MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » HABERLER.COM AMASYA HABERLERİ

HABERLER.COM AMASYA HABERLERİ

Haberler.Com

 • Yeşilyurt Kaymakam Vekili Çalışır, Kız Futsal Takımını ...
  Yeşilyurt Kaymakam Vekili Malik Çalışır, Kuşçu Ortaokulu Yıldız Kızlar Futsal takımı sporcularını ziyaret etti.

 • AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle Battalgazi'de
  AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve 21,22. ve 23’üncü dönem AK Parti Amasya Milletvekili Akif Gülle, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.

 • Eskişehir Almanya'da Cenazeleri Karışan ve Amasya'ya ...
  Almanya'da cenazeleri karışan ve Amasya'ya götürülen yaşlı adamın cenazesi Eskişehir'de toprağa verildiALMANYA'nın Berlin kentinde vefat eden ve Halis Cesur'un yakınları tarafından yanlışlıkla Amasya'ya götürülen Raif Yüksel (83), Eskişehir'in Çiftler ilçesinde toprağa verildi.

 • Cenazesi Karışan Gurbetçi Eskişehir'de Toprağa Verildi
  Almanya Berlin'de yaşamını yitiren iki Türk'ün cenazesi karışmıştı. Yanlışlıkla Amasya'ya götürülerek defnedilen cenaze, yakınları tarafından alınarak memleketi Eskişehir'de toprağa verildi.

 • Cenazesi Karışan Gurbetçi, Eskişehir'de Toprağa Verildi
  ALMANYA'nın Berlin kentinde yaşamını yitiren ve aynı kentte ölen bir Türk'ün yakınları tarafından yanlışlıkla Amasya'ya götürülen Raif Yüksel'in (83) cenazesi, memleketi Eskişehir'in Çiftler ilçesinde toprağa verildi.

 • Amasyalılardan Şehitler İçin Dua
  Amasya’da vatanın güvenliği uğruna canlarını feda eden şehitler için hatim duası yapıldı.

 • Amasya'da Şehitler İçin Mevlit Programı
  Amasya Belediyesi tarafından, tüm şehitler için mevlit programı düzenlendi.

 • Mta'dan Ruhsatlı 5 Jeotermal Alan İhalesi
  Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğünce (MTA), '33. Etap' olarak adlandırılan 5 jeotermal kaynak ve doğal mineralli su ruhsat alanı ihale edilecek.

 • Amasya Bilim Uygulama ve Araştırma Merkezi Projesi
  Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından yürütülen, Amasya Bilim Uygulama ve Araştırma Merkezi Projesi başvuru toplantısı yapıldı.

 • Emekli Öğretmen 66'sında Kosgeb Desteğiyle İş Yeri ...
  Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde yaşayan 67 yaşındaki emekli öğretmen Meral Özata, emekliliğinin ardından KOSGEB'den aldığı hibe ile geçen yıl açtığı iş yeri sayesinde hayaline kavuştu.

 • Emekli Öğretmen 66'sında Kosgeb Desteğiyle İş Yeri ...
  Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde yaşayan 67 yaşındaki emekli öğretmen Meral Özata, emekliliğinin ardından Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığından (KOSGEB) aldığı hibe ile geçen yıl açtığı iş yeri sayesinde hayaline kavuştu.

 • İki Türk'ün Cenazelerinin Karıştığı Toprağa Verildikten ...
  ALMANYA'nın Berlin kentinde vefat eden Halis Cesur'un cenazesi yerine Eskişehir nüfusuna kayıtlı Raif Yüksel'in cenazesi Amasya'ya gönderildi.

 • Dha Yurt Bülteni-16
  Amasya'da şehidi yaklaşık 7 bin kişi son yolculuğuna uğurladıDİYARBAKIR'ın Dicle ilçesi kırsalında, dün, terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyonda el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan askerlerden Jandarma Uzman Çavuş Kadir Çakı (26), memleketi Amasya'da yaklaşık 7...

 • Amasya'da Şehidi Yaklaşık 7 Bin Kişi Son Yolculuğuna ...
  DİYARBAKIR'ın Dicle ilçesi kırsalında, dün, terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyonda el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan askerlerden Jandarma Uzman Çavuş Kadir Çakı (26), memleketi Amasya'da yaklaşık 7 bin kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • Amasya'da Şehidi Yaklaşık 7 Bin Kişi Son Yolculuğuna ...
  Amasya'da şehidi yaklaşık 7 bin kişi son yolculuğuna uğurladıDİYARBAKIR'ın Dicle ilçesi kırsalında, dün, terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyonda el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan askerlerden Uzman Çavuş Kadir Çakı (26), memleketi Amasya'da yaklaşık 7 bin...

 • Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
  Diyarbakır’ın Dicle ilçesi kırsalında terör örgütü PKK’ya yönelik yürütülen operasyonda el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Kadir Çakı, memleketi Amasya’da son yolculuğuna uğurlandı.

 • Dha Yurt - Amasya'da Şehidi Yaklaşık 7 Bin Kişi Son ...
  DİYARBAKIR'ın Dicle ilçesi kırsalında, dün, terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyonda el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan askerlerden Jandarma Uzman Çavuş Kadir Çakı (26), memleketi Amasya'da yaklaşık 7 bin kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • Diyarbakır'da Şehit Düşen Uzman Çavuşun Cenazesine ...
  Diyarbakır'da, el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Kadir Çakı memleketi Amasya'da yaklaşık 7 bin kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • Şehitlerimizi Uğurluyoruz
  Diyarbakır'ın Dicle ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda teröristlerce tuzaklanan patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit düşen Uzman Çavuş Kadir Çakı, memleketi Amasya'da son yolculuğuna uğurlandı.

 • Almanya'da Vefat Eden Kişilerin Cenazesi Karıştı
  Bir süre önce Almanya'da vefat eden ve Amasya'nın Taşova ilçesinde defnedilen kişi ile bir başka kişinin cenazesinin karıştığı belirlendi.