MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » ELAZIĞ MADEN HABERLERİ

ELAZIĞ MADEN HABERLERİ

Haberler.Com

 • Badmintonda 13 Yaş Altı Millilerden 12 Madalya
  Bulgaristan'ın Peruştiçe şehrinde gerçekleştirilen 13 Yaş Altı Balkan Badminton Şampiyonası'nda milliler, 6 altın ve 3'er gümüş ile bronz madalya elde etti.

 • Madende Göçük: 2 Ölü, 18 Kişi Toprak Altında
  Çin'in Şantung eyaletinde bir madende meydana gelen göçükte 2 kişi hayatını kaybetti.

 • Çin'de Kömür Madeninde Göçük: 2 Ölü- 18 Kişinin Hala ...
  - Çin'de kömür madeninde göçük: 2 ölü 18 kişinin hala göçük altında olduğu belirtildiPEKİN - Çin'in Şantung eyaletinde bir madende meydana gelen göçükte 2 kişinin hayatını kaybetti, 18 kişinin de göçük altında olduğu belirtildi.

 • Çin'de Kömür Madeninde Göçük: 2 Ölü
  Çin’in Şantung eyaletinde bir madende meydana gelen göçükte 2 kişinin hayatını kaybetti, 18 kişinin de göçük altında olduğu belirtildi.

 • Maden Suyunu.. Su Bardağına Koyup İçerseniz..
  Günde en az iki şişe tüketilen maden suyu vücudun tüm mineral ihtiyacını karşılıyor ve aynı zamanda mide hastalıklarına iyi geliyor, şeker hastalığı ve gutun tedavisinde, böbrekteki taş oluşumunun engellenmesinde de uzmanlarca tavsiye ediliyor.

 • Sürücüsüz Metronun İkinci Etabı Bugün Açılıyor
  Günde ortalama 700 bin yolcu taşınacak Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metro Hattı'nın ikinci etabı Yamanevler-Çekmeköy-Sancaktepe bölümü, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla hizmete açılacak.

 • Sürücüsüz Metronun İkinci Etabı Açılıyor
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin ilk sürücüsüz metrosu Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metro Hattı'nın ikinci etabı Yamanevler-Çekmeköy-Sancaktepe bölümünü bugün hizmete açacak.

 • Ruhani 4 İsmi Bakanlık İçin Meclisin Onayına Sundu
  TAHRAN (AA) - İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, istifa ve azillerle boşalan 4 bakanlık için belirlediği yeni isimleri güvenoyu almaları üzere meclise sundu.

 • Medya ve Mülteciler Basın Buluşmaları Devam Ediyor
  Türkiye ile Avrupa Birliği arasında imzalanan anlaşmalar çerçevesinde “Türkiye’deki Irak ve Suriye Krizinden Etkilenen Sığınmacılar için Geliştirilmiş Destek” projesi kapsamında gerçekleştirilen “Medya ve Mülteciler Basın Buluşmaları” toplantıları devam ediyor.

 • 4 Partinin İl Başkanı Dmd Hastası Genç İçin Yardım ...
  Bartın’da AK Parti, CHP, MHP VE SP İl Başkanları DMD hastası genç için bir araya gelerek canlı yayında yardım topladı.

 • Çin'de Maden Ocağında Patlama: 22 Kişi Mahsur Kaldı
  Çin'in Şangdong eyaletine bağlı Yünçıng'deki bir kömür madeninde meydana gelen patlama sırasında içeride bulunan 22 işçi mahsur kaldı.

 • Çin'de Maden Ocağında Patlama: 22 İşçi Mahsur Kaldı
  Çin'in doğusundaki bir maden ocağında meydana gelen patlamada 22 işçi mahsur kaldı. Olay yerine sevk edilen kurtarma ekipleri madendeki havalandırma sistemlerini düzelterek, kurtarma çalışmalarına başladı.

 • İran Cumhurbaşkanı Ruhani İki Bakanlığa Atama Yaptı
  İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Muhammed İslami'yi Ulaştırma ve Şehircilik Bakanlığına, Rıza Rahmani'yi de Sanayi Maden ve Ticaret Bakanlığına Bakan Vekili olarak atadı.

 • Kutudan Ne Çıkacak? - Madeni Paralarla 1 TL Vs. 10 ...
  1 TL VS. 10 TL VS. 100 TL oyunumuzu bu kez madeni paralarla oynuyoruz.

 • Amasra'da Eylem Sırasında Rahatsızlanan İşçi Taburcu ...
  BARTIN'ın Amasra ilçesinde bulunan özel maden şirketine bağlı taşeron şirketten 105 gündür paralarını alamadıklarını gerekçesiyle 4 gündür yaklaşık 80 metrelik kuyu vincinde eylem yaparken rahatsızlanması sonucu hastanede tedavi altına alınan Hüseyin Caner adlı işçi, hastaneden taburcu edildi.

 • Bartın Amasra'da Eylem Sırasında Hastalanan İşçi Taburcu ...
  Amasra'da eylem sırasında hastalanan işçi taburcu olduAyhan ACARAMASRA (Bartın), (DHA)-BARTIN'ın Amasra ilçesinde bulunan özel maden şirketine bağlı taşeron şirketten 105 gündür paralarını alamadıklarını gerekçesiyle 4 gündür yaklaşık 80 metrelik kuyu vincinde eylem yaparken rahatsızlanması...

 • Amasra'da Eylem Sırasında Rahatsızlanan İşçi Taburcu ...
  BARTIN'ın Amasra ilçesinde bulunan özel maden şirketine bağlı taşeron şirketten 105 gündür paralarını alamadıklarını gerekçesiyle 4 gündür yaklaşık 80 metrelik kuyu vincinde eylem yaparken rahatsızlanması sonucu hastanede tedavi altına alınan Hüseyin Caner adlı işçi, hastaneden taburcu edildi.

 • Yatırımcı Rehberi (7)
  Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre haftalık bazda en fazla kazandıran ve kaybettiren fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Haftalık Getiri (%) Kategorilere Göre Haftalık Kazandıran (İlk 5) Getiri Yüzde Sıralı Emeklilik Fonları (BES) - Borçlanma Araçları ...

 • Yatırımcı Rehberi (6)
  Yatırım fonları arasında kategorilere göre haftalık bazda en fazla kazandıran ve kaybettiren fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Haftalık Getiri (%) Kategorilere Göre Haftalık Kazandıran (İlk 5) Getiri Yüzde Sıralı Yatırım Fonları - Borçlanma Araçları Fonları Ak Portföy Uzun Vad.

 • Yatırımcı Rehberi (3)
  Yatırım fonları bu hafta ortalama yüzde 0,14 değer kaybederken, BES fonları ise yüzde 0,65 değer kazandı.