Connect with us

GÜNDEM DIŞI

Bir Avrupa Milletvekili Brüksel’de Seks Partisinde basıldı…

Son Guncelleme:

Belçika’nın başkenti Brüksel kaçak bir gay grup seks partisine katıldığını itiraf eden Avrupa milletvekili Jazsef Szajer, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Euronews.com‘un haberine göre, Covid-19 salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağının olduğu Brüksel’de, geçtiğimiz cuma akşamı polis bir barda yaptığı baskında, çoğunluğu erkek olan 25 kişinin katıldığı bir grup seks partisiyle karşılaştı.

Jazsef Szajer

BBC ise Szajer’in ‘Gay Seks Partisinde basıldığını duyurdu… BBC “Macar milletvekili Jozsef Szajer polisin ‘eşcinsel seks partisi’ baskını sonrası istifa ettiğini yazdı.

OLAY YERİNDEN KAÇMAYA ÇALIŞMIŞ

Aralarında diplomatların da bulunduğu partide, Avrupa milletvekili Jozsef Szajer’in de olduğu öğrenildi. Polis ifadesine göre Szajer, olay yerinden kaçmaya çalışırken yaralandı, daha sonra dokunulmazlık hakkını kullanarak savunma yaptı.

Dosyaya yakın kaynaklar, olay yerinde uyuşturucunun bulunmasına rağmen, savcılığın şüpheliler hakkında takipsizlik kararı aldığını ifade etti.

Szajer, 1994’ten 2002’ye kadar Macar parlamentosunda Fidesz partisinin grup lideriydi. Daha sonra Avrupa Parlamentosu’na seçilerek siyasi kariyerine Brüksel’de devam etti. Ancak, ilk başta ismi açıklanmasa da, Szajer pazar akşamı görevinden istifa ettiğini açıklamıştı.

POPÜLER ETİKETLER

Kopyalamayı desteklemiyor...