DİKKAT ÇEKEN
Beşiktaşlı bir futbolcuda virüs tespit edildi
Beşiktaş’ta bir futbolcu ve bir kulüp çalışanında yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı.
Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, “8 Mayıs Cuma günü, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde, tüm futbolcularımız, teknik heyetimiz ve tesis çalışanlarımıza Kovid-19 testi yapılmıştır. Yapılan testler neticesinde, bir futbolcumuz ile bir çalışanımızda pozitif Kovid-19 test sonucu tespit edilmiştir.” ifadelerine yer verildi.
AÇIKLAMANIN TAMAMINI BJK.COM.TR’DEN OKUYABİLİRSİNİZ.
![](https://www.medyajans.com/wp-content/uploads/2022/04/m-logo-beyaz.png)