MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » GİRESUN YAĞLIDERE HABERLERİ

GİRESUN YAĞLIDERE HABERLERİ

Haberler.Com

 • Bu İlçe, ABD'den Tersine Göç Alacak
  GİRESUN'da, 1970'li yılların başında başlayan göç dalgası ile Yağlıdere ilçesinden yaklaşık 20 bin kişi, Amerika Birleşik Devletleri'ne (ABD) yerleşti.

 • Giresun Bu İlçe, ABD'den Tersine Göç Alacak
  Giresun'da, 1970'li yılların başında başlayan göç dalgası ile Yağlıdere İlçesi'nden yaklaşık 20 bin dolayında kişi Amerika Birleşik Devletleri'ne (ABD) yerleşti.

 • Katliamda Gibi Saldırı! Organları İle 3 Kişiye Hayat ...
  Konya'da evini satmak istemeyen zanlı komşularını kurşundan geçirdi. Hayatını kaybeden Müslüm Gök'ün organları ailesi tarafından bağışlandı.

 • Amerika'yı Fethetmişlerdi! Yağlıdereliler Geri Dönmeye ...
  1970'li yılların başında başlayan göç dalgası ile Giresun'un Yağlıdere ilçesinden yaklaşık 20 bin kişi Amerika'ya göçmüştü. Şehirde geliştirilen istihdam projeleri ile tersine göç başladı.

 • Karadeniz Yaylalarındaki Komandolar, Eksi 7 Derecede ...
  Karadeniz'de gerçekleştirdikleri eylemlerin ardından güvenlik güçlerince köşeye sıkıştırılan PKK'lı teröristlerin peşindeki komandolar, eksi 7 derecede nöbet tutuyor.

 • Karadeniz Yaylalarında Komandolar Eksi 7 Derecede ...
  KARADENİZ'de Ordu, Giresun, Trabzon, Gümüşhane, Tokat ve Sivas kırsalında PKK'lı teröristlerin kış üslenmesini önlemek amacıyla komandolar, eksi 7 derecede karlı ve soğuk havada operasyon yaparak her yerde terörist arıyor.

 • Karadeniz Yaylalarında Komandolar Eksi 7 Derecede ...
  KARADENİZ'de Ordu, Giresun, Trabzon, Gümüşhane, Tokat ve Sivas kırsalında PKK'lı teröristlerin kış üslenmesini önlemek amacıyla komandolar, eksi 7 derecede karlı ve soğuk havada operasyon yaparak her yerde terörist arıyor.

 • Dha Yurt Bülteni-3
  1)KARADENİZ YAYLALARINDA KOMANDOLAR EKSİ 7 DERECEDE TERÖRİST ARIYORKARADENİZ'de Ordu, Giresun, Trabzon, Gümüşhane, Tokat ve Sivas kırsalında PKK'lı teröristlerin kış üslenmesini önlemek amacıyla komandolar, eksi 7 derecede karlı ve soğuk havada operasyon yaparak her yerde terörist arıyor.

 • Dha Yurt Bülteni-5
  İSTİNAT DUVARI 4 ARACIN ÜZERİNE YIKILDI1)O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINA BÖYLE YANSIDIGörüntü Dökümü------------------------*GÜVENLİK KAMERASI*Duvarın bir bölümünün çökmesiBir aracın hasar görmesiAraç sahiplerinin gelmesiAraca bakmalarıDuvarın etrafığnda yürürken görüntüleriDuvarın diğer...

 • Yakalanan Terörist Yer Gösterdi, 6 PKK'lı Öldürüldü
  Erzincan Refahiye'deki PKK'lıları Giresun'da yakalanan terörist ihbar etmiş. Operasyonda, Karadeniz Açılım Grubu'na katılma hazırlığı içinde olan 6 PKK'lı öldürülmüştü.

 • Giresun'da Yakalanan Teröristin İfadesi Üzerine Operasyon ...
  GİRESUN'un Yağlıdere ilçesi kırsal kesiminde yol açma ve temizleme çalışması yapan iş makinesinin önüne çıkan, ardından güvenlik güçlerince gözaltına alındıktan sonra tutuklanan PKK'lı terörist Hasan Demir'in ifadeleri doğrultusunda Erzincan'ın Refahiye ilçesinde bir mağaraya operasyon düzenlendi.

 • Erzincan'daki Teröristleri O İhbar Etmiş
  Geçen hafta Erzincan'ın Refahiye ilçesinde öldürülen 6 PKK'lı teröristin Giresun'un Yağlıdere ilçesinde teslim olan PKK'lı Hasan Demir'in ifadeleri doğrultusunda düzenlenen operasyon kapsamında etkisiz hale getirildiği öğrenildi.

 • Erzincan Refahiye'deki Teröristleri ve Sığınakları ...
  Geçtiğimiz hafta Erzincan’ın Refahiye ilçesinde öldürülen 6 PKK’lı teröristin Giresun’un Yağlıdere ilçesinde teslim olan PKK’lı Hasan Demir’in ifadeleri doğrultusunda düzenlenen operasyon kapsamında etkisiz hale getirildiği ve aynı operasyonlarda imha edilen sığınıkların yerlerini de...

 • Giresun'daki Terör Operasyonu
  Giresun'un Yağlıdere ilçesi kırsalında güvenlik güçlerine teslim olan bölücü terör örgütü üyesi Hasan Demir'in, savcılık ifadesinde, örgütten nasıl kaçtığını anlattığı öğrenildi.

 • Giresun'da İş Makinesinin Önüne Çıkarak Teslim Olan ...
  Giresun'da iş makinesinin önüne çıkarak teslim olan PKK'lı terörist, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

 • Giresun'daki Terör Operasyonu
  Giresun'da güvenlik güçlerine teslim olan bölücü terör örgütü üyesi 'Agit Van' kod adlı Hasan Demir, çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandı.

 • 14 Günlük Sorgusunun Ardından Tutuklandı
  Giresun’un Yağlıdere ilçesinde teslim olan PKK’lı terörist Hasan Demir, 14 günlük sorgusunun ardından çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

 • Öğrencilere Fındık Temalı Fotoğrafçılık Kursu Veriliyor
  Türkiye’de gelecek kuşakların fındıkla ilgilenmesini sağlamak amacıyla çeşitli sosyal çalışmalar yapılıyor.

 • Öğrencilere Fındık Temalı Fotoğrafçılık Kursu…
  Türkiye'de gelecek kuşakların fındıkla ilgilenmesini sağlamak amacıyla çeşitli sosyal çalışmalar yapılıyor.

 • Ordu-Yayla Evlerinde Erzak Çalan Teröristlere Karşı ...
  Karadeniz kırsalında boş yayla evlerine girerek, evlerden çaldıkları erzak ve yaşam malzemesiyle kış üstlenmesi yapan PKK'lı teröristelre karşı güvenlik güçleri tedbirleri artırırken, vatandaşlarda yaylalara geri dönerek evlerindeki yiyecekleri taşıyor.