Connect with us

GÜNDEM

Batman Üniversitesi düzenliyor! Kamu İhale Mevzuatı Eğitim Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılmak mümkün…

Son Guncelleme:

Kamu İhale Kurumu ile Batman Üniversitesi arasında imzalanan iş birliği ve eğitim protokolü kapsamında Batman Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde “Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi Programı” düzenleniyor. Online olarak verilecek Eğitim Programı Türkiye’nin her yerinden katılımcılara açık olacak.

Dört gün sürecek olan eğitim, 21-24 Ekim 2021 tarihlerinde Batman Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde verilecek.


Hem Güneydoğu’da hem de ulusal düzeyde online olarak verilecek  eğitime tüm vatandaşlar katılabilecek.

Batman ili başta olmak üzere bölgesel ve ulusal ihtiyaçlar doğrultusunda bireylerin gereksinim duyduğu alanlardaki profesyonel eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını, karşılamaya çalışan Batman Üniversitesi  Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, aynı zamanda kurumsal iş birlikleri ve protokoller yaparak belirli sertifika programlarına erişim imkanı bulmakta zorlanan vatandaşların eğitim hizmetlerine ve sertifika imkanlarına kavuşmalarını sağlıyor.

16 Ekim 2021 tarihine kadar  sürecek olan Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi Sertifika programına Türkiye’nin her köşesinden başvuru kabul ediliyor.

Daha detaylı bilgi https://batman.edu.tr/Birimler/btusem adresinden alınabilir.

Kopyalamayı desteklemiyor...