MEDYAJANS
19. 08. 2019
ADANA YUMURTALIK HABERLERİ
Haberler.Com
 • ÇÜ'de kayıtlar başladı
  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) 2019-2020 eğitim öğretim yılı kayıtları başladı.

 • Polisten "can" seferberliği
  Adana'da Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri şehir merkezinde çocukların boğulmaması için başlattığı 'can' seferberliğini denize kıyısı olan ilçelere de taşıyarak tatilcileri boğulmalara karşı ikaz etti.

 • Kilo aldığını sandı, karnından 12 kiloluk kist çıktı
  Kilo aldığını sandı, karnından 12 kiloluk kist çıktı 86 yaşındaki Münise Nine'nin karnından 12 kiloluk kitle çıkarıldıMANİSA - Manisa'da 86 yaşındaki bir kadının karnından 12 kilogram ağırlığında yumurtalık kisti çıkartıldı.

 • Yumurtalık kistleri bebek sahibi olmaya engel!
  Jinekolojik Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Orhan Ünal, gebelik düşünenlerin önceden muayene olup yumurtalıklarına, rahmine ve rahim ağzına baktırmaları gerektiğini vurguladı.

 • "Yumurtalık kistleri üreme sağlığını etkileyebiliyor"
  YAŞ farkı gözetmeden en sık rastlanan kadın sorunları arasında yer alan yumurtalık kistlerinin üreme sağlığını olumsuz yönde etkileyebileceğini belirten Jinekolojik Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Orhan Ünal, gebelik düşünenlerin önceden muayene olmaları konusunda uyardı.

 • Ergene Kaymakamı Kızıltoprak, İzmir Vali Yardımcısı ...
  Tekirdağ'ın Büyükşehir Belediyesi olması ile birlikte Çorlu'dan ayrılan mahalle, köy ve beldelerin birleştirilmesi ile oluşturulan yeni ilçe Ergene'nin kurucu kaymakamı olarak görev yapan Fatih Kızıltoprak, İzmir Vali Yardımcısı olarak görevlendirildi.

 • Şevkin: "Şehrimizin menfaati için siyasi kaygılarımızı ...
  CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, 'Biz Adana için elimizi taşın altına koymaya her zaman hazırız. Adana bileşenleri olarak şehrimizin menfaati için siyasi kaygılarımızı bir kenara bırakmalıyız' dedi.

 • 3 yıl evli kaldı, 37 yıldır boşanmaya çalışıyor
  3 yıl evli kaldı, 37 yıldır boşanmaya çalışıyor Askerden döndü, eşinin terk ettiğini öğrendi, 37 yıldır boşanmak için mücadele veriyor Dini nikahla evli çift ölmeden resmi nikah kıymak istiyorADANA - Balıkesir'de 1979 yılında resmi nikah kıyarak evlenen, 1980 yılında askere gidip geldikten...

 • 3 yıl evli kaldığı karısından 37 yıldır boşanmaya ...
  Balıkesir'de 1979 yılında evlenip askere giden ve 1982 yılında köye döndükten sonra eşinden haber alamayan Ertan Arabacı, eşi bulunamadığı için 37 yıldır eşinden boşanamıyor. Arabacı, bu yüzden dini nikahlı olduğu Elif Tik ile resmi nikah kıyamıyor.

 • Haftanın tarihine bakış
  Dünyada ilk trafik lambası, otomobillerin ortaya çıkmasından çok önce at arabalarının geçişini düzenlemek amacıyla 1868'de Londra'da kullanıldı.

 • Emba Hunutlu Termik Santrali yılda 10.5 milyar kilovat ...
  Adana'nın Yumurtalık ilçesinde yapımı devam eden Emba Hunutlu Termik Santrali, tamamlandığında yılda 10.5 milyar kilovat elektrik üretecek.

 • "Tüp bebek tedavisinde yeni yöntemler gebelik şansını ...
  Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi Sorumlusu, kadın doğum uzmanı Prof. Dr.

 • Toroslar EDAŞ, Adana'daki bakım onarım ve yatırımlarına ...
  Toroslar EDAŞ, Adana'da kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik dağıtımı kapsamında 2019 yılının ikinci çeyreğinde bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.

 • Çalıştıkları hastanede hastaların moral kaynağı oldular
  İzmir'de dünyaya geldiği hastanede güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlayan Nakşiye Yılmaz, yumurtalık kanserini yendikten sonra döndüğü görevinde meslektaşı olan eşiyle hasta çocuklara ve onların ailelerine moral veriyor.

 • Çalıştıkları hastanede hastaların moral kaynağı oldular
  İzmir'de dünyaya geldiği hastanede güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlayan Nakşiye Yılmaz, yumurtalık kanserini yendikten sonra döndüğü görevinde meslektaşı olan eşiyle hasta çocuklara ve onların ailelerine moral veriyor.

 • Asansör boşluğuna düşen genç ağır yaralandı
  Adana'nın Yumurtalık ilçesinde koltuk tamir atölyesinde çalışan arkadaşlarına yardıma giden 17 yaşındaki genç apartmanın asansör boşluğuna düşerek yaralandı.

 • Anne olmak isteyenlere yumurta gençleştirme tedavisi
  – Yumurta gençleştirme yöntemi olarak dünyada da kullanılmaya başlanan Trombositten Zengin Plazma (PRP) artık Türkiye'de de kullanılıyor.

 • FETÖ tutuklusu Alparslan Kuytul'un kızı denizde boğulma ...
  Silahlı terör örgütüne bilerek ve isteyerek yardım etme (FETÖ/PDY), yayın yoluyla terör örgütü propagandası yapmak (PKK/KCK) suçlarından tutuklu bulunan Alparslan Kuytul'un kızı ve kuzeni denizde yüzerken boğulma tehlikesi atlattığı için hastaneye kaldırıldı.

 • Hava kirliliği yumurta rezervlerini azaltıyor
  Avrupa İnsan Üreme ve Embriyoloji Derneği'nin Viyana'da düzenlediği 2019 yıllık toplantısında, çevresel hava kirleticilerine maruz kalındığında, kadınların yumurtalık rezervinin azaldığına dikkat çekildi.

 • ADANA Şevkin, Adana turizminde yaşanan sorunları mecliste ...
  Şevkin, Adana turizminde yaşanan sorunları mecliste anlattıCHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, Adana'nın turizm yatırımlarından hiçbir şekilde yararlandırılmadığını, 2006 yılında Turizm teşvik bölgesi ilan edilen Karataş-Yumurtalık sahil şeridine bugüne kadar hiç bir yatırım...