MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » GÜMÜŞHANE KELKİT HABERLERİ

GÜMÜŞHANE KELKİT HABERLERİ

Haberler.Com

 • Dünya Pi Günü'nü Şenlik Havasında Kutladılar
  Dünya Pi Günü'nü şenlik havasında kutladılar Gümüşhane'de 400 öğrenciyle yapılan Pi sayısı koreografisi havadan görüntülendiGÜMÜŞHANE - Gümüşhane'nin Kelkit ilçesindeki Kaymakam Nuri Okutan Ortaokulu, Pi sayısına dikkat çekmek için çeşitli etkinlikler düzenledi.

 • Dünya Pi Gününü Şenlik Havasında Kutladılar
  Gümüşhane'nin Kelkit ilçesindeki Kaymakam Nuri Okutan Ortaokulu, Pi sayısına dikkat çekmek için çeşitli etkinlikler düzenledi.

 • Kayseri Tffhgd Yönetiminden Kınama
  Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 3.Grupta oynanan Haçkaspor ile Kelkit Belediye Hürriyetspor maçını yöneten Kayseri Bölgesi Bölgesel Hakemi Burak Altınel'e ve yardımcı hakeme karşı gerçekleştirilen sportmenlik dışı hareketlerden ötürü Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği...

 • AK Parti Alucra Belediye Başkan Adayı Eker: "Tarım ...
  Giresun'un Alucra ilçesinde AK Parti'den Belediye Başkan adayı olan Yalçın Eker, tarım ve hayvancılıktan kış turizmine kadar çok farklı alanlarda sayısız projeler üzerinde çalıştıklarını belirterek, 'Devam eden yatırımlar ve yeni projelerimiz tamamlandığında Alucra İlçesi Kelkit Vadisi'nin...

 • Gümüşhane'de 'Coğrafi İşaretli Ürünlerde Kooperatifçilik ...
  Gümüşhane'de Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından 'Coğrafi İşaretli Ürünlerde Kooperatifçilik Stratejisi' konulu bilgilendirme ve tanıtım toplantısı yapıldı.

 • Gümüşhane'de Kapalı Köy Yolları Açıldı
  Gümüşhane genelinde önceki gün akşam saatlerinde etkili olan kar yağışının ardından kapanan 78 köy yolu ulaşıma açıldı.

 • Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Gümüşhane
  Gümüşhane'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.

 • Gümüşhane'de 78 Köy Yolu Kardan Ulaşıma Kapandı
  Gümüşhane'de 78 köy yolu kardan ulaşıma kapandıGümüşhane'de etkili olan kar yağışı nedeniyle 78 köy yolu ulaşıma kapandı.

 • Gümüşhane'de 78 Köy Yolu Kardan Ulaşıma Kapandı
  GÜMÜŞHANE'de etkili olan kar yağışı nedeniyle 78 köy yolu ulaşıma kapandı.

 • Dha Yurt Bülteni-7
  Silahlı saldırıdan 25 gün sonra şehit olan polis için tören Kayseri'de, kimlik kontrolü yapılmak istenen Mustafa Develi'nin (38) av tüfeğiyle ateş açması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede 25 gün sonra şehit olan polis memuru İlhan Odabaşı (49) için İl Emniyet Müdürlüğü'nde...

 • Doğu Karadeniz'de Kış
  Gümüşhane'de kar yağışı nedeniyle 78 köy yolu ulaşıma kapanırken, bölgedeki Eğribel Geçidi'nde ulaşımda zaman zaman aksaklıklar yaşanıyor.

 • Gümüşhane'de 78 Köy Yolu Kardan Ulaşıma Kapandı
  GÜMÜŞHANE'de etkili olan kar yağışı nedeniyle 78 köy yolu ulaşıma kapandı.

 • Erzincan Binali Yıldırım Kule Kafe de Gençlerle Biraraya ...
  Binali Yıldırım'a memleketinde yoğun ilgiCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingine katılmak üzere memleketi Erzincan'a gelen TBMM Eski Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ı karşılamak isteyen hemşehrileri, havalimanında yüzlerce metrelik...

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Muhalefete Tepki
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Bizim ülkemizde Kürdistan diye bir yer var mı? Şimdi soruyorum, CHP'nin, Bay Kemal'in el ele, kol kola dolaştığı, sözde İYİ Parti olanlar, kol kola dolaştıkları ne diyor 'Kürdistan'da biz kazanacağız, batıda da AK Parti ile MHP'yi yok edeceğiz'.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erzincan'da Halka Hitap Etti
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Bizim ülkemizde Kürdistan diye bir yer var mı? Şimdi soruyorum, CHP'nin, Bay Kemal'in el ele, kol kola dolaştığı, sözde İYİ Parti olanlar, kol kola dolaştıkları ne diyor 'Kürdistan'da biz kazanacağız, batıda da AK Parti ile MHP'yi yok edeceğiz'.

 • Binali Yıldırım'a Memleketinde Yoğun İlgi
  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingine katılmak üzere memleketi Erzincan'a gelen TBMM Eski Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ı karşılamak isteyen hemşehrileri, havalimanında yüzlerce metrelik kuyruk oluşturdu.

 • Binali Yıldırım' A Memleketinde Karşılama Kuyruğu
  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingine katılmak üzere memleketi Erzincan'a gelen TBMM Eski Başkanı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ı karşılamak isteyen hemşehrileri havalimanında yüzlerce metrelik kuyruk oluşturdu.

 • Gümüşhane'de Jandarma Trafik Dedektiflerini Bilgilendiriyor
  Gümüşhane İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Trafik Kısım Amirliği ve Trafik Timleri il genelinde 5 günde 375 öğrenciyi Trafik Dedektifleri Projesi kapsamında bilgilendirdi.

 • Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Gümüşhane
  Gümüşhane'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

 • Gümüşhaneliler Aksu'yu Ziyaret Etti
  Gümüşhaneliler Kocaeli Konfederasyonu Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan adayı Yusuf Aksu'yu ziyaret etti.