MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » ADANA YUMURTALIK HABERLERİ

ADANA YUMURTALIK HABERLERİ

Haberler.Com

 • CHP'li Özdiş'ten Adana'ya Kamu Yatırımı Sitemi
  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, Adana’nın bakan çıkartan bir kent olmasına rağmen hak ettiği yatırımları elde edemediğini söyledi.

 • Ceyhan-Ersin Arasında Sınır İhtilafı Çözüldü
  Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak ve Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, Erzin ile Ceyhan arasında yaşanan sınır ihtilafının çözülmesi ile ilçeye yaklaşık 4 bin 500 dönüm alanın katıldığı bildirdi.

 • Tümer: "1 Milyar Dolarlık Yatırım Planlanan Yumurtalık'ın ...
  CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Adana-Yumurtalık karayolunun acilen genişletilmesi ve uluslararası karayolu statüsüne kavuşturulması gerektiğini vurguladı.

 • Adana Köy Okulu İmece ile Yenilendi
  Köy okulu imece ile yenilendiAdana'nın Yumurtalık ilçesine bağlı Yeşilköy'deki ilk okul hayırsever iş insanı Mehmet Güven'in öncülüğünde imece usulüyle baştan aşağıya yenilendi.

 • Köy Okulu İmece ile Yenilendi
  Adana'nın Yumurtalık ilçesine bağlı Yeşilköy'deki ilk okul hayırsever iş insanı Mehmet Güven'in öncülüğünde imece usulüyle baştan aşağıya yenilendi.

 • Dha Yurt Bülteni-16
  Aşır Altınöz: Çorum'daki kaza, 'Yol Hipnozu' kaynaklıÇORUM'un Osmancık ilçesinde bu sabaha karşı meydana gelen ve 11 kişinin öldüğü, 21 kişinin yaralandığı kazayla ilglii açıklamalarda bulunan Karayolları Yol Güvenliği, Araştırma ve Danışmanlık Proje görevlisi, Türkiye Trafik Kazalarını...

 • Yumurtalıklarınızın Verimli Olduğuna Dair 5 İşaret
  Adet kanamalarınız düzenliyseEğer 25- 35 günde bir regl oluyorsanız, bu sizin doğurgan bir kadın olduğunuzu gösterir. Güney Pasifik Üreme Merkezi'nde bir doğum uzmanı olan Dr. Wendy Chang, bu güvenilir işaretin kadının her ay yumurtladığı anlamına geldiğini söylüyor.

 • Yumurtalık'ta Kurulacak Petrokimya Tesisi
  Adana Ticaret Odası Meclis Başkanı Tarkan Kulak, Cezayir'in milli enerji şirketi ile Rönesans Endüstri arasında imzalanan protokolle, Adana Yumurtalık Serbest Bölgesi'nde kurulacak 1 milyar dolarlık petrokimya tesisinin başka yatırımları da bölgeye çekeceğini bildirdi.

 • Meü'de 'Depremlerin Nedenleri ve Mersin'in Depremselliği' ...
  Mersin Üniversitesi (MEÜ) Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü tarafından, ’Depremlerin nedenleri ve Mersin’in depremselliği’ konulu konferans düzenlendi.

 • Kulak: "Adana'ya Yatırım Müjdesi Heyecanını Yaşıyoruz"
  Adana Ticaret Odası Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan adayı Tarkan Kulak, merkezinde Adana’nın bulunduğu Çukurova bölgesinin yeni yatırımlarla Türkiye’nin yeni Marmara’sı olma yolunda hızla ilerlediğini belirterek, “Cumhurbaşkanımızın geçtiğimiz günlerde açıkladığı 1 milyar dolarlık...

 • Vali Demirtaş Yumurtalık Serbest Bölgesi'nde İncelemede ...
  Adana Valisi Mahmut Demirtaş, “Türkiye için stratejik bir öneme sahip olan ilimizde yapılacak yatırımlar, ülkemizin 2023 yılı ekonomik hedeflerine ulaşmasında büyük bir rol oynayacaktır' dedi.

 • Türk Sanayisine Milyar Dolarlık Dev Yatırım
  Rönesans Endüstri ve Cezayir'in milli enerji şirketi tarafından Yumurtalık Serbest Bölgesi'nde kurulacak 1 milyar dolarlık petrokimya tesisinde yılda 450 bin ton polipropilen üretilerek, 550 milyon doların ülkede kalması sağlanacak.

 • Türk Sanayisine Milyar Dolarlık Dev Yatırım
  Rönesans Endüstri ve Cezayir'in milli enerji şirketi tarafından Yumurtalık Serbest Bölgesi'nde kurulacak 1 milyar dolarlık petrokimya tesisinde yılda 450 bin ton polipropilen üretilerek, 550 milyon doların ülkede kalması sağlanacak.

 • Gündem / 2 Mart 2018
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrika ziyaretiSenegal'deki temaslarını tamamlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika ziyaretinin son durağı Mali'nin başkenti Bamako'ya geçecek.

 • Toroslar Edaş'tan Bakım ve Onarım Çalışması
  Toroslar Elektirik Dağıtım AŞ (Toroslar EDAŞ), sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla Adana'da aralık ve ocak aylarında bakım, yenileme ve yatırım çalışmaları yaptı.

 • Çalışkan: "Petrokimya Tesisi Bölge İçin Lokomotif ...
  Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Yumurtalık ilçesine kurulacak petrokimya tesisinin bölge için lokomotif güç oluşturacağını söyledi.

 • Plastik Sektörü Cezayir ile İmzalanan Petrokimya Anlaşmasından ...
  Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) Başkanı Yavuz Eroğlu, Cezayir'in milli enerji şirketi ile Rönesans Endüstri arasında imzalanan, Adana Yumurtalık Serbest Bölgesi'nde 1 milyar dolarlık petrokimya tesisi kurulmasına yönelik anlaşmaya ilişkin,...

 • Yumurtalık'ta Kurulacak Petrokimya Tesisi
  Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Cezayir'in milli enerji şirketi ile Rönesans Endüstri arasında imzalanan, Adana Yumurtalık Serbest Bölgesi'nde 1 milyar dolarlık petrokimya tesisi kurulmasına yönelik anlaşmaya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

 • Batuhan Yaşar: "Fransızca Tabelalar ve Londra'dan ...
  İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, Türkiye Gazetesindeki köşesinde, 'Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi ülkelere önem veriyor', 'Afrika’da hangi ülkeler rekabet içinde', 'Türkiye bundan sonra Afrika’da daha çok görünecek mi?', 'Londra’dan gelen bilgiler ne yönde?

 • Yumurtalık'ta Kurulacak Petrokimya Tesisi
  Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Cezayir'in milli enerji şirketi ile Rönesans Endüstri arasında imzalanan, Adana Yumurtalık Serbest Bölgesi'nde 1 milyar dolarlık petrokimya tesisi kurulmasına yönelik anlaşmaya ilişkin, 'Buranın 250 kişilik bir istihdam sağlayacağını düşünüyoruz.