MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » TRABZON HABERLERİ

TRABZON HABERLERİ

Haberler.Com

 • AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Sergi Açılışına ...
  - Sergiden detaylar Ressam Mustafa Arslan'ın konuşması ve duygulanması AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un konuşması Numan Kurtulmuş'un sergiyi gezmesi TRABZON - AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Kurtulmuş, Trabzon'da Mustafa Arslan'ın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü...

 • Kurtulmuş: "Ak Parti, Milletten Başka Kimseden Emir ...
  - AK Parti Trabzon İl Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu'nun konuşması AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un konuşması TRABZON - AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Trabzon İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı.

 • Milletimiz, AK Parti'nin Bu Siyasi Yürüyüşüne Destek ...
  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 'Yerel seçimlerin Trabzon'da büyük bir coşkuyla AK Parti'nin ve cumhur ittifakının zaferiyle sonuçlanmasını ümit ve temenni ediyorum.

 • Her Millet Kendi Kökleri Üzerinde Yükselir"
  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 'Zorluklar içerisinden geçtik ama sonuçta hep ileriye baktık, hiç geriye bakmadık.

 • AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Büyükşehir ...
  - AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nde karşılanması Belediye ziyaretinden detaylar Numan Kurtulmuş'un konuşması Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun Kurtulmuş'a plaket takdimi Ortahisar Belediye Başkanlığı...

 • Kurtulmuş: Kuklacıyı İyi Biliyoruz
  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Trabzon'da katıldığı 'Sivil Toplum Kuruluşları ve Basın Buluşması' toplantısında konuştu.

 • Kurtulmuş: "Hiçbir Zaman Gavurun Karşısında Diz Çökmedik"
  - AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un salona gelişi Salondaki katılımcılardan görüntüler AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un konuşması TRABZON - AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Trabzon'da Gençlik Buluşması'nda konuştu.

 • Kurtulmuş: "Kukla Önemli Değil, Arkadaki Kuklacıyı ...
  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 'Dik duracağız, iri olacağız ve hep beraber Allah'ın izniyle bu oyunu bozacağız. Bu sadece Türkiye'nin kurtuluşu değil, aynı zamanda bütün coğrafyanın yeniden özgürlüğüne kavuşması olacaktır.

 • Kukla Önemli Değil, Arkadaki Kuklacıyı Biliyoruz"
  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 'Dik duracağız, iri olacağız ve hep beraber Allah'ın izniyle bu oyunu bozacağız. Bu sadece Türkiye'nin kurtuluşu değil, aynı zamanda bütün coğrafyanın yeniden özgürlüğüne kavuşması olacaktır.

 • Dha Yurt Bülteni - 17
  KURTULMUŞ: KUKLACIYI İYİ BİLİYORUZAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Trabzon'da katıldığı 'Sivil Toplum Kuruluşları ve Basın Buluşması' toplantısında konuştu.

 • Kurtulmuş: Kuklacıyı İyi Biliyoruz
  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Trabzon'da katıldığı 'Sivil Toplum Kuruluşları ve Basın Buluşması' toplantısında konuştu.

 • Elaziz Belediyespor, Burak Keskin'i Kadrosuna Kattı
  Elaziz Belediyespor, stoper Burak Keskin'le anlaştı.

 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Başkan ...
  AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu makamında ziyaret etti.

 • Okullarda Karne Heyecanı
  Trabzon Tonya Hoşarlı Ortaokulu'nda düzenlenen karne dağıtım törenine, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Tonya Kaymakamı Osman Sayılır, İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, Jandarma Komutanı Tuğgeneral Halil Şen, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ile veliler katıldı.

 • Trabzonlu Anneler Mehmetçiklere Kaşkol Ördü
  Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) tarafından başlatılan 'Anne Sıcağı' kampanyası kapsamında kadınların ördükleri kaşkollar, Afrin ve sınırdaki askerler hediye edilmek üzere Trabzon İl Jandarma Komutanlığı'na teslim edildi.

 • Vali Ustaoğlu, Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak ...
  Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının birinci yılının sona ermesi dolayısıyla Tonya Hoşarlı İlk ve Ortaokulu ve Karaağaç İlkokulu'nda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.

 • Ot Biçme Makinesiyle Karadeniz Usulü Kar Küreme
  TRABZON'un Maçka ilçesinde Osman Özcan'ın, kar yağışı nedeniyle kapanan, iş makinelerin girmekte güçlük çektiği evinin yolunu, ot biçme makinesinin önüne monte ettiği kepçe şeklindeki aparatla temizlemeye çalıştığı anlar, sosyal medyada ilgi gördü.

 • Bu Okulda Anneler 'Öğretmen' Olarak Derslere Giriyor
  TRABZON'un Arsin ilçesindeki Cumhuriyet İlkokulu'nda öğrenim gören öğrencilerin derslerine haftada bir gün anneleri giriyor.

 • Doğu Karadeniz'de Kış
  Rize, Giresun, Gümüşhane ve Artvin'de toplam 210 köy yolu, Trabzon'da ise 13 mahalle yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.

 • Trabzon Bu Okulda Anneler, 'Öğretmen' Olarak Derslere ...
  Bu okulda anneler, 'öğretmen' olarak derslere giriyorTrabzon'un Arsin ilçesindeki Cumhuriyet İlkokulu'nda öğrenim gören öğrencilerin derslerine haftada bir gün anneleri giriyor.