Connect with us

GÜNDEM

PKK ile işbirliği yapıyorsunuz, ne işiniz var burada! İkizdere’ye giden Meral Akşener programın yarıda kesti…

Rize İkizdere’deki taş ocağına provokasyona giden Meral Akşener, vatandaşların “PKK’yla iş birliği yapıyorsun, ne işin var burada” tepkisiyle karşılaştı.

Son Guncelleme:

Rize’nin İkizdere ilçesinde taş ocağı bahanesiyle yapılan eylemlere destek vermek için giden İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e Rizeliler, Neden geldiniz, PKK’yla iş birliği yapıyorsunuz, ne işiniz var burada” dedi.

DALGA GEÇEREK KARŞILIK VERDİ

Bu sözler üzerine Meral Akşener önce Ha ha ha şeklinde gülerek karşılık verdi.

Rizeli bir kadının “Açıklama yapar mısınız? demesi üzerine Meral Akşener, “Nasıl bir iftira, sizi Allah’a havale ediyorum. Meral Akşener’e diyorsunuz be, ayıp ayıp. Hadi be oradan” diye bağırdı.

PROGRAMINI YARIDA KESTİ 

Meral Akşener, aracından inerek halkın arasında yürüdüğü sırada protesto edildi. Protestoların yükselmesi üzerine Akşener, İkizdere programını yarıda kesmek zorunda kaldı.

“Recep Tayyip Erdoğan” sloganı atan vatandaşlar, Cumhurbaşkanımıza katil diyeni istemiyoruz.” diyerek, İyi Parti Genel Başkanı’na olan tepkilerini dile getirdi.

Tepkiler üzerine Akşener, programını yarıda keserek İkizdere’den ayrılmak zorunda kaldı.

“NAMUSSUZLAR” DİYEREK HAKARET ETTİ

İYİ Parti’li bir kişi, “Protestoculara namussuzlar!” diyerek vatandaşlara hakaret ettiği görüldü.

Kalabalık arasındaki kimi kişiler İYİ Partililere ‘Sakin olun’ uyarısında bulunmasına rağmen kimi partilileri sakinleştirmek oldukça güç oldu.

Kopyalamayı desteklemiyor...