Connect with us

GÜNDEM

ÇGD’den PKK’nın yayın organlarına ödül…

Son Guncelleme:

Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) terör örgütü PKK destekçisi yayın organları Mezopotamya Haber Ajansı ve Jin News’e ödül verdi. Ödül töreninde CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, HDP Sözcüsü Ebru Günay ve Türk Tabipleri Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı da yer aldı.

ÇGD tarafından verilen “Yılın Başarılı Gazetecileri Ödülleri” Ankara’da düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Törende PKK yanlısı yayınlarıyla bilinen Mezopotamya Ajansı ve Jinnews’e de ödül verildi.

CHP’Lİ ÖZGÜR ÖZEL DE TÖRENDEYDİ

Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde düzenlenen törene, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, HDP Sözcüsü Ebru Günay, Türk Tabipleri Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı ve CHP Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen gibi isimler katıldı.

Mezopotamya Haber Ajansı’ndan Cemil Uğur’a ‘Rafet Genç Haber Ödülü’, Jinnews’ten Filiz Zeyrek’e ‘2020 yılı Röportaj Ödülü’ verilirken, TTB Başkanı Fincancı da Dayanışma Ödülü’nü aldı.

MİMARLAR ODASI’NIN İZİNDE

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda da Mimarlar Odası, bu yıl altıncısını düzenlediği “Basın Ödülleri”nde, terör örgütü PKK’nın yayın organı Jin TV’ye ‘Uluslararası Televizyon Haberciliği’ dalında ödül vermişti.

Kaynak: Superhaber.com

Kopyalamayı desteklemiyor...