MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » ESKİŞEHİR ÇİFTELER HABERLERİ

ESKİŞEHİR ÇİFTELER HABERLERİ

Haberler.Com

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Eskişehir'de (3)
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'de düzenlediği mitingde, Kılıçdaroğlu hakkında, 'Hatay için ne dedi biliyor musunuz? Şu yalana bak yalana. 'Açtım belediye başkanına sordum. Hatay'da bunların yaptığı baraj var mı', o da demiş ki 'Burada baraj yok'.

 • Aşık Veysel Kimdir? İşte Aşık Veysel'in Çileli Hayatı
  Bugün Aşık Veysel'in ölümünün 46. yıldönümü. Aşık Veysel, ölüm yıldönümü nedeniyle birçok etkinlikle anılmaktadır. Küçük yaşta gözlerini kaybeden ve çileli hayatına rağmen Aşık Veysel, sadık dostu sazı ile çok önemli eserler bırakmıştır. Peki Aşık Veysel kimdir? İşte büyük halk ozanımızın hayatı…

 • Yaşlı Kadını "Parayı Okutup Verelim, Daha Bereketli ...
  Eskişehir'in Çifteler ilçesinde yaşayan yaşlı bir kadın, kendisine 'Biz bu parayı okutup verelim daha bereketli olur' diyen tanımadığı kişilere 1 adet 22 ayar 4 bin TL değerindeki bilezik ve 700 TL miktarında parayı vermesi üzerine dolandırıldı.

 • Yetiştiricilere Küçükbaş Hayvan Dağıtımı Yapıldı
  'Üretici Şartlarında Sözleşmeli Küçükbaş Hayvancılık Projesi' kapsamında Eskişehir'in İnönü, Çifteler ve Odunpazarı ilçelerinde ikamet eden üç yetiştiriciye toplam 430 adet küçükbaş hayvan dağıtımı yapıldı.

 • AK Parti'li Milletvekilleri ve Cumhur İttifakı Adaylarından ...
  AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Emine Nur Günay ve Nabi Avcı, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhan Sakallı, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ile yerel seçim çalışmaları kapsamında Çifteler ilçesine ziyarette bulundu.

 • Kaymakam Koçberber Göreve Başladı
  Sakarya Vali Yardımcısı Mehmet Zeki Koçberber, Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinin yeni kaymakamı oldu.

 • Eskişehir'de Üreticilere Yönelik Çorbalı, Bozalı Akşam ...
  İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün, çorba ve Eskişehir Bozası ikram edilerek düzenlediği üreticilere yönelik sohbet toplantısı Çifteler ilçesinde devam etti.

 • CHP'li Özel: Türkiye'nin Korku Filmini 1994'te Yaptığımız ...
  CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, 'Biz Türkiye'nin korku filmini 1994'te yaptığımız hatalarla başlattık, İstanbul'u ve Ankara'yı Recep Tayyip Erdoğan ve Melih Gökçek'e kaptırarak. O günden bugüne geldiler; ama yiğit düştüğü yerden kalkar.

 • Dha Yurt Bülteni-15
  1)CHP'Lİ ÖZEL: TÜRKİYE'NİN KORKU FİLMİNİ 1994'TE YAPTIĞIMIZ HATALARLA BAŞLATTIKCHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, 'Biz Türkiye'nin korku filmini 1994'te yaptığımız hatalarla başlattık, İstanbul'u ve Ankara'yı Recep Tayyip Erdoğan ve Melih Gökçek'e kaptırarak.

 • CHP'li Özel: Türkiye'nin Korku Filmini 1994'te Yaptığımız ...
  CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, 'Biz Türkiye'nin korku filmini 1994'te yaptığımız hatalarla başlattık, İstanbul'u ve Ankara'yı Recep Tayyip Erdoğan ve Melih Gökçek'e kaptırarak. O günden bugüne geldiler; ama yiğit düştüğü yerden kalkar.

 • AK Parti Eskişehir Belediye Başkan Adayları Tanıtım ...
  AK Parti'nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı ile 14 ilçe belediye başkan adayı düzenlenen törenle tanıtıldı.

 • Çaldığı Araçla Hırsızlık Yapan Oto Faresi Adliyede
  Çaldığı araçla hırsızlık yapan oto faresi adliyede Çaldığı araçla tekrar hırsızlığa gitti Marketten 25 bin TL değerinde sigara ve bin TL madeni para çaldıESKİŞEHİR - Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen çalışmalarda çaldığı kamyonet ile Çifteler ilçesinde de bir marketten...

 • Çaldığı Araçla Hırsızlığa Giden Oto Faresi Adliyede
  Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen çalışmalarda, çaldığı kamyonet ile Çifteler ilçesinde bir marketten 25 bin liralık sigara ve bin TL madeni para çaldığı belirlenen şüpheli yakalandı.

 • Yerel Seçim Çalışmalarında Sona Gelen Cumhur İttifakı'nda ...
  Cumhur İttifakı'nın yerel seçimler için yürüttüğü çalışmalarda sona gelinirken 30 büyükşehirde ittifak yapılacağı kesinleşti. 30 büyükşehirdeki 519 ilçe belediyesi mercek altına alındı ve daha önce açıklanmayan 25 ilçede MHP, 14 ilçede ise AK parti adayları desteklenecek.

 • Başkan Bozkurt'un Acı Günü
  Eskişehir'in İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'un kayınpederi Hasan Hüseyin Ulusoy vefat etti.

 • Büyükerşen'in Halk Süt Projesi Hayata Geçiyor
  Büyükşehir Belediyesi Halk Süt Projesi ile bir taraftan Eskişehir'de kırsal kalkınmaya destek olurken, bir taraftan da Eskişehir halkının sağlıklı, ekonomik ve doğal süt ihtiyacını karşılamaya hazırlanıyor.

 • Venezuelalı İtfaiyecilere Türk Eğitimi
  İtfaiyecilik Eğitim programı kapsamında binlerce kilometre uzaklıktan Kocaeli'ye gelen Venezuelalı itfaiyeciler, Türk itfaiyecilerden eğitim aldı.

 • Venezuelalı İtfaiyecilere Kocaeli'de Eğitim
  Türkiye Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle gerçekleştirilen temel itfaiyecilik eğitimleri kapsamında Venezuelalı itfaiyecilere eğitim verildi.

 • Venezuelalı İtfaiyeciler, Eğitim İçin Kıtalar Aşarak ...
  Venezuelalı itfaiyeciler, eğitim için kıtalar aşarak İzmit'e geldi Kocaeli itfaiyesi, Dünya'nın eğitim merkezi olduKOCAELİ - Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen itfaiyecilik eğitim programı kapsamında yaklaşık binlerce kilometre uzaklıktan Kocaeli'ye gelen Venezuelalı...

 • Venezuelalı İtfaiyeciler Eğitim İçin Kıtalar Aşarak ...
  KOCAELİ (İHA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen itfaiyecilik eğitim programı kapsamında binlerce kilometre uzaklıktan Kocaeli’ye gelen Venezuelalı itfaiyeciler, Türk itfaiyecilerden eğitim aldı.