Connect with us

DİKKAT ÇEKEN

20 Bin TL maaşla 60 bin TL kiraya çıkan Belediye başkanı

Son Guncelleme:

CHP’li Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, seçimden sonra Bahçelievler’deki oturduğu mütevazı evden önce Ulus’taki lüks bir siteye taşındı. Başkan şimdi de kirası aylık 60 bin lira olan Boğaz manzaralı villayı kiralayarak taşınma hazırlıklarına başladığı belirtiliyor…

Sabah gazetesinin haberine göre,seçim kampanyasında “Beşiktaş’ta daha iyi bir hayat” sloganını kullanan ve halka daha iyi bir hayat vaadinde bulunan Başkan Akpolat, seçildikten sonra işe ilk olarak kendi hayatını değiştirerek başladı.

Başkan olmadan önce Bahçelievler’de mütevazı bir dairede oturan Polat, seçimden sonra önce Ulus’ta lüks bir siteye taşındı. Bu süreçte Akpolat’ın hayatında dikkat çeken değişimler yaşandı. Belediye başkanlığı görevinden yaklaşık 20 bin TL maaş alan Akpolat, eşine 2 milyon TL değerinde lüks bir cip satın aldı.

BOĞAZ MANZARALI ULTRA LÜKS VİLLA

Başkan Akpolat son olarak ise oturduğu lüks siteden Boğaz’a nazır bir villaya taşınmak için hazırlıklara başladı. Alınan bilgilere göre, CHP’li Akpolat, Kuruçeşme’de her biri yaklaşık 30 milyon lira değerinde olan 7 villanın bulunduğu Akşit Kasım Fikri Villaları sitesindeki villardan birini kiraladı. İstanbul Boğazı manzaralı villanın kirasının aylık 60 bin TL, aidatının ise 7 bin TL olduğu öğrenildi.

HABERİN DETAYLARINI SABAH.COM.TR’DEN OKUYABİLİRSİNİZ. 

Kopyalamayı desteklemiyor...