Connect with us

GÜNDEM DIŞI

İlk bölüm büyük ilgi gördü! Teşkilat dizisi kaç reyting aldı?

Son Guncelleme:

İlk bölümü dün gece TRT1’de yayınlanan Teşkilat dizisi en çok izlenen program oldu. Dizide Milli İstihbarat Teşkilatı’nın sır gibi saklanan ve kale adıyla bilinen kampüsünden görüntüler ilk kez ekrana geldi.

MİT’in görev uygulama teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler ve İHA/SİHA teknolojisindeki son gelişmeler de bu dizi ile izleyiciyle buluştu.

REYTİNG LİSTESİNİN İLK SIRASINDA YER ALDI

Teşkilat dünkü reyting listesinde bütün kategorilerde ilk sıraya yerleşti. Dizi Total’de 10.10 reytinge ulaşırken, AB’de 12.27, ABC kategorisinde ise 11.84 rakamını yakaladı.

OYUNCU KADROSU

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin’in yer aldığı ‘Teşkilat’ın ilk tanıtımı, diziye dair merakı arttırarak kısa sürede büyük ilgi gördü.

‘Teşkilat’, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken zorlu bir görevi kabul ederek, kelimenin tam anlamıyla “yer altına” inen ‘yedi vatan sevdalısının’ mücadelesini, fedakarlıklarını, adanmışlıklarını ekrana getirecek.

7 MART PAZAR REYTİNG SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Kopyalamayı desteklemiyor...