Connect with us

POPÜLER HABER

14 Kamu Kurumu 6 Bin 500’ün Üzerinde Kamu Personeli Alacak…

14 Kamu Kurumu Bakanlıklar, YSHK, Rekabet Kurumu, TENMAK, Başsavcılık, AFAD, TMSF, Mahkemeler ve TURKSAT 6 Bin 500’ün Üzerinde Kamu Personeli Alımı ilanlarının detayları…

Son Guncelleme:

İŞKUR üzerinden 14 Kamu Kurumu farklı şehirlerde Kamu Personeli Alımı için iş yayımladı. İş ilanları ile  6 bin 530’un üzerinde memur alımı kamu işçisi alımı personel alımı başvuruları alınıyor.

14 Kamu Kurumu 6 bin 530’un üzerinde memur alımı kamu işçisi alımı personel alımı başvuruları devam ediyor.

48 İlde Yüksek Seçim Kurulu 103 Kamu Personeli Alacak 
YSK 48 ilde 103 memur alımı yapacak Son başvuru tarihi 18 Ekim 2021 günüdür.
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ve Zabıt Katibi kadrolarına atanabilmek için; en az lise veya dengi okul mezunu olmak,
Şoför kadrosuna atanabilmek için;
1) En az lise veya dengi okul mezunu olmak,
2) Geçerlilik süresi dolmamış B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Ticaret Bakanlığı 16 Sözleşmeli Memur Alımı 
Ticaret Bakanlığı tarafından sözleşmeli memur alımı için Kamu Memur Alımı İlanları yayımlandı.  İlanlar kapsamında Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesine  16 sözleşmeli bilişim personeli alacak.
Son başvuru tarihi 20 Ekim günüdür.
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Tarım ve Orman Bakanlığı 47 Sözleşmeli Kamu Personeli Alacak 
Tarım ve Orman Bakanlığı Resmi gazete üzerinden 47 sözleşmeli Kamu Personeli Alımı için İş İlanları yayımladı. İlanlara göre17 mühendis, 2 biyolog, 22 büro personeli, 1 tekniker, 5 destek personeli alınacak.
Son başvuru tarihi 20 Ekim günüdür
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 10 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Açılacak 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Resmi Gazete tarafından Kamu Personeli Alımı için yayımladığı ilanda 10 Coğrafi Bilgi Sistemi Uzman Yardımcısı alacağını duyurdu.
Son başvuru tarihi 26 Ekim günüdür
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Cumhuriyet Başsavcılığı En Az İlkokul Kamu Memur Alımı İlanları 
Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından resmi ilan portalı üzerinden Kamu Memur Alımı İlanları yayımlandı. İşaret dili de dahil olmak üzere tüm yabancı diller için en az ilkokul mezunu tercüman alımı yapılacak.
Son başvuru tarihi 28 Ekim günüdür.
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Türkiye Enerji Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu 30 Memur Alıyor 
Resmi Gazete üzerinden Kamu Personeli alımı yapılması için Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu tarafınfan iş ilanı yayınlandı. Buna göre 21 ar-ge uzmanı, 6 mühendis, 2 avukat, 1 eczacı alınacak.
Son başvuru tarihi 28 Ekim günüdür.
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Başsavcılıklar Ve Mahkemeler En Az İlkokul 12 Branşta Tercüman alıyor 
Eskişehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu 2022 yılına ait Eskişehir Merkez ve İlçe Cumhuriyet Başsavcılıkları ve Ceza Mahkemelerinde tercümanlık yapacaklarla ilgili liste oluşturulacağını duyurdu.
Son başvuru tarihi 31 Ekim günüdür.
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

AFAD Bin 749 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor (AFAD Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman Başlıyor, Başvuru Şartları Neler? 
Yayınlanan ilana göre;
183 Destek Personeli,
61 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
3 Avukat,
7 Diğer Sağlık Personeli,
7 Teknisyen,
5 Veteriner Hekim,
61 Sosyal Çalışmacı,
146 Mühendis,
175 Büro Personeli,
1101 Arama ve Kurtarma Teknisyeni olmak üzere toplamda 1749 personel alımı yapılacak.
Son başvuru tarihi 31 Ekim günüdür.
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı En Az İlkokul Personel Listesi Hazırlıyor 
Bartın Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı yayımladığı ilan kapsamında Tercüman Bilirkişi Listesi oluşturacaktır.
Son başvuru tarihi 31 Ekim günüdür.
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Hazine ve Maliye Bakanlığı 130 Kamu Personeli Alacak 
İç Denetçi Sertifika Eğitimine katılacak 100 Genel Katılımcı kontenjanından, 30 Bilgi Teknolojileri Kontenjanından olmak üzere 130 iç denetçi adayının belirlenmesi amacıyla 05/12/2021 tarihinde Ankara’da “İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı” yapılacaktır.
Son başvuru tarihi 3 Kasım günüdür.
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Milli Eğitim Bakanlığı 6 Bin 132 Kamu Personeli Alımı 
MEB resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile 260 sözleşmeli fizyoterapist ve 5 bin 872 destek personeli alınacağın bildirdi.
Personel alımı ile ilgili MEB tarafından yapılan açıklamada ”Millî Eğitim Bakanlığınca istihdam edilecek 260 sözleşmeli fizyoterapist ve 5 bin 872 destek personeli için başvuru koşulları belli oldu. Başvurular, 25 Ekim Pazartesi gününden 5 Kasım 2021 Cuma günü saat 23.59’a kadar Kariyer Kapısı veya e-Devlet üzerinden yapılabilecek” denildi.
Son başvuru tarihi 5 Kasım günüdür.
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Rekabet Kurumu Sınavla 60 Memur Alacak 
Resmi Gazete üzerinden Rekabet Kurumu tarafından sınavla Kamu Personeli Alımı yapılması için yayımlanan ilan kapsamında 60 rekabet uzman yardımcısı alımı yapılacak.
Son başvuru tarihi 11 Kasım günüdür.
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

TMSF Memur Alımı İlanı Yayımladı 
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Resmi Gazete’de Kamu Memur Alımı ilanları yayımlandı. Buna göre TMSF İstanbul Merkez teşkilatına 7 Fon Uzman Yardımcısı alımı yapacak.
Son başvuru tarihi 11 Kasım günüdür.
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

TÜRKSAT 8 İş İlanı 18 Kamu İşçisi Alımı 
İŞKUR iş ilanları üzerinden TÜRKSAT personel alımı yapılması için İş İlanları yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında 1 proje desek personeli, 3 BT Test Personeli, 5 BT Yazılım Geliştirme Personeli, 1 BT Yazılım Geliştirme Personeli (IFS), 1 BT Veri Madenciliği Veri Analizi Personeli, 3 BT Analiz Personeli, 2  İş Geliştirme Uzmanı, 2 BT Çözüm Mimarı alınacak.
Son başvuru tarihi 11 Kasım günüdür.
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 11 Kasım 2021

Sponsorlu Bağlantı: Kariyerkamu.com

Kopyalamayı desteklemiyor...