MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » ERZURUM PASİNLER HABERLERİ

ERZURUM PASİNLER HABERLERİ

Haberler.Com

 • Pasinler'de 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anıldı
  Erzurum’un Pasinler ilçesinde düzenlenen etkinliklerle 18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. yıl dönümünde aziz şehitlerimiz rahmet ve minnetle anıldı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şimdi Bir Yandan Menbiç'e ...
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Şimdi bir yandan Menbiç’e yöneleceğiz.

 • AK Parti Erzurum 6. Olağan İl Kongresi
  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Feto, Erzurum'un bir köyünden çıkmıştı değil mi? 99'da nereye kaçtı?

 • Dha Yurt Bülteni - 1
  1)AFRİN'DE ŞEHİT OLAN TEĞMENİN ŞEHADETİ, KAYSERİ'DE BİRLİKTE YAŞADIĞI ANNESİNE VERİLDİTÜRK Silahlı Kuvvetlerinin Afrin'de düzenlediği Zeytin Dalı Harekatında şehit olan Kayseri 1'nci Komando Tugayında görevli Erzurum nüfusuna kayıtlı Piyade Teğmen Muhammed Kır'ın (25) acı haberi Kayseri'nin...

 • Kayseri'ye Şehit Ateşi Düştü
  TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'deki teröristlere yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Kayseri 1'nci Komando Tugayı'nda görevli Erzurum nüfusuna kayıtlı Piyade Teğmen Muhammed Kır'ın (25) acı haberi Kayseri'nin Talas ilçesinde oturan annesine verildi.

 • Kayseri Afrin'de Şehit Olan Teğmenin Şehadeti, Kayseri'de ...
  Afrin'de şehit olan teğmenin şehadeti, Kayseri'de birlikte yaşadığı annesine verildiTürk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin'de düzenlediği Zeytin Dalı Harekatında şehit olan Kayseri 1'nci Komando Tugayında görevli Erzurum nüfusuna kayıtlı Piyade Teğmen Muhammed Kır'ın (25) acı haberi Kayseri'nin...

 • Dha Yurt Bülteni-13
  Doğan Besi'den, Kelkitli çiftçiye 4 bin ton ürün alımı garantisiGÜMÜŞHANE'nin Kelkit ilçesinde, Kelkit Doğan Besi İşletmelerinin (Kelkit Besi) sahip olduğu besi hayvanlarının yem ihtiyacı, ziraat faaliyetinde bulunmak isteyen Kelkitli çiftçilerle yürütülecek proje ile karşılanacak.

 • Kayseri'ye Şehit Ateşi Düştü
  TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'deki teröristlere yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Kayseri 1'nci Komando Tugayı'nda görevli Erzurum nüfusuna kayıtlı Piyade Teğmen Muhammed Kır'ın (25) acı haberi Kayseri'nin Talas ilçesinde oturan annesine verildi.

 • Dha Yurt - Afrin'de Şehit Olan Teğmenin Şehadeti, ...
  Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin'de düzenlediği Zeytin Dalı Harekatında şehit olan Kayseri 1'nci Komando Tugayında görevli Erzurum nüfusuna kayıtlı Piyade Teğmen Muhammed Kır'ın (25) acı haberi Kayseri'nin Talas ilçesinde oturan annesine verildi.

 • Zeytin Dalı Operasyonu'nda Erzurumlu Teğmen Şehit ...
  Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e yönelik başlatılan Zeytin Dalı Operasyonu’nda Erzurumlu teğmen şehit oldu.

 • Afrin'den Kahreden Haber: 1 Askerimiz Şehit Oldu
  Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında, el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 1 askerimiz şehit oldu.

 • Milletvekili Ilıcalı'dan Sanatçıya Protez Kol Müjdesi
  Erzurum’un Pasinler ilçesinde, elektrik akımına kapılıp iki kolunu kaybeden sanatçı Fethi Siverekli, bozulan protezleri yüzünden artık sahnede mikrofon bile tutamaz hale geldiğini belirterek, 5 parmaklı protez kol için yardım çağrısında bulundu.

 • Milletvekili Ilıcalı'dan Sanatçıya Protez Kol Müjdesi
  ERZURUM'un Pasinler ilçesinde, elektrik akımına kapılıp iki kolunu kaybeden sanatçı Fethi Siverekli, bozulan protezleri yüzünden artık sahnede mikrofon bile tutamaz hale geldiğini belirterek, 5 parmaklı protez kol için yardım çağrısında bulundu.

 • Milletvekili Aydemir: "Erzurum, Devleti Ebedi Müddet ...
  AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, “Erzurum mana zamanlarının nöbetine amade dadaşların coğrafyası, Erzurumluluk mukaddeslerin manasına erişenlerin mayası, Kara Fatmalar, Nene Hatunlar gibi eğilmeyecek başları yüce milletimizin emrine sunan Hayme Hatun anaların manasıdır.

 • Pasinler'de Metruk Yapılar Yıkılıyor
  Erzurum’un Pasinler İlçesi’nde metruk halde bulunan ve halkın can ve mal güvenliğini tehdit eden kullanılamaz durumdaki terk edilmiş yapılar, gelen talepler doğrultusunda tek tek tespit ediliyor ve yıkımı gerçekleştiriliyor.

 • 8 Mart Sergisine "Sodes" Damgasını Vurdu
  8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Havuzbaşı kent meydanında kadın el emeklerine yönelik açılan sergide Erzurum’da yürütülmekte olan SODES projelerine ait kadınların el emekleri damgasını vurdu.

 • Uluslararası Erzurum Sempozyumu Düzenleniyor
  Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bünyesindeki Türk Tarih Kurumu ve Erzurum Teknik Üniversitesi tarafından Erzurum’un tarihinin ve kültürünün kapsamlı olarak ele alınacağı uluslararası bir sempozyum düzenleniyor.

 • Erzurumlu Sanatçı Protez İçin Destek İstedi
  Erzurum’da geçirdiği trafik kazası sonucu iki kolunu kaybeden sanatçı Fethi Siverekli, son yıllarda bozulan protezlerini artık hiçbir şekilde kullanamadığını belirterek, 5 parmaklı protez için yardım çağrısında bulundu.

 • Rabia Figürünü Cumhurbaşkanın Pasinler Teşkilat Başkanı ...
  Oltu taşı imalatçısı Eyüp Coşkun tarafından yapılan Rabia figürü 16 Mart’ta il kongresi için Erzurum’a gelecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Pasinler Teşkilat Başkanı Akçay tarafından verilecek.

 • Pasinlerli Öğrenciler Avrupa'ya Gittiler
  Erasmus projesi kapsamında Erzurum’un Pasinler ilçesi Alvar İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri Avrupa’ya gidecek.