MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » ESKİŞEHİR BEYLİKOVA HABERLERİ

ESKİŞEHİR BEYLİKOVA HABERLERİ

Haberler.Com

 • Türkiye'nin İlk Kuduz Antiserumu Üretilecek
  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Türkiye'nin önde gelen iş kadınlarından 40 melek yatırımcının kurduğu ALBİLA Serum Biyolojik Ürünler Sanayi ve Ticaret AŞ'yi ziyaret etti.

 • Varank: "Bu Seçim Aynı Zamanda Bizim Beka Mücadelemizde ...
  Mustafa Arslan'ın seçim koordinasyon merkezinin açılışını yapan Varank, daha sonra Cumhur İttifakı'nın Beylikova Belediye Başkan adayı Özkan Alp'in seçim koordinasyon merkezinin açılışında da vatandaşlara hitap etti.

 • Eskişehir Bakan Varank 25 Dekarlık Seracılık Yatırımları ...
  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Eskişehir'in Mahmudiye ilçesi Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü tesisleri incelemesinin ardından partisinin seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı.

 • Bakan Varan İlçelerde Skm Açılışı Gerçekleştirdi
  Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank, Mahmudiye ve Beylikova ilçelerinde AK Parti'nin Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışı gerçekleştirdi.

 • Eskişehir'i Geriye Götüren Bir Belediyecilik Anlayışı ...
  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 'Hükümetimiz Eskişehir'in ekonomisiyle, kültürüyle, tarihiyle ileriye gitmesini isterken, maalesef karşımızda Eskişehir'i yerinde saydıran, Eskişehir'i geriye götüren bir belediyecilik anlayışı var.

 • Dha Yurt Bülteni-12
  1)KOMŞU KADININ BAŞINA BASMASI SONUCU ÖLEN ZEYNEP BEBEK, TOPRAĞAVERİLDİKOCAELİ'nin Kartepe ilçesinde, misafirliğe gelen komşu kadının dengesini kaybedip, başına basarak ölümüne neden olduğu 11 aylık Zeynep Asel Eşsiz, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

 • Dha Yurt Bülteni-10
  1)KOMŞU KADININ BAŞINA BASMASI SONUCU ÖLEN ZEYNEP BEBEK, TOPRAĞA VERİLDİ KOCAELİ'nin Kartepe ilçesinde, misafirliğe gelen komşu kadının dengesini kaybedip, başına basarak ölümüne neden olduğu 11 aylık Zeynep Asel Eşsiz, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

 • Varank: 25 Dekarlık Seracılık Yatırımları 'Yatırım ...
  'BU SEÇİM, BEKA MÜCADELEMİZDE ÖNEMLİ VİRAJ'Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün tesislerinde inceleme yaptıktan sonra partisinin seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı.

 • Birlikte Yaşadıkları Şahsın Parasını Çalıp Kaçtı
  Eskişehir'in Beylikova ilçesinde yabancı uyruklu bir şahıs, birlikte yaşadıkları şüphelinin cebinden bin 400 dolarak çalıp kaçtığını belirterek polise başvurdu.

 • Gündem Özeti / 5 Mart 2019
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe, Eyüpsultan ve Esenyurt mitinglerinde konuşacak, Kasımpaşa Kızılay Meydanı'nda düzenlenecek 'TOKİ 53 Bin 626 Sosyal Konut ve 130 Tesisin Açılışı ile 50 Bin Yeni Sosyal Konutun Tanıtım...

 • CHP'li Çakırözer'den "20 Yıldır Yapılmayan Yol" Tepkisi
  CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir Alpu-Beylikova-Mihallıççık yolunda son 6 yılda 256 kaza meydana geldiğini belirterek, 'Bu yol tek gidiş-dönüş bir yol. Hatırlayabildiğimiz 20 yıldır belki daha evveli var, sözler veriliyor ama yol yapılmıyor.

 • Beylikova'da Minikler Trafik Uygulaması Yaptı
  Eskişehir'in Beylikova İlçesinde Mehmet Avdan İlkokulu öğrencileri trafik uygulaması yaptı.

 • CHP'li Özel: Türkiye'nin Korku Filmini 1994'te Yaptığımız ...
  CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, 'Biz Türkiye'nin korku filmini 1994'te yaptığımız hatalarla başlattık, İstanbul'u ve Ankara'yı Recep Tayyip Erdoğan ve Melih Gökçek'e kaptırarak. O günden bugüne geldiler; ama yiğit düştüğü yerden kalkar.

 • Dha Yurt Bülteni-15
  1)CHP'Lİ ÖZEL: TÜRKİYE'NİN KORKU FİLMİNİ 1994'TE YAPTIĞIMIZ HATALARLA BAŞLATTIKCHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, 'Biz Türkiye'nin korku filmini 1994'te yaptığımız hatalarla başlattık, İstanbul'u ve Ankara'yı Recep Tayyip Erdoğan ve Melih Gökçek'e kaptırarak.

 • CHP'li Özel: Türkiye'nin Korku Filmini 1994'te Yaptığımız ...
  CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, 'Biz Türkiye'nin korku filmini 1994'te yaptığımız hatalarla başlattık, İstanbul'u ve Ankara'yı Recep Tayyip Erdoğan ve Melih Gökçek'e kaptırarak. O günden bugüne geldiler; ama yiğit düştüğü yerden kalkar.

 • Beylikova İlçesinde Üreticilerle Sohbet Toplantısı
  Beylikova ilçesi Yeniyurt mahallesinde üreticilerin katılımı ile düzenlenen sohbet toplantısında, tarım ve gıda uygulamaları hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

 • Antalya, Tarımsal Tecrübelerini Anadolu'yla Paylaşıyor
  Antalya, tarımsal tecrübelerini Anadolu'yla paylaşıyor Antalya Valisi Münir Karaloğlu: ' Zaman zaman Antalya çiftçisine haksızlık yapılıyor' ' 500 milyon dolara yakın yaş sebze meyve kesme çiçek olarak ihracatımız var'ANTALYA - Vali Münir Karaloğlu Antalya Valiliği himayesinde, Antalya Tarım...

 • CHP Eskişehir Beylikova İlçesi Belediye Başkan Adayı ...
  Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için Eskişehir Beylikova İlçesi Belediye Başkan adayı olarak Tolga Savaş'ı seçti. Tolga Savaş kimdir?

 • Eskişehir'de 'Ölüm Yolu' Eylemi
  Alpu karayolunda meydana gelen ölümlü trafik kazalarına dikkat çekmek isteyen çok sayıda kişi, yolda toplanıp basın açıklaması yaparak, tepkilerini dile getirdi.

 • Eskişehir'de 'Ölüm Yolu' Eylemi
  Eskişehir- Alpu karayolunda meydana gelen ölümlü trafik kazalarına dikkat çekmek isteyen çok sayıda kişi, yolda toplanıp basın açıklaması yaparak, tepkilerini dile getirdi.