MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » GİRESUN GÖRELE HABERLERİ

GİRESUN GÖRELE HABERLERİ

Haberler.Com

 • Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı: Rabia'nın Babasına ...
  Sayın Yazıişleri müdürlerine;'Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı: Rabia'nın babasına gözaltı yok' başlıklı haberimizde yer alan 'ölümün yüksekten düşmeye bağlı değil' ifadesi, elde ettiğimiz Adli Tıp raporu doğrultusunda yer alan 'Ölümün yüksekten düşmüş olabileceği' yönündeki ifade...

 • Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı: Rabia'nın Babasına ...
  GİRESUN Cumhuriyet Başsavcılığı, Eynesil ilçesinde geçen yıl 13 Nisan'da evinin önünde yaralı bulunup, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Rabia Naz Vatan'ın (11) babası Şaban Vatan'ın gözaltına alındığı iddiaları ile ilgili açıklamada bulundu.

 • 5 Kuşağın Son Ustası 'Demirci Hoca'
  5 kuşağın son ustası 'Demirci Hoca' Giresun'un Görele ilçesinde yaşayan 72 yaşındaki demirci ustası Mustafa Çolak mesleğini öğretecek çırak bulamıyorGİRESUN - Giresun'un Görele ilçesinde yaşayan ve vatandaşlar arasında 'Demirci Hoca' olarak tanınan Mustafa Çolak, 5 kuşaktır...

 • 5 Kuşağın Son Ustası 'Demirci Hoca'
  Giresun'un Görele ilçesinde yaşayan ve vatandaşlar arasında 'Demirci Hoca' olarak tanınan Mustafa Çolak, 5 kuşaktır sürdürdükleri 'demircilik' mesleğinin son temsilcisi.

 • Görele'de Geçici Hayvan Bakım Evi Hizmete Girdi
  Görele Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Geçici Hayvan Bakım Evi hizmete girdi.

 • Giresun'da Halkı Sokağa Döken Taciz Şüphelisi Tutuklandı
  GİRESUN'un Eynesil ilçesinde, iddiaya göre cezaevi firarisi olan M.B.'nin sözlü tacizine uğrayıp, ardından darbedilen E.A. (19) adlı genç kız, hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

 • Vatandaşlar Tacizciyi Linç Etmek İçin Gece Yarısına ...
  Giresun'da dershaneden çıkıp evine giden genç kızı taciz ederek yerde sürükleyen şüpheliyi vatandaşlar yakaladı. Öfkeli kalabalık, gece yarısına kadar adliye önünde linç için bekledi.

 • Giresun - Cezaevi Firarisinin Genç Kızı Taciz Ettiği ...
  Giresun'un Eynesil ilçesinde, E.A. (19) adlı genç kızı sözlü taciz ve darp ettiği iddia edilen ve kaçmaya çalışırken vatandaşlar tarafından yakalanan cezaevi firarisi M.B. tutuklandı.

 • Dha Yurt - Cezaevi Firarisinin Genç Kızı Taciz Ettiği ...
  TUTUKLANDIGiresun'un Eynesil ilçesinde, E.A. (19) adlı genç kızı sözlü taciz ve darp ettiği iddia edilen ve kaçmaya çalışırken vatandaşlar tarafından yakalanan cezaevi firarisi M.B. tutuklandı.

 • Dha Yurt Bülteni - 23
  Cezaevi firarisinin genç kızı taciz ettiği iddiası, ilçeyi sokağa döktü GİRESUN'un Eynesil ilçesinde, iddiaya göre cezaevi firarisi olan kişi tarafından sözlü tacize uğrayan, ardından darbedilen E.A. (19) adlı genç kız, hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

 • Cezaevi Firarisinin Genç Kızı Taciz Ettiği İddiası, ...
  GİRESUN'un Eynesil ilçesinde, iddiaya göre cezaevi firarisi olan kişi tarafından sözlü tacize uğrayan, ardından darbedilen E.A. (19) adlı genç kız, hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

 • Giresun Cezaevi Firarisinin Genç Kızı Taciz Ettiği ...
  Cezaevi firarisinin genç kızı taciz ettiği iddiası, ilçeyi sokağa döktüGİRESUN'un Eynesil ilçesinde, iddiaya göre cezaevi firarisi olan kişi tarafından sözlü tacize uğrayan, ardından darbedilen E.A. (19) adlı genç kız, hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

 • Cezaevi Firarisinin Genç Kızı Taciz Ettiği İddiası, ...
  GİRESUN'un Eynesil ilçesinde, iddiaya göre cezaevi firarisi olan kişi tarafından sözlü tacize uğrayan, ardından darbedilen E.A. (19) adlı genç kız, hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

 • Çığlıkları Duyan Köylüler, Genç Kızı Tacizden Kurtardı
  Giresun'un Eynesil ilçesinde cezaevi firarisi bir şüpheli, genç kızı darp edip taciz etti. Çığlık seslerini duyan köylüler, cezaevi firarisi şüphelinin elinden genç kızı kurtardı.

 • Görele Belediyesi'nde Çocuk Meclisi Kuruldu
  Görele Belediye Başkanı Tolga Erener'in talimatlarıyla ilçede ilk kez Çocuk Meclisi kuruldu.

 • AK Parti'nin Giresun Mitingi
  Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Kim 31 Mart'ı sadece mahalli seçim olarak görüyorsa büyük bir yanlışın içindedir.

 • Giresun Cumhuriyet Başsavcılığından "Rabia Naz" Açıklaması
  Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan'ın ölümüyle ilgili soruşturmanın halen Görele Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sürdürüldüğünü, olayın aydınlatılması ve delil araştırmasının devam ettiğini bildirdi.

 • İflası Yaşayan Yatırımcı Yabancı Ortakla Geri Dönüyor
  Bir zamanlar Giresun'un Görele ilçesinde yüzlerce kişiye istihdam sağlayan ve onlarca ülkeye ihracatta bulunan Demirci Gıda isimli fındık firması, yaşadığı iflasın altından ayağa kalkarak yeniden istihdama ve üretime başlayacağını müjdeledi.

 • Abdulkadir Parmak'ın Kanser Hastası Kuzeni Dua İstiyor
  Trabzonspor'un Göztepe galibiyetinde oynadığı futbol ve attığı golle yıldızlaşan Abdulkadir Parmak'ın Göztepe maçı sonrasında 'Ben savaşarak Trabzonspor formasını giydim. O da savaşarak bu hastalığı yenecek' dediği kuzeni Ahmet Bozali, herkesin duasını beklediğini söyledi.

 • Küçüklerden Büyük Kampanya
  Giresun'un Görele İlçesi Çavuşlu Beldesi'ndeki Ortaokul öğrencileri, Mavi Kapak Kampanyası düzenleyerek engelliler için seferberlik başlattılar.