MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » ESKİŞEHİR MAHMUDİYE HABERLERİ

ESKİŞEHİR MAHMUDİYE HABERLERİ

Haberler.Com

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Eskişehir'de (3)
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'de düzenlediği mitingde, Kılıçdaroğlu hakkında, 'Hatay için ne dedi biliyor musunuz? Şu yalana bak yalana. 'Açtım belediye başkanına sordum. Hatay'da bunların yaptığı baraj var mı', o da demiş ki 'Burada baraj yok'.

 • Bursa'da Silahlı Kavga: 1 Yaralı
  Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir kişi, tartıştığı ağabeyini silahla vurarak yaraladı.

 • Mandalara Caz Dinletiyor
  BALIKESİR'in Dursunbey ilçesi kırsal Mahmudiye Mahallesi'nde yaşayan Adem Kaya ailesine ait manda yetiştiriciliği işini sürdürmeye başladı.

 • Çalıntı Otomobil Polis Ekiplerince 10 Dakika Sonra ...
  BURSA'nın İnegöl ilçesinde park halindeki otomobili çalıp kaçan şüpheli İsmail A., olaydan 10 dakika sonra kovalamaca sonucu yakalandı.

 • Bursa Çalıntı Otomobil, Polis Ekiplerince 10 Dakika ...
  Çalıntı otomobil, polis ekiplerince 10 dakika sonra yakalandıBursa'nın İnegöl ilçesinde park halindeki otomobili çalıp kaçan hırsız, olaydan 10 dakika sonra kovalamaca sonucu yakalandı.

 • Çalıntı Otomobil Polis Ekiplerince 10 Dakika Sonra ...
  BURSA'nın İnegöl ilçesinde park halindeki otomobili çalıp kaçan şüpheli İsmail A., olaydan 10 dakika sonra kovalamaca sonucu yakalandı.

 • Polis Çalınan Aracı 10 Dakikada Bulup Sahibine Teslim ...
  Bursa'nın İnegöl İlçesinde çalınan otomobil, polis tarafından 10 dakika içerisinde bulunarak sahibine teslim edildi.

 • Osmanlı Saray Mutfağını Günümüze Taşıyorlar
  Adıyaman Üniversitesi (ADYÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencileri, Osmanlı saray mutfağında yer alan lezzetleri uygulamalı olarak öğreniyor.

 • Bakan Varank: Engellilere Özel Tesis Kurarak Dünyaya ...
  SANAYİ ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Eskişehir'de koşu ve antrenörlük eğitimlerinin yanı sıra engelliler için terapi merkezi olarak da faaliyet gösteren Osmangazi Üniversitesi Mahmudiye Atçılık Meslek Yüksekokulu'na konaklama tesisi yaparak, dünyaya açmayı hedeflediklerini söyledi.

 • Türkiye'nin İlk Kuduz Antiserumu Eskişehir'de Üretilecek
  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 'ALBİLA AŞ akrep ve yılan zehirlenmelerine karşı antiserum üretiyor. İnşallah bu yıl sonunda da Türkiye'nin ilk kuduz antiserumunu da ALBİLA üretecek. Bu sayede Türkiye'nin yaptığı on milyonlarca dolarlık ithalatın da önüne geçmiş olacağız' açıklamasında bulundu.

 • Türkiye'nin İlk Kuduz Antiserumu Üretilecek
  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Türkiye'nin önde gelen iş kadınlarından 40 melek yatırımcının kurduğu ALBİLA Serum Biyolojik Ürünler Sanayi ve Ticaret AŞ'yi ziyaret etti.

 • Eskişehir Bakan Varank 25 Dekarlık Seracılık Yatırımları ...
  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Eskişehir'in Mahmudiye ilçesi Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü tesisleri incelemesinin ardından partisinin seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı.

 • Bakan Varan İlçelerde Skm Açılışı Gerçekleştirdi
  Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank, Mahmudiye ve Beylikova ilçelerinde AK Parti'nin Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışı gerçekleştirdi.

 • Eskişehir'i Geriye Götüren Bir Belediyecilik Anlayışı ...
  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 'Hükümetimiz Eskişehir'in ekonomisiyle, kültürüyle, tarihiyle ileriye gitmesini isterken, maalesef karşımızda Eskişehir'i yerinde saydıran, Eskişehir'i geriye götüren bir belediyecilik anlayışı var.

 • Dha Yurt Bülteni-12
  1)KOMŞU KADININ BAŞINA BASMASI SONUCU ÖLEN ZEYNEP BEBEK, TOPRAĞAVERİLDİKOCAELİ'nin Kartepe ilçesinde, misafirliğe gelen komşu kadının dengesini kaybedip, başına basarak ölümüne neden olduğu 11 aylık Zeynep Asel Eşsiz, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

 • Dha Yurt Bülteni-10
  1)KOMŞU KADININ BAŞINA BASMASI SONUCU ÖLEN ZEYNEP BEBEK, TOPRAĞA VERİLDİ KOCAELİ'nin Kartepe ilçesinde, misafirliğe gelen komşu kadının dengesini kaybedip, başına basarak ölümüne neden olduğu 11 aylık Zeynep Asel Eşsiz, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

 • Varank: 25 Dekarlık Seracılık Yatırımları 'Yatırım ...
  'BU SEÇİM, BEKA MÜCADELEMİZDE ÖNEMLİ VİRAJ'Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinde, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün tesislerinde inceleme yaptıktan sonra partisinin seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı.

 • Bakan Varank: 25 Dekarlık Seracılık Yatırımları da ...
  SANAYİ ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, seracılık yatırımlarını desteklemek için Bakanlık olarak önemli bir adım attıklarını ifade ederek, 'Bundan böyle 25 dekarlık modern seracılık yatırımları da öncelikli yatırım teşvikimizin cazip imkanlarından faydalanabilecek' dedi.

 • Eskişehir Bakan Varank'tan Seracılara Kosgeb Müjdesi
  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, seracılık yatırımlarını desteklemek için bakanlık olarak önemli bir adım attıklarını ifade ederek, 'Bundan böyle 25 dekarlık modern seracılık yatırımları da öncelikli yatırım teşvikimizin cazip imkanlarından faydalanabilecekö dedi.

 • Seracılıkta Dijital Teknolojileri Desteklemeye Başladık"
  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, seracılığa sundukları imkanların yatırım teşvikleriyle sınırlı olmadığını belirterek, 'KOSGEB dün yeni bir çağrıya çıktı.