Connect with us

GÜNDEM DIŞI

Gerilim filmi severler sinemaya! Dark Web: Karanlıktaki Çığlık vizyona giriyor…

Son Guncelleme:

Korku ve gerilim sevenlerin merakla beklediği Dark Web: Karanlıktaki Çığlık filmi bugün  izleyici ile buluşacak. Atlantik Medya Filmcilik’in dağıtımını üslendiği ‘Karanlıktaki Çığlık korkuyu iliklerine kadar hissetmeyi seven izleyicileri sinemalarda bekliyor.

Diego Savignano’nun yönetmenliğini yaptığı ve Black Mangala’nın yapımcılığını üstlendiği  ‘‘Karanlıktaki Çığlık’’ filmi 17 Eylül’de vizyona girecek.

Filmin oyuncu kadrosunda Clara Kovacic (“The 100 Candles Game”), Cucho Fernandez (“What The Waters Left Behind”), James Wright (“A Night Of Horror: Nightmare Radio’’), Germán Baudino (“Abrakadabra”) gibi önemli isimler yer almaktadır.

FİLMİN KONUSU

Filmde, internetin geleneksel arama motorları tarafından erişilemeyen büyük kısmının ‘dark web’ de yer aldığı düşünülmektedir. Ludovico 122 isimli genç bir Youtuber da Dark Web’in sekizinci seviyelerine ulaşmaya çalışır ve takipçileri için deneyimi filme alırken internetin en derin ve bilinmeyen kısmına nüfuz eder. Ancak hayatını değiştirecek korkunç bir sürprizle karşılaşır.

‘Karanlığa hapsolmaya hazır mısın?’ sloganıyla filmseverlerle buluşan korku gerilim filmi 17 Eylül Cuma günü vizyona girecek.

Kopyalamayı desteklemiyor...