MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » ADANA KARATAŞ HABERLERİ

ADANA KARATAŞ HABERLERİ

Haberler.Com

 • Asi Nehri'ne Düşen Çocuğu Arama Çalışmalarına Ara ...
  Asi Nehri'ne düşen çocuğu arama çalışmalarına ara verildi Dalgıçlar Çöğürlü, Tekebaşı ve Meydanköy mevkilerinde arama yaparak denize kadar ulaştıHATAY - Hatay'da Asi Nehri'nde alabora olan kayıktan düşerek kaybolan 16 yaşındaki çocuğu arama çalışmalarına ara verildi.

 • Asi Nehri'nde Kaybolan Genci Arama Çalışmalarına Ara ...
  Hatay'ın Samandağ ilçesinde Asi Nehri'nde akıntıya kapılarak kaybolan genci arama çalışmalarına yarın devam edilecek.

 • Karabiga'da Uyku Hastalıkları Konuşuldu
  Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Karabiga beldesinde uyku hastalıkları paneli düzenlendi.

 • Asi Nehri'ne Düşen Çocuk İki Koldan Aranıyor
  Asi Nehri'ne düşen çocuk iki koldan aranıyor Hatay'da Asi Nehri'nde alabora olan kayıktan düşerek kaybolan 16 yaşındaki çocuğu arama çalışmaları 3'üncü gününde devam ediyorHATAY - Hatay'da Asi Nehri'nde alabora olan kayıktan düşerek kaybolan 16 yaşındaki çocuğun arama çalışmaları devam ediyor.

 • Asi Nehri'ne Düşen Çocuk İki Koldan Aranıyor
  Hatay’da Asi Nehri’nde alabora olan kayıktan düşerek kaybolan 16 yaşındaki çocuğu arama çalışmaları iki koldan devam ediyor.

 • Asi Nehri'nde Kaybolan Genci Arama Çalışmaları Sürüyor
  Hatay'ın Samandağ ilçesinde Asi Nehri'nde akıntıya kapılarak kaybolan genci arama çalışmaları devam ediyor.

 • Elif Beren Bebek Son Yolculuğuna Uğurlandı
  - Elif Beren bebek son yolculuğuna uğurlandıÇORUM - Amasya'da çarpışan iki otomobilden birinin Yeşilırmak'a uçmasıyla ters dönen aracın içinde bir vatandaş tarafından annesi ve babasıyla birlikte kurtarıldıktan sonra tedavi gördüğü 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hayatını...

 • Asi Nehri'nde Kaybolan Genci Arama Çalışmaları Sürüyor-2
  HATAY'ın Samandağ ilçesinde dün arkadaşlarıyla balık tutmaya gittiği Asi Nehri'nde kayıktan düşerek kaybolan Ferdi Karataş'ı (16) arama çalışmaları sürüyor.

 • Asi Nehri'ne Düşen Çocuğun Arama Çalışmalarına Ara ...
  Asi Nehri'ne düşen çocuğun arama çalışmalarına ara verildi Hatay'da alabora olan kayıktan düşerek nehirde kaybolan 16 yaşındaki çocuğu arama çalışmalarında herhangi bir izle rastlanmadıHATAY - Hatay'da Asi Nehri'nde alabora olan kayıktan düşerek kaybolan 16 yaşındaki çocuğun arama...

 • Kızılcahamam Devlet Hastanesine Palyatif Bakım Ünitesi
  Kızılcahamam Devlet Hastanesi bünyesinde oluşturulan 6 yataklı palyatif bakım ünitesi hizmete girdi.

 • Güncelleme - Asi Nehri'nde Kaybolan Genç Aranıyor
  Hatay'ın Samandağ ilçesinde Asi Nehri'nde akıntıya kapılarak kaybolan genci arama çalışmalarına yarına kadar ara verildi.

 • Hatay Asi Nehri'nde Kaybolan Genci Arama Çalışmaları ...
  Hatay'ın Samandağ İlçesi'nde dün arkadaşlarıyla balık tutmaya gittiği Asi Nehri'nde kayıktan düşerek kaybolan Ferdi Karataş'ı arama çalışmaları sürüyor.

 • Dha Yurt Bülteni 16
  ŞANLIURFA'DA KADIN KIYAFETİYLE SAKLANAN HÜKÜMLÜ 4 YIL SONRA YAKALANDIŞANLIURFA'da, 14 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası ile 4 yıldır aranan hükümlü A.K., polis ekipleri tarafından kadın kıyafeti giymiş şekilde yakalandı.

 • Asi Nehri'ne Düşen Çocuğun Arama Çalışmalarına Ara ...
  Hatay’da Asi Nehri’nde alabora olan kayıktan düşerek kaybolan 16 yaşındaki çocuğun arama çalışmaları sonuçsuz kaldı.

 • Elif Beren Bebek Son Yolculuğuna Uğurlandı
  Amasya'da çarpışan 2 otomobilden 1'inin Yeşilırmak'a uçmasıyla ters dönen aracın içinde bir vatandaş tarafından annesi ve babasıyla birlikte kurtarıldıktan sonra tedavi gördüğü 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hayatını kaybeden 7 aylık Elif Beren bebek, Çorum'un Osmancık...

 • Mma'da Avrupa'yı Salladık
  EMMAF (European Mixed Martial Arts Federation) ve IMMAF (İnternational Mixed Martial Arts Federation) üyesi BULMMAF'un (Bulgarian MMA Federation) 20/21 Ekim 2018 tarihlerinde Bulgaristan'ın Shumen kentinde düzenlemiş olduğu 12/17 Yaş European MMA Championship Open (Açık Avrupa Şampiyonası) ve...

 • Bebeğini Denize Atmaktan Yargılanan Kadına "İyi Halden" ...
  BEBEĞİNİ DENİZE ATMAKTAN YARGILANAN KADINA 'İYİ HALDEN' MÜEBBET HAPİS CEZASI. Haber: Serpil KIRKESER / Kamera: İstanbul, DHA Fatih'te 40 günlük Tuğçe bebeği denize attıkları iddia edilen anne Fatma Karataş ve sevgilisi Mustafa Teneke'nin yargılandığı dava karara bağlandı.

 • Alman Çoban Köpekleri Yarıştı
  Nilüfer Belediyesi, Alman Çoban Köpeği Irk ve Spor Derneği’nin desteğiyle Wusv Türkiye ve Açık Ortadoğu Şampiyonası’na ev sahipliği yaptı.

 • Bebeğini Denize Atmaktan Yargılanan Kadına İyi Halden ...
  Haber: Serpil KIRKESER / Kamera: İstanbul, DHAFatih'te 40 günlük Tuğçe bebeği denize attıkları iddia edilen anne Fatma Karataş ve sevgilisi Mustafa Teneke'nin yargılandığı dava karara bağlandı.

 • Bebeğini Denize Atan Anneye Müebbet
  Eminönü Vapur İskelesi'nden kırk günlük bebeğini denize attığı iddiasıyla yargılanan Fatma Karataş, 'kendi çocuğunu kasten öldürme' suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldı, bebeğin babası Mustafa Teneke ise beraat etti.