etmeye çalıştıklarını ifade ederek Nisan ayında yapılacak oda seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.

 • İstiklal Marşı'nın Kabulünün 97. Yılı
  Silvan ve Kulp ilçelerinde 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla tören düzenlendi.

 • Bakan Zeybekci'den Moody's'e: Senin Kastını Biz Gayet ...
  EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli'de düzenlenen Türk Eximbank'ın strateji, değerlendirme ve eğitim toplantısında, Türkiye'nin kredi notunu düşüren uluslararası derecelendirme kuruluşu olan Moody's'e yüklendi.

 • Bakan Zeybekci'den Moody's'e: Senin Kastını Biz Gayet ...
  EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli'de düzenlenen Türk Eximbank'ın strateji, değerlendirme ve eğitim toplantısında, Türkiye'nin kredi notunu düşüren uluslararası derecelendirme kuruluşu olan Moody's'e yüklendi.

 • Denizli Bakan Zeybekci'den Kredi Kuruluşuna Sert Tepki
  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli'de düzenlenen Türk Eximbank'ın strateji, değerlendirme ve eğitim toplantısında, Türkiye'nin kredi notunu düşüren uluslararası derecelendirme kuruluşu olan Moody's'e yüklendi.

 • Dha Yurt Bülteni-11
  (ÖZEL)1)AFRİN KUŞATMA ALTINDATÜRK Silahlı Kuvvetleri ve Özgür Suriye Ordusu güçleri, 'Zeytin Dalı Harekatı' kapsamında Afrin'in etrafındaki köylerin kontrolünü ele geçirip, kuşatılan ilçe merkezine ilerleyişini sürdürüyor.

 • Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de Açıklaması
  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Moody's'in geçen hafta Türkiye'nin kredi notunun düşürülmesine ilişkin 'Fırsat bu fırsat deyip Türkiye üzerindeki kredi maliyetlerini, finans maliyetlerini artırma gayretinden başka bir şey değildir bu.