Connect with us

GÜNDEM

Bodrum’dan videoya yayınlayan Can Ataklı FETÖ’yü aklamaya çalıştı, 15 Temmuz’u yok saydı…

Son Guncelleme:

Yaptığı skandal çıkışlarla bilinen Tele 1 sunucusu Can Ataklı, FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimini görmeyip; FETÖ diye bir şey olmadığını savundu. Ataklı yakın bir zamanda çektiği başka bir videoda da Hükümete karşı isyan çağrısı yapmıştı.

Milletin zaferinin 5. yılında anma etkinlikleri hakkında Youtube kanalında bir video yayınlayan Ataklı,  FETÖ’nün bir terör örgütü olmadığını ve 15 Temmuz’un bir darbe girişimi olmadığını savundu.

Ataklı’nın o skandal açıklamalarından satır başları şu şekilde;

“DARBE MARBE DEĞİL”

“15 Temmuz olayı çok dehşet bir olaydır. Hala gizemini çözemedik. Ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirim; 15 Temmuz darbe marbe değil. Kimse kimseyi kandırmasın. Bu tür şeylerin sonuçlarına bakılır. Olay kime yaradığına bakacaksın.

“BİR OYUN”

Darbe adı altında bir oyun oynanıyor ve bu işten bir iktidar, bir kişi anormal karlı çıkıyor. Ülkenin tamamını ele geçiriyor. Bütün kadrolarıyla beraber kılcal damarlara kadar girme şansı buluyorlar ve ceberut şekilde de yönetimi sürdürüyorlar. O zaman nasıl oldu kardeşim bu?”

“FETÖ DİYE BİR ŞEY YOK”

FETÖ diye bir şey yok arkadaşlar. FETÖ’yü bunlar uydurdular. Terör örgütü falan değil, kendimizi de vatandaşı da kandırmayalım. Hala da bununla korkutuyorlar. ‘Aman FETÖ’ vs. bizi korkutuyorlar. Yok öyle bir şey kardeşim.”

Kopyalamayı desteklemiyor...