MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » İSTANBUL HABERLERİ

İSTANBUL HABERLERİ

Haberler.Com

 • AK Parti Küçükçekmece 6. Olağan Kongresi
  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak,Türkiye için büyük ve sancılı doğumun 2019'da gerçekleşeceğini belirterek, '2019'daki iki önemli seçim son 15 yıldaki tüm seçimlerden daha önemli ve bize çok büyük bir görev ve sorumluluk yüklüyor.

 • Fenerbahçe - Galatasaray Maçından Notlar
  Alex de Souza, basketbol maçından sonra futbol maçına da gelerek takıma destek verdiDerbiye dünya basınından yoğun ilgiGalatasaraylı taraftarlara dev hoparlörlerMustafa AKIN / İstanbul,Spor Toto Süper Lig'in 26'ncı haftasında Fenerbahçe, Galatasaray'ı konuk ediyor.

 • Başbakan Yıldırım Fırat'ın Batısında da Doğusunda ...
  (Tür: İstanbul)

 • Dha İstanbul- Bakan Albayrak'tan İha ve Siha Açıklaması
  * Enerji ve Tabii Kaynalar Bakanı Berat Albayrak,*(Zeytin Dalı harekatı) 'Etkisiz hale getirilen teröristlerin yaklaşık 3'te biri bu İHA'larımız, SİHA'larımızla etkisiz hale getirildi'Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK / İstanbul DHAEnerji ve Tabii Kaynalar Bakanı Berat Albayrak,...

 • Tem'de Zincirleme Kaza
  Dha İSTANBUL - (ek bilgi ve görüntülerle) TEM'DE ZİNCİRLEME KAZA*Kaza nedeniyle İstanbul istikametine tüm şeritler bir süre kapandıHaber: İstanbul DHATEM Otoyolu Altınşehir mevkinde 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.

 • Ek Bilgi ve Görüntülerle) Tem'de Zincirleme Kaza
  *Kaza nedeniyle İstanbul istikametine tüm şeritler bir süre kapandı Haber: İstanbul DHA TEM Otoyolu Altınşehir mevkinde 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.

 • Bakan Albayrak'tan İha ve Siha Açıklaması
  Enerji ve Tabii Kaynalar Bakanı Berat Albayrak, *(Zeytin Dalı harekatı) 'Etkisiz hale getirilen teröristlerin yaklaşık 3'te biri bu İHA'larımız, SİHA'larımızla etkisiz hale getirildi'Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK / İstanbul DHA Enerji ve Tabii Kaynalar Bakanı Berat Albayrak,...

 • Eğitim Bütün Dünyada Sorunları Çözer"
  'Eğitim bütün dünyada sorunları çözer'İSTANBUL, (DHA) -MEKTEBİM Okulları gelecek yıl eğitim öğretim yılında faaliyete girecek olan Kütahya Kampüsü'nün açılışını gerçekleştirdi.

 • Amasra'da Bahar Havası
  Bartın'ın Amasra ilçesinde hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi, sahil ve parklardaki hareketliliği artırdı.

 • AK Parti Şişli 6. Olağan Kongresi - Enerji ve Tabii ...
  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 'Küresel anlamda büyük bir çarpışmaya dünya giderken, Türkiye'yi ayakta tutacak olan iki konudan biri ülkenin yekvücut halinde bir ve beraber olması, diğeri de sistemsel dönüşüm olarak istikrarlı siyasi bir yapıya kavuşması.

 • AK Parti Milletvekili Külünk Tügva Söyleşisine Katıldı
  AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yalova Şubesi tarafından düzenlenen söyleşide, dünyanın bir kez daha bir inkılap beklediğini, inkılabın tekrar vücut bulacağı yerin de Anadolu toprakları olduğunu söyledi.

 • AK Parti Küçükçekmece 6. Olağan Kongresi
  AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, '2017'de istihdam seferberliği kapsamında 1,5 milyon vatandaşımıza yeni iş bulduk. İşsiz sayımız 2017 senesinde önceki yılın aynı dönemine göre 581 bin kişi azaldı, yüzde 10,4 seviyesine geriledi.

 • İstanbul Trafiği Kilit! TEM'de Zincirleme Kaza, Tüm ...
  TEM Otoyolu Altınşehir mevkinde 3 aracın karıştığı zincirleme kaza nedeniyle İstanbul istikametinde 3 şerit trafiğe kapandı.

 • 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin ...
  18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. yıl dönümü kapsamında Çanakkale'ye gitmek üzere İstanbul'dan yola çıkan 120 bisikletli Keşan'da mola verdi.

 • Tem Otoyolu'nda Kaza: İstanbul İstikametine Tüm Şeritler ...
  Haber: İstanbul DHA TEM Otoyolu Altınşehir mevkinde 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.

 • Tem Otoyolu'nda Kaza: İstanbul İstikametine Tüm Şeritler ...
  TEM Otoyolu Altınşehir mevkinde 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.

 • Savunma ve Havacılık Sektörü Temsilcileri Kocaeli'de ...
  Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği'nin 3. kuruluş yıl dönümünü dolayısıyla Kocaeli'de düzenlenen programda sektör temsilciler bir araya geldi.

 • Derbi Öncesi Takımlar Stada Ulaştı-Hd
  Derbi öncesi takımlar stada ulaştıMustafa AKIN - Olgucan KALKAN İstanbul,(DHA) -Spor Toto Süper Lig'in 26'ncı haftasında oynanacak Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesi takımlar stada geldi.

 • Tkh'dan ABD Konsolosluğu Önünde Suriye Eylemi
  Türkiye Komünist Hareketi (TKH) üyesi bir grup, Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Suriye'yi parçalamak istediğini öne sürerek ABD İstanbul Başkonsolosluğu önünde protesto eylemi yaptı.

 • Tkh'dan ABD Konsolosluğu Önünde Suriye Eylemi
  Haber: Murat DELİKLİTAŞ- Kamera: Özgür EREN İSTANBUL DHA)Türkiye Komünist Hareketi (TKH) üyesi bir grup, Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Suriye'yi parçalamak istediğini öne sürerek ABD İstanbul Başkonsolosluğu önünde protesto eylemi yaptı.