Connect with us

GÜNDEM

İstanbul’u yeniden kazanma sözü verdi! Ak Parti İstanbul İl Başkanı resmen Kabaktepe…

Son Guncelleme:

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı görevine seçilen gelen Osman Nuri Kabaktepe, ilk konuşmasında İstanbul’u yeniden kazanacaklarının sözünü verdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, partisinin İstanbul kongresinde ilk konuşmasını gerçekleştirdi.

Kabaktepe, ilk konuşmasında heyecanlı olduğu gözlendi. Kabaktepe, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a İstanbul’u yeniden kazanacaklarının sözünü verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Osman Nuri Kabaktepe’nin bu sözlerini alkışladı.

YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Osman Nuri Kabaktepe, konuşmasında şu ifadeleri kullandı;

“2023 seçimlerini kazanacağız. Bu bir bayrak yarışıdır. Başkanlıklar gelip geçicidir, aslolan davadır. Teşkilat işi, gönül işidir. Gönül işi, muhabbetle sağlanır. Bizler sessiz devrimi gerçekleştiren Recep Tayyip Erdoğan ile bu günlere geldik. Yapacak daha çok işimiz var.

Ülkenin başına gelen onca badire, darbe girişimlerinde milletimize güvendik. Milletimiz bu güveni boşa çıkarmadı ve gerekli tavrı gösterdi.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifadesiyle, gönül yapmaya geldik. Hizmetin aşığı, hırsın düşmanı olmaya geldik.

İSTANBUL’U KARIŞ KARIŞ DOLAŞACAĞIZ

İstanbul’u sokak sokak, karış karış dolaşacağız. Kapısını çalmadık, derdiyle dertlenmedik kimse bırakmayacağız.

Son olarak şunu ifade etmek istiyorum; İstanbul’da bir seferberblik olarak çalışacağız. İstanbul teşkilatı olarak; İstanbul kadar çoğulcu, İstanbul kadar renkli, İstanbul kadar kapsayıcı, İstanbul kadar geniş ufuklu, İstanbul kadar sevgi dolu, İstanbul kadar gönlü geniş olacağız.

Kopyalamayı desteklemiyor...