MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE HABERLERİ

İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE HABERLERİ

Haberler.Com

 • Taksiler Yerli Üretim Olacak
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 16 Ağustos UKOME toplantısında alınan kararla herhangi bir sebeple araç değişikliği durumunda sarı taksi taşımacılığında kullanılacak taşıtların yerli üretim 'C' segmenti olmasını karara bağladı.

 • Ukome'den Sarı Taksi Kararı
  Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), herhangi bir sebeple araç değişikliği durumunda sarı taksi taşımacılığında kullanılacak taşıtların yerli üretim 'C' segmenti olmasını kararlaştırdı.

 • Tedaviye Gittiği Merkezde 'Tutuklu' Olduğunu Öğrendi
  İSTANBUL'da yaşayan ve 5 ay önce bir mağazada cüzdanını çaldıran Muhammed Seyyid Kaya (35), tatil için geldiği memleketi Sivas'ta diş muayenesi yaptırırken, 'tutuklu' olduğunu öğrendi.

 • Başkan Akgün'den Kurban Bayramı Mesajı
  Kurban Bayramı’nın gelecekteki huzur dolu güzel günlerin habercisi olması temennisinde bulunan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 'Bayramlar birliğimizi daha da pekiştirmek anlamında önemli bir vesiledir.

 • Yeşilay Danışmanlık Merkezi İş Birliği Protokolü
  İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) iş birliği protokol imza töreni düzenlendi.

 • İstanbul Yeşilay Danışmanlık Merkezi İş Birliği Protokolü...
  İdris TİFTİKCİ İSTANBUL DHAİstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) iş birliği protokol imza töreni düzenlendi.

 • İbb ve Yeşilay, Bağımlılıkla Birlikte Mücadele Edecek
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile Yeşilay Cemiyeti arasında, YEDAM (Yeşilay Danışmanlık Merkezi) protokolü imzalandı.

 • Yeşilay Danışmanlık Merkezi İş Birliği Protokolü
  İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) iş birliği protokol imza töreni düzenlendi.

 • İbb ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti Yedam İş Birliği ...
  İBB ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti YEDAM iş birliği protokolünü imzaladıİSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında Yeşilay Danışmanlık Merkezi iş birliği protokol imza töreni gerçekleştirildi.

 • Yeşilay Danışmanlık Merkezi İş Birliği Protokolü...
  İdris TİFTİKCİ / İSTANBUL DHAİstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) iş birliği protokol imza töreni düzenlendi.

 • İbb ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti, Yedam İş Birliği ...
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) iş birliği protokol imza töreni gerçekleştirildi.

 • Organize Suç Örgütü Hakkında Dava
  Haklarında, 'tasarlayarak kasten öldürme', 'tasarlayarak kasten öldürmeye teşebbüs' ve 'suç işlemek amacıyla silahlı suç örgütü kurmak ve yönetmek' gibi suçlardan dava açılan 21'i tutuklu 26 sanığın yargılandığı davada, 9 sanığın adli kontrol tedbiri uygulanarak tahliyesine hükmedildi.

 • İstanbul'da Kaçakçılara Dev Darbe: 5 Milyon Lira Değerinde
  Ticaret Bakanlığına bağlı İstanbul Gümrük Muhafaza ekiplerince Ambarlı Limanı'nda bir konteynerde piyasa değeri 5 milyon 198 bin lira olan 472 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.

 • İstanbul'da Kaçak Sigara Operasyonu
  Ticaret Bakanlığına bağlı İstanbul Gümrük Muhafaza ekiplerince Ambarlı Limanı’nda bir konteynerde piyasa değeri 5 milyon 198 bin lira olan 472 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.

 • Ambarlı Limanı'nda 472 Bin 500 Paket Kaçak Sigara ...
  Ticaret Bakanlığına bağlı İstanbul Gümrük Muhafaza ekiplerince Ambarlı Limanı'nda bir konteynerde 472 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.

 • Ambarlı Limanında Gemiye Kaçak Sigara Baskını
  AMBARLI Limanı'na yanaşan Hong Kong bayraklı bir gemiye yapılan baskında bir konteyner içinde gizlenmiş piyasa değeri 5 milyon 198 bin lira olan 472 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.

 • İstanbul'da Suç Örgütüne Operasyon: 16 Gözaltı
  Haber: Çağatay KENARLI, İstanbul DHABüyükçekmece ve Beylikdüzü'nde bulunan restoran, kafe ve eğlence mekanları sahiplerine zorla senet imzalattıkları ve bazı işletmeleri haraca bağladığı iddia edilen şüphelilere yönelik operasyonda 1'i kadın 16 kişi gözaltına alındı.

 • İstanbul'da Suç Örgütüne Operasyon: 16 Gözaltı
  Çağatay KENARLI, İstanbul DHA - BÜYÜKÇEKMECE ve Beylikdüzü'nde bulunan restoran, kafe ve eğlence mekanları sahiplerine zorla senet imzalattıkları ve bazı işletmeleri haraca bağladığı iddia edilen şüphelilere yönelik operasyonda 1'i kadın 16 kişi gözaltına alındı.

 • İstanbul'da Esnaftan Zorla Para Alan Haraç Çetesi ...
  İstanbul'da esnaftan zorla para alan haraç çetesi çökertildi Beylikdüzü ve Büyükçekmece'de bulunan gece kulüpleri ve esnafı tehdit ve darp ederek haraç aldıkları iddia edilen organize suç örgütü üyesi 16 kişilik haraç çetesi çökertildi Elebaşılığını cezaevinde tutuklu bulunan Orhan K.

 • Esnaftan Haraç Kesen Çete Çökertildi
  İstanbul'da esnaftan haraç aldıkları belirlenen organize suç örgütü üyesi çökertildi, 16 şahıs gözaltına alındı.