MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » İZMİR KARABURUN HABERLERİ

İZMİR KARABURUN HABERLERİ

Haberler.Com

 • İşte AK Parti'de Liste Dışı Kalan 147 Milletvekili
  24 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimlerinde AK Parti aday listesini YSK'ya sunarken mevcut vekillerden 147 isim aday gösterilmedi.

 • İzmir'de 91 Yabancı Uyruklu Yakalandı
  İzmir'de yasa dışı yollardan Yunanistan'a gitmeye çalışan 91 yabancı uyruklu yakalandı.

 • Maden Osb İçin 10 Milyon Liralık Hibe
  Orhaneli Belediyesi’nin en önemli projelerinin başında gelen Maden İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, kamulaştırma için 10 milyon lira hibe ile OSB’nin alt ve üst yapısının Bakanlık tarafından yapılacağının sözünü verdi.

 • İzmir Turlarına Yoğun İlgi
  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılından bu yana sürdürdüğü “Ücretsiz Kent Turları” yoğun ilgi nedeniyle üç güne çıkarıldı.

 • Bu Turlar Kaçmaz!
  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2015 yılından bu yana sürdürdüğü 'Ücretsiz Kent Turları' yoğun ilgi nedeniyle üç güne çıkarıldı.

 • Deniz Aslanı - 2018 Arama Kurtarma Davet Tatbikatı ...
  Sahil Güvenlik Komutan Vekili Tuğamiral Bülent Olcay, 'Düzensiz göç konusunda üzerine düşen sorumluluğu büyük bir kararlılıkla yerine getiren, yaklaşık 4 milyon göçmeni misafir eden ülkemiz, göçmen hayatlarının korunması konusunda da tüm dünyaya örnek olacak şekilde büyük bir...

 • İznik'te Sizmari Doğa Evleri'nin Açılışı Yapıldı
  İznik ilçesinde, Sizmari Doğa Evleri'nin açılışı gerçekleştirildi.

 • İzmir-Türk Silahlı Kuvvetleri'nden, Deniz Aslanı 2018'de ...
  Türk Silahlı Kuvvetleri'nden, Deniz Aslanı 2018'de gövde gösterisi (4)DÜZENSİZ GÖÇE KARŞI SÜREKLİ HAZIR BULUNULMASI ÖNEMLİDeniz Aslanı 2018 Tatbikatı'nın ardından Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Bülent Olcay, geminin helikopter pistinde basın açıklaması yaptı.

 • Görüntülü) Türk Silahlı Kuvvetleri'nden, Deniz Aslanı ...
  'DÜZENSİZ GÖÇE KARŞI SÜREKLİ HAZIR BULUNULMASI ÖNEMLİ'Deniz Aslanı 2018 Arama Kurtarma Tatbikatı'nın ardından Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Bülent Olcay, TCSG Güven gemisinin helikopter pistinde basın açıklaması yaptı.

 • Türk Silahlı Kuvvetleri'nden, Deniz Aslanı 2018'de ...
  'DÜZENSİZ GÖÇE KARŞI SÜREKLİ HAZIR BULUNULMASI ÖNEMLİ'Deniz Aslanı 2018 Arama Kurtarma Tatbikatı'nın ardından Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Bülent Olcay, TCSG Güven gemisinin helikopter pistinde basın açıklaması yaptı.

 • Deniz Aslanı - 2018 Arama Kurtarma Davet Tatbikatı
  TCSG Sahil Güvenlik Komutan Vekili Tuğamiral Bülent Olcay, 'Düzensiz göç konusunda üzerine düşen sorumluluğu büyük bir kararlılıkla yerine getiren, yaklaşık 4 milyon göçmeni misafir eden ülkemiz, göçmen hayatlarının korunması konusunda da tüm dünyaya örnek olacak şekilde büyük bir...

 • Dha Yurt Bülteni-13
  Türk Silahlı Kuvvetleri'nden, Deniz Aslanı 2018'de gövde gösterisi (4)'DÜZENSİZ GÖÇE KARŞI SÜREKLİ HAZIR BULUNULMASI ÖNEMLİ' Deniz Aslanı 2018 Tatbikatı'nın ardından Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Bülent Olcay, geminin helikopter pistinde basın açıklaması yaptı.

 • Tatbikat Sırasında Düzensiz Göçmenler Yakalandı
  Midilli Adası ve Sakız Adası arasındaki Ege Denizi Türk Arma Kurtarma Bölgesi’nde Deniz Aslanı-2018 Arama Kurtarma Davet Tatbikatı başladıktan sonra Çanakkale ve İzmir’de gerçekleşen üç olayda 162, dün geceden bu yana ise İzmir ve Balıkesir’de gerçekleşen dört olayda 213 olmak üzere toplam...

 • Görüntülü) Deniz Aslanı 2018 Tatbikatında, Türkiye'den ...
  EGE Denizi'nin uluslararası karasularında, Türkiye'nin en kapsamlı şekilde icra ettiği Deniz Aslanı 2018 Arama Kurtarma Tatbikatı;

 • Görüntülü) Annesiz Kalan Oğlağı Bir Aile Sahiplendi
  İZMİR'in Karaburun ilçesinde bir aile, dağ keçilerini sulamak için gittikleri Büyükada'da, buldukları bir oğlağı, yanlarına alarak işlettikleri lokantaya getirdi.

 • İzmir Annesiz Kalan Oğlağı Bir Aile Sahiplendi
  İzmir'in Karaburun ilçesinde bir aile, dağ keçilerini sulamak için gittikleri Büyükada'da, buldukları bir oğlağı, yanlarına alarak işlettikleri lokantaya getirdi.

 • Dha Yurt Bülteni-2
  1)ERZURUM'DA KAZA: 5 ÖLÜ, 10 YARALI ERZURUM'da, otomobille, panelvan tipi aracın çarpışmasıyla meydana gelen kazada 5 kişi öldü, 10 kişi yaralandı.

 • Annesiz Kalan Oğlağı Bir Aile Sahiplendi
  İZMİR'in Karaburun ilçesinde bir aile, dağ keçilerini sulamak için gittikleri Büyükada'da, buldukları bir oğlağı, yanlarına alarak işlettikleri lokantaya getirdi.

 • Türk Silahlı Kuvvetleri'nden, Deniz Aslanı 2018'de ...
  EGE Denizi'nin uluslararası karasularında, Türkiye'nin en kapsamlı şekilde icra ettiği Deniz Aslanı 2018 Arama Kurtarma Tatbikatı, Hava Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri ve Sahil Güvenlik Komutanlığı ile Türk Arama Kurtarma Teşkilatı'nda yer alan Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı İç...

 • Dha Yurt Bülteni-1
  İnce: Derdim Erdoğan'ı indirmek değil, doları, faizi indirmek (ek)1)İNCE, CUMHURİYET MEYDANI'NDA DA MİTİNG YAPTICHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 301 madencinin ölümünün yıldönümünde yaptığı Soma ziyaretinden sonra Manisa mitingi için yola çıktı.

POPÜLER ARAMALAR