MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » İZMİR KARABURUN HABERLERİ

İZMİR KARABURUN HABERLERİ

Haberler.Com

 • Deniz Kabarmasına Çözüm "Körfez Taraması"
  Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü öğretim üyeleri Prof. Dr. Şükrü Beşiktepe ve Prof. Dr. Gökdeniz Neşer, İzmir’de yaşanan 'deniz kabarmasını' değerlendirdi.

 • Gürsu'nun Yeni Mahalleleri Doğalgaza Kavuştu
  Bursa’nın Gürsu ilçesinin yeni mahalleleri doğalgaza kavuştu.

 • Dha Yurt Bülteni-7
  Düşen uçağın enkazını kaldırma hazırlıkları başladı (ek)1)YOĞUN KAR YAĞIŞI ÇALIŞMALARI ZORLAŞTIRDIIsparta'nın Yalvaç İlçesi'ne bağlı Yukarıkaşıkara Köyü'nde dün düşen askeri nakliye uçağının enkazının bulunduğu bölgede incelemeler yapmak üzere 24 kişilik kaza kırım ekibi köye geldi.

 • İzmir'deki Fırtınada Denizle Kara Birleşti (3) - Yeniden
  İZMİR'de, sabah saatlerinde etkisini artıran sağanak ve hızı zaman zaman 100 kilometreyi bulan fırtına, hayatı olumsuz etkiledi.

 • Dha Yurt Bülteni-2
  (ÖZEL)1)ÖSO, AFRİN İÇİN HAZIR KITA BEKLİYOR SURİYE'nin Azez kentinde bulunan Özgür Suriye Ordusu güçleri, Türkiye'nin olası Afrin operasyonuna odaklandı.

 • Şiddetli Rüzgar Kemeri Devirdi, Vapur Seferleri İptal ...
  DENİZ İLE KARA BİRLEŞTİİzmir'in en prestjli yerlerinden Alsancak Gündoğdu Meydanı'nda yağmur ve fırtına nedeniyle denizin yükselmesi sonucu sular cadde ve sokakları göle çevirdi, ev ve işyerlerini bastı.

 • Dha Yurt: Şiddetli Rüzgar Kemeri Devirdi, Vapur Seferleri ...
  İZMİR' DE DENİZLE KARA BİRLEŞTİİZMİR'de şiddetli rüzgar nedeniyle Konak Belediyesi'nin yılbaşı süslemeleri için yaptığı kemer devrildi.

 • İzmir'de Şiddetli Rüzgar, Hayatı Olumsuz Etkiledi! ...
  İzmir'de şiddetli rüzgar nedeniyle tabelalar devrildi. Alsancak'ta denizin yükselmesiyle cadde ve sokakları sular basınca deniz ile kara adeta birleşti.

 • Engelli Yolcunun Halk Otobüsüne Alınmaması
  Bursa'da sürücüsünün durağa nizami yanaşmayıp engelli rampasını açmadığı özel halk otobüsüne binemeyen bedensel engelli Necla Duygulu, herkesi yürekten affettiğini, kendisi yüzünden kimsenin mağduriyet yaşamasını istemediğini ancak tekrarının yaşanmamasını temenni ettiğini belirtti.

 • Otobüse Alınmayan Engelli Kadından Çiçeklerle Özür ...
  Otobüse alınmayan engelli kadından çiçeklerle özür dilediler Engelli kadını almayan otobüsün sahibinin annesi de engelli çıktıBURSA - Bursa'da özel halk otobüsüne alınmayan engelli kadına çiçeklerle özür ziyaretinde bulunuldu.

 • Otobüse Alınmadı Ama Gönüllere Girdi
  Bursa’da durağa nizami yanaşmayıp, engelli rampasını açmayan özel halk otobüsüne binemeyince Türkiye gündemine gelen engelli Necla Duygulu, “Ben affettim. Kimse benim yüzümden mağduriyet yaşamasın” diyerek gönülleri fethetti.

 • Bursa Engelli Yolcuyu Almayan Sürücüye Ceza
  Engelli yolcuyu almayan sürücüye ceza (EK)ENGELLİ MİLLETVEKİLİ KARABURUN ZİYARET ETTİAK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, Necla Duygulu'yu yaşadığı özel halk otobüsü mağduriyetinin ardından evinde ziyaret ett. Bennur Karaburun, 'Bu olayla biz bir eksiğimizi daha görmüş oldukö dedi.

 • Engelli Yolcuyu Almayan Sürücüye Ceza (2)
  ENGELLİ MİLLETVEKİLİ KARABURUN ZİYARET ETTİAK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, Necla Duygulu'yu yaşadığı özel halk otobüsü mağduriyetinin ardından evinde ziyaret ett. Bennur Karaburun, 'Bu olayla biz bir eksiğimizi daha görmüş olduk' dedi.

 • Dha Yurt Bülteni-15
  Engelli yolcuyu almayan sürücüye ceza/EKENGELLİ MİLLETVEKİLİ KARABURUN ZİYARET ETTİAK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, Necla Duygulu'yu yaşadığı özel halk otobüsü mağduriyetinin ardından evinde ziyaret ett. Bennur Karaburun, 'Bu olayla biz bir eksiğimizi daha görmüş oldukö dedi.

 • Engelli Yolcuyu Almayan Sürücüye Ceza (2)
  ENGELLİ MİLLETVEKİLİ KARABURUN ZİYARET ETTİAK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, Necla Duygulu'yu yaşadığı özel halk otobüsü mağduriyetinin ardından evinde ziyaret ett. Bennur Karaburun, 'Bu olayla biz bir eksiğimizi daha görmüş olduk' dedi.

 • AK Parti'den Kocaoğlu'na Kaplumbağalı Gönderme
  AK Parti İzmir milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu'nun hükümet tarafından kente yapılan yatırım tutarının 45 milyar TL değil 13 milyar TL civarında olduğu yönündeki iddisına, yatırımları anlatarak yanıt verdi.

 • Milletvekilinin "Engelli" Girişimi Sonuç Verdi
  AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun'un, kendisi gibi bedensel engelli bir kadının tekerlekli sandalyesiyle duraktan özel halk otobüsüne alınmamasını sosyal medyadan öğrenmesi üzerine başlattığı girişim sonuç verdi.

 • İzmir'de Nergis Kokulu Günler Başladı
  İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Karaburun Belediyesinin Yarımada’nın başlıca ürünleri arasında yer alan nergis çiçeğini dünyaya tanıtmak amacıyla düzenlediği Karaburun Nergis Festivali renkli görüntülere sahne oldu.

 • AK Parti Konya İlçe Ziyaretlerine Başladı
  AK Parti Konya İl Başkanlığı ilçe ziyaretlerine başladı.

 • Mordoğan'a "Bol Su" Müjdesi
  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Mordoğan’ın yaz aylarında artan su ihtiyacını karşılamak için harekete geçti.