Connect with us

GÜNDEM

Geceliği 100 Bin TL’lik Kral dairesinde kalan Kılıçdaroğlu, 3 ayda bin TL gelen elektrik faturasını ödemeyince elektriği kesildi

3 ayda evine gelen bin TL’lik elektrik faturasını ödemeyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun elektriği kesildi. Sosyal Medya hesabından tüple aydınlandığını anlatmak için bir fotoğraf paylaşan Kılıçdaroğlu’nun, geçtiğimiz aylarda geceliği 100 bin TL olan İstanbul Boğazını gören bir otelin kral dairesinde konakladığı ortaya çıkmıştı.

Son Guncelleme:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2022 yılı başında elektrik fiyatlarına yapılan yüksek zamlardan sonra elektrik faturasını ödemeyeceğini duyurmuştu.

Elektriğinin kesildiğini duyurdu

CHP lideri Twitter’dan paylaştığı videoyla elektriğinin kesildiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu videoyu, “Eşimden az önce haber geldi, bugün elektriğimizi kesmişler. Buna maruz kalan milyonlar için çıktım bu yola. Bu eylemim bir sivil itaatsizlik çağrısı değildir. Bir direniştir. Eylemim ülkenin karanlıkta kalan ailelerine, çocuklarına ses olmak içindir.” notu ile paylaştı.

Yaşanan bu durumun ardından Kemal Kılıçdaroğlu evinden bir video daha paylaştı. Eşi Selvi Kılıçdaroğlu’yu da yanına alan Kılıçdaroğlu, tüplü ışıkla aydınlattığı evinden takipçilerine elektrik faturasını ödemeyeceğini söyledi.

Kılıçdaroğlu'nun videosundan çok kaldığı otel konuşuldu! Geceliği 100 bin  lira... - Son Dakika Haberler

BOĞAZ MANZARALI KRAL DAİRESİNDE KALMIŞTI

Kemal Kılıçdaroğlu geçtimiz aylarda İstanbul’da Boğaz manzaralı bir otelin kral dairesinden çektiği bir video ile gündeme gelmiş, CHP İstanbul Gençlik Kolları bu görüntüyü paylaşmıştı.

Kılıçdaroğlu’nun geceliği 100 TL olan odada kalması eleştirilmişti.

Kopyalamayı desteklemiyor...