Connect with us

GÜNDEM DIŞI

ATV’nin yeni dizisi Akıncı hakkında bütün detaylar…

Son Guncelleme:

ATV’nin ekran için gün sayan iddialı dizi Akıncı’nın yeni tanıtımı yayınlandı. Tanıtım dizinin oyuncu kadrosunu ilk kez izleyici ile buluşturdu.

ATV, yeni ve çok konuşulacak bir dizi projesiyle diziseverlerin evlerine konuk olmaya hazırlanıyor. ATV resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Akıncı dizisi yeni yılın ilk gününde, 1 Ocak Cuma günü saat 20.00’da ATV ekranlarında yayın hayatına merhaba diyecek.

AKINCI DİZİSİ OYUNCULARI

Ocak 2021’de atv’de ekrana gelmeye hazırlanan Akıncı’nın yayınlanan yeni tanıtımı; güçlü oyuncu ekibini gözler önüne serdi. Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhan Onat, Atakan Hoşgören, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimlerin oynadığı Akıncı dizisinin yeni tanıtımı heyecan uyandırıcı sahneleriyle dikkat çekti. Diziden ipuçları veren yeni tanıtım, aksiyonu yüksek sahneleriyle gündeme oturdu.

AKINCI’NIN KONUSU

Köklerini Osmanlı tarihinden alan ve İstanbul’u koruyan bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesini anlatan dizinin tanıtımında Şükrü Özyıldız’ın canlandırdığı Akıncı karakterinin “Ben Akıncı Beyi Turhanoğlu Fatih. Kanımın son damlasına kadar sultanımın şehrini koruyacağım!” sözleri dikkati çekti. Yıldıray Şahinler ise Cevdet Emiroğlu karakteri ile ilk kez izleyiciyle buluştu ve dizinin başrollerinden birinin de İstanbul olacağını “Burası İstanbul… Kibrin kül olduğu yangının başkenti!” repliğiyle paylaştı.

Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük ilgi gören ve önümüzdeki günlerde atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Akıncı dizisinin proje tasarımını Hakan Kandal, yönetmenliğini Veli Çelik ve yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp/NTC Medya üstleniyor.

Kopyalamayı desteklemiyor...