Connect with us

GÜNDEM

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Bahadır Erdem’in 15 Temmuz gecesi attığı skandal twitler ortaya çıktı…

Son Guncelleme:

İyi Parti Milletvekili Ümit Özdağ’ın İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında hakkında ortaya attığı FETÖ iddalarından sonra disipline sevkedilmişti. İyi Parti şimdi de Genel Başkan Yardımcısı Erdem’in 15 Temmuz gecesi attığı twitlerle çalkalanıyor…

Meral Akşener yönetimindeki İYİ Parti, son zamanlarda sıklıkla gündeme gelen FETÖ iddiaları ile çalkalanıyor. İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu iddia etmiş Meral Akşener de Kavuncu’ya sahip çıkmıştı. Tüm bu yaşananlar İYİ Parti ve FETÖ arasındaki kirli ilişkileri deşifre ederken İYİ Parti’den ses getirecek bir hamle geldi.

FETÖ’YE METHİYELER DİZMİŞ

Şimdi de İYİ Parti Adalet ve Hukuk Politikaları Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem’in 2012 yılında atılan ve Fethullahçı Terör Örgütü lideri Fethullah Gülen’e methiyeler düzdüğü ve 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi vatandaşlara yaptığı skandal çağrı ortaya çıktı.

DARBE GECESİ SKANDAL ÇAĞRI

Bahadır Erdem, hain darbe girişimi gecesi “Gençler ben CNN’den şu anda ayrıldım. Olay çok çok ciddi, evlerinize dönün. Lütfen evdeyseniz de çıkmayın. Yorum yapan tweetler falan atmayın” şeklinde skandal bir çağrı yaptı.

İYİ PARTİ FETÖ’NÜN MÜ KONTROLÜNDE?

2012 yılında Fethullahçı Terör Örgütü lideri Fethullah Gülen’i karşılama hayali kurup methiyeler düzen ve 2016 yılındaki hain darbe girişimi gecesi de vatandaşlara FETÖ’cü ağzıyla çağı yapan ayrıca “Türkiye’ye barış gelecekse Leyla Zana olmadan olmaz” diyen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem’in bu skandallara rağmen milliyetçi bir tabanı olduğu söylenen partide görev alması İYİ Parti FETÖ’nün mü kontrolünde sorusunu akıllara getirdi.

Kopyalamayı desteklemiyor...