MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ADANA SAİMBEYLİ HABERLERİ

ADANA SAİMBEYLİ HABERLERİ

Haberler.Com

  • Vali Demirtaş: "Ceyhan Enerji İhtisas Bölgesi İşsizliği ...
    Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Ceyhan Enerji İhtisas Bölgesi’nin tamamlanmasıyla Adana’nın işsizlik sorununun büyük ölçüde azalacağını belirtti.

  • Avcıpınar, Eko Turizm Köyü Oluyor
    Adana’nın Saimbeyli ilçesinde yürütülen Saimbeyli Mavisi Kelebeği projesi kapsamında ilçenin Avcıpınar Mahallesi’nin eko turizm köyü olarak geliştirilmesi adına akademisyenlerden oluşan bir kafile incelemelerde bulundu.

  • Devlet Bahçeli, "İran Türklüğünün Bozguncularının ...
    Devlet Bahçeli, 'İran Türklüğünün bozguncularının ayaklandırma çağrısı yapan kanlı emperyalizmin tehlikeli tuzağına düşmeyeceğine inancım tamdır, beklentimiz de budur' 'İran'dan sonra sıranın Türkiye'ye geleceğini açık açık söyleyenler şunu unutmasınlar ki Gezi Parkı'nda denediler olmadı,...

  • MHP Lideri Bahçeli Adana'da
    MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “İran Türklüğünün bozguncularının ayaklandırma çağrısı yapan kanlı emperyalizmin tehlikeli tuzağına düşmeyeceğine inancım tamdır, beklentimiz de budur.

  • Oprukçu: "Gece Gündüz, Uzak Yakın Demeden Çalışıyoruz"
    Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu, Adana’da çözülmedik altyapı, kanalizasyon, içme suyu sorunu bırakmayacaklarını söyledi.

  • Bahçeli 2018 Mesaisine Adana'dan Başlayacak
    MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2018 mesaisine Adana'dan başlayacak.

  • Otomobil Yayaya Çarptı; 1 Yaralı
    Adana’nın Kozan İlçesinde caddenin karşısına geçmeye çalışan yaşlı adama otomobil çarptı, yaşlı adam ağır yaralandı.

  • Bakan Kaya: "Boşanma Oranlarında Son 6 Yılın En Düşük ...
    Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, 'Boşanma oranlarında son 6 yılın en düşük rakamlarını bu yıl yakalamış olduk.' dedi.

  • Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya Açıklaması
    Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, 'Boşanma oranlarında son 6 yılın en düşük rakamlarını bu yıl yakalamış olduk.' dedi.

  • Boşanma Oranları Son 6 Yılın En Düşük Ortalamasında
    Boşanma oranları son 6 yılın en düşük ortalamasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Türkiye'de boşanma oranlarında son 6 yılın en düşük rakamlarını yakaladıklarını açıkladı ADANA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Türkiye'de boşanma oranlarında...

  • Boşanma Oranları Son 6 Yılın En Düşük Ortalamasında
    Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Türkiye’de boşanma oranlarında son 6 yılın en düşük rakamlarını yakaladıklarını açıkladı.

  • Çanakkale, Gelecek Turizmde Dedi!
    10 yıldır devam eden 'Gelecek Turizmde' ile Ordu'nun Perşembe, İstanbul'un Şile ilçeleri ve Çanakkale'deki sürdürülebilir turizm projeleri desteklenecek.

  • Adanalı Ucuz Su İçiyor
    Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Hüseyin Oprukcu, Adanalıların Türkiye’deki birçok ilden çok daha ucuza su tükettiğini söyledi.

  • Çukurova'nın Çiçekleri Tasarımlara İlham Kaynağı Oldu
    Türk ve İslam kültürünün geleneksel sanatlarını yaşatmak amacıyla faaliyet gösteren Adana Olgunlaşma Enstitüsünde, 'Çukurova'nın Nadide Çiçekleri ve Kültür Hazineleri' temasıyla çiçek figürlerinin işlendiği kıyafetlerin yanı sıra broş, tablo, yaka iğnesi gibi farklı tasarımların yer...

  • Durmaz: "Adana Büyükşehir Belediyesi, Milliyetçi Belediyeciliğin ...
    MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Adana’nın kırsalında, Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli’de hizmet açılışlarına katıldı.

  • CHP'de Kongre Tarihleri Belli Oldu
    CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, mayıs ayında başlayan kongre takvimi kapsamında delege belirleme sürecinin tamamlandığını ve ilçe kongrelerinin tarihlerinin belirlendiğini açıkladı.

  • MHP'li Durmaz: "Devlet Bahçeli Köprüsü Adana'nın Yüz ...
    Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli’deki belediye hizmetlerinin açılışlarını gerçekleştirmek üzere Adana’ya geldi.

  • Afacanlar Parkı Açıldı
    Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Afacanlar Parkı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün kurdele kesimi ile hizmete açıldı.

  • Kampala Belediyesi'nin Rol Modeli Başkan Sözlü
    Uganda Kampala Belediye Başkanı Ronald Nusubuga Balim Wezo ve eşi, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret ettiUganda’nın Nakawa şehrindeki çöp ve şehirleşme problemini gidermek için Adana Büyükşehir Belediyesi çalışma ve yatırımlarını yerinde incelemek için kente...

  • Vali Demirtaş, Gazetecilerle Buluştu
    ADANA (İHA) – Adana Valisi Mahmut Demirtaş, kent dışındaki Adana algısının hiç iyi olmadığını ve kentin polisiyle olaylarla basında yer almasından rahatsız olduğunu belirterek “Sizlerden de ricam, duyarlı olduğunuzu biliyorum ama haberlerimizi gözden geçirelim, bu algıyı hep beraber...