MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » GAZİANTEP NURDAĞI HABERLERİ

GAZİANTEP NURDAĞI HABERLERİ

Haberler.Com

 • Taşdoğan'dan Adaylık Sevincini Annesi ile Yaşadı
  MHP Genel Merkezi tarafından açıklanan milletvekili adaylar listesinde Gaziantep’ten birinci sırada yer alan Yard. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan, adaylık sevincini annesi ile birlikte yaşadı.

 • Şampiyon Sporcu Memleketinde Davul ve Zurnayla Karşılandı
  GAZİANTEP'in Nurdağı ilçesinde, çiftçilik yapan ailesine tarlada yardım ettikten sonra kalan zamanlarında antrenmanlarla hazırlandığı Balkan ve Dünya Şampiyonu olan milli sporcu Ömer Keklikçi (25), memleketinde davul ve zurnayla karşılandı.

 • Şampiyon Sporcu Memleketinde Davul ve Zurnayla Karşılandı
  (Özel) Şampiyon sporcu memleketinde davul ve zurnayla karşılandıRamazan TUNCER - Kadir ÇELİK NURDAĞI (Gaziantep),(DHA)Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde, çiftçilik yapan ailesine tarlada yardım ettikten sonra kalan zamanlarında antrenmanlarla hazırlandığı Balkan ve Dünya Şampiyonu olan milli...

 • Şampiyon Sporcu Memleketinde Davul ve Zurnayla Karşılandı
  GAZİANTEP'in Nurdağı ilçesinde, çiftçilik yapan ailesine tarlada yardım ettikten sonra kalan zamanlarında antrenmanlarla hazırlandığı Balkan ve Dünya Şampiyonu olan milli sporcu Ömer Keklikçi (25), memleketinde davul ve zurnayla karşılandı.

 • Gaziantep İki Tır Çarpıştı; Akraba Sürücüler Öldü
  Gaziantep'te aynı firmada çalışan ve birbiriyle akraba Ali Kaygın ile Mehmet Çetinkaya, kullandıkları TIR'ların çarpışması sonucu yaşamını yitirdi.

 • Hafriyat TIR'ları Kafa Kafaya Çarpıştı: Akraba Olan ...
  Gaziantep'te iki hafriyat TIR'ının kafa kafaya çarpıştığı anlar, güvenlik kamerasına yansıdı. Feci kazada araçlar hurdaya dönerken, hayatını kaybeden iki sürücünün akraba olduğu ortaya çıktı.

 • Nurdağı'nda 51 Okula Spor Malzemesi Dağıtıldı
  Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde 51 okulun tamamına futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi topu dağıtıldı.

 • Okumayı Öğrenen 39 Kadına Sertifika
  GAZİANTEP'in İslahiye ilçesinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde başlatılan okuma-yazma kursuna katılıp eğitimlerini tamamlayan 39 kursiyere düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

 • İslahiye'de Okuma Yazma Öğrenen 39 Kursiyer Sertifika ...
  Gaziantep'in İslahiye ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde başlatılan okuma yazma kursuna katılıp eğitimlerini tamamlayan 39 kadın kursiyere düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

 • Gaziantep Okumayı Öğrenen 39 Kadına Sertifika
  Gaziantep'in İslahiye ilçesinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde başlatılan okuma-yazma kursuna katılıp eğitimlerini tamamlayan 39 kursiyere düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

 • Dha Yurt Bülteni-9
  1 - BAKAN ZEYBEKCİ, DENİZLİ'DE BÜYÜKŞEHİR'İN TESİSİNİ AÇTIEKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin İstiklal Caddesi'nde eski vali konağının bulunduğu yere yaptırdığı Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi açılışını yaptı.

 • Bataklıkta Boğulan Çocuktan Acı Haber
  Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde arkadaşları ile girdikleri gölette boğulan Suriye uyruklu Hasan Necar, 3 gün süren yaşam savaşını kaybettiGaziantep’in Nurdağı ilçesine bağlı Arslanlı Mahallesi’nde bulunan ve sonradan oluşan gölete 3 arkadaşı ile yüzmeye giren 14 yaşındaki Suriye uyruklu Hasan...

 • Gölete Giren Çocuk Boğuldu
  Nurdağı ilçesinde sulama amacıyla kullanılan gölete giren çocuk boğuldu.

 • Suriyeli Çocuk, Gölette Boğuldu
  ( Haber Mustafa KANLI-Kamera GAZİANTEP-DHA)GAZİANTEP'in Nurdağı ilçesinde serinlemek için girdiği gölette boğulma tehlikesi geçiren, polis tarafından kurtarılarak hastaneye kaldırılan Suriyeli Hasan Nacar (14), 3 günlük yaşam savaşını kaybetti.

 • Gaziantep Suriyeli Çocuk, Gölette Boğuldu
  Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde serinlemek için girdiği gölette boğulma tehlikesi geçiren, polis tarafından kurtarılarak hastaneye kaldırılan Suriyeli Hasan Nacar (14), 3 günlük yaşam savaşını kaybetti.

 • Dha Yurt Bülteni-10
  1)NİĞDE'DE ÖLDÜRÜLEN BAŞKANA BELEDİYE ÖNÜNDE VEDA (EK GÖRÜNTÜLER )Görüntü Dökümü-------------------------Kalabalık genel görüntü-Cenazenin Belediye önünde getirilmesi-Tabutun görüntüsü-Başkanın fotoğrafı-Babasının ağlaması-Kurs camiinde cenaze namazı kılınması-Cenazenin taşınması-Genel ve...

 • Kalp Masajıyla Hayata Döndürüldü, 3 Günlük Yaşam Savaşını ...
  GAZİANTEP'in Nurdağı ilçesinde serinlemek için girdiği gölette boğulma tehlikesi geçiren, polis tarafından kurtarılarak hastaneye kaldırılan Suriyeli Hasan Nacar, 3 gündür tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

 • Gölete Giren Çocuk Boğuldu
  Nurdağı ilçesinde sulama amacıyla kullanılan gölete giren çocuk boğuldu.

 • Kimyasal Atığı Döken Kamyon ve Firma Tespit Edildi
  Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde boş bir araziye yaklaşık 20 ton kimyasal atık madde döken firma ve kamyon tespit edildi.

 • Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Merkez Katı Atık Düzenli ...
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devan eden, Merkez Katı Atık Düzenli Depolama Alanı 2’nci Etap çalışmaları, tüm hızıyla ilerliyor.