MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » AKSARAY HABERLERİ

AKSARAY HABERLERİ

Haberler.Com

 • Aksaray'da 392 Merdivenle İnilen Ihlara Vadisi Havadan ...
  Aksaray'da 392 merdivenle inilen Ihlara Vadisi havadan görüntülendiAKSARAY - Kapadokya'nın giriş kapısı olan ve yüzyıllarca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Aksaray'daki Türkiye'nin en büyük kanyon vadilerinden olma özelliğini taşıyan Ihlara Vadisi, kanyon özelliği, mağaraları, kiliseleri,...

 • Aksaray'da 392 Merdivenle İnilen Ihlara Vadisi Ziyaretçilerini ...
  Kapadokyanın giriş kapısı olan ve yüzyıllarca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Aksaray’daki Türkiye’nin en büyük kanyon vadisi olma özelliğini taşıyan Ihlara Vadisi, kanyon özelliği, mağaraları, kiliseleri, kaya oyma evleri ve Melendiz Çayı ile ziyaretçilerini büyülüyor.

 • Yollarda Oluşan Yoğunluğa Havadan Takip
  Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi denetimlerini iyice artıran trafik ekipleri, Aksaray-Ankara karayolu üzerinde oluşturulan noktalarda insansız hava aracı uçurarak uygulama yapıyor.

 • Malaklı Cinsi Çoban Köpeğini Böyle Çaldı
  Malaklı cinsi çoban köpeğini böyle çaldı Fabrikanın bahçesinde bağlı bulunan Aksaray Malaklısı cinsi çoban köpeğinin otomatik kapının üzerinden atlatıldıktan sonra çalınma anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendiKONYA - Konya'da kimliği belirlenemeyen bir kişi,...

 • Malaklı Cinsi Çoban Köpeğini Böyle Çaldı
  Konya'da kimliği belirlenemeyen bir kişi, fabrikanın bahçesinde bağlı olan Aksaray Malaklısı cinsi çoban köpeğini otomatik kapının üzerinden atlattıktan sonra çaldı.

 • Malaklı Cinsi Çoban Köpeğini Böyle Çaldı
  Konya’da kimliği belirlenemeyen bir kişi, fabrikanın bahçesinde bağlı olan Aksaray Malaklısı cinsi çoban köpeğini otomatik kapının üzerinden atlattıktan sonra çaldı.

 • Aksaray Belediyesi ABD Ürünlerini Boykot Ediyor
  Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Amerika’nın Türkiye’ye ve özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı yaptığı çirkin saldırıların Türk milletinin duası ve desteği ile asla amacına ulaşamayacağını ifade ederek, Amerikan ürünlerinin boykot edilmesi kararına Aksaray...

 • Aksaray'da 35 Adet Kaçak Cep Telefonu Ele Geçirildi
  Aksaray’da bir telefoncu dükkanına operasyon düzenleyen polis, 35 adet gümrük kaçağı telefon ele geçirdi.

 • Aksaray'da 35 Adet Kaçak Cep Telefonu Ele Geçirildi
  Aksaray'da 35 adet kaçak cep telefonu ele geçirildiAKSARAY - Aksaray'da bir telefoncu dükkanına operasyon düzenleyen polis, 35 adet gümrük kaçağı telefon ele geçirdi.

 • Aksaray'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
  Aksaray'da hafif ticari araçla otomobilin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı.

 • Aksaray Caddesinde Asfaltlama Çalışmaları Başladı
  Nevşehir Belediyesi tarafından şehrin ana arterleri başta olmak üzere trafik yoğunluğunun yaşandığı, cadde ve bulvarların temel alt yapı ağının oluşturulmasının ardından sıcak asfaltla kaplanmasına yönelik çalışmalar devam ediyor.

 • Polisten Hayvan Pazarında Uygulamalı Sahte Para Uyarısı
  Aksaray'da polis ekipleri, kurban pazarlarında sahte paranın nasıl anlaşılacağıyla ilgili uygulamalı eğitim verdi.

 • Aksaray'da Urfalı Tarım İşçileri Suya Kavuştu
  Aksaray'da Urfalı tarım işçileri suya kavuştuAKSARAY - Her yıl yaz mevsimi başlangıcında Aksaray'a gelerek mevsimlik tarım işçiliği yapan Şanlıurfalı tarım işçileri suya kavuştu.

 • Aksaray'da Urfalı Tarım İşçileri Suya Kavuştu
  Her yıl yaz mevsimi başlangıcında Aksaray’a gelerek mevsimlik tarım işçiliği yapan Şanlıurfalı tarım işçileri suya kavuştu.

 • Başkan Yazgı, Çalışmaları Yerinde İnceledi
  Günün büyük bir bölümünü belediye hizmet sahalarında geçiren Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, başkan yardımcıları ile beraber belediyenin hizmet noktalarını yerinde inceledi.

 • Aksaray'da Trafik Kazası
  Aksaray'da otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı.

 • Kırmızı Düdüklü Çocuk Polisler İş Başında
  Kırmızı düdüklü çocuk polisler iş başındaAKSARAY - İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan 'Hatalı Sürücüye Kırmızı Düdük Kampanyası' çerçevesinde Aksaray'da çocuklar trafik polisi seçilerek üzerleri giydirildi ve kırmızı düdükle görevlerine başlatıldı.

 • Çocuklardan Hatalı Sürücülere "Kırmızı Düdüklü" Uyarı
  Aksaray'da, İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı iş birliğiyle başlatılan 'Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük' projesi kapsamında hatalı sürücüleri uyaracak çocuklara kırmızı düdük, tişört, şapka ve broşür dağıtıldı.

 • Aksaray'da Tarımsal Araçların Trafiğe Çıkışı Yasaklandı
  Aksaray’da İl Trafik Komisyonu tarafından alınan karar doğrultusunda 21 Ağustos ve 26 Ağustos tarihleri arasında tarımsal araçların karayollarına çıkmasına yasak getirildi.

 • Aksaray'da Hayvan Park Yeri ve Canlı Hayvan Borsası ...
  Kurban Bayramı’na sayılı günler kala ibadetlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlar için Aksaray’da Ticaret Borsası Tarım Ticaret Merkezi arkasında bulunan Hayvan Park Yeri ve Canlı Hayvan Borsası Cuma gününden arife gününe kadar açık olacak.

POPÜLER ARAMALAR