Connect with us

GÜNDEM DIŞI

Konya’daki Süt Banyosu skandalı! Tiktok’ta artistlik yapar mahkemede şaşar…

Son Guncelleme:

Konya’da bir süt toplama tesislerinde bir çalışan tarafından Tiktok’ta paylaşılan görüntü büyük bir skandalı ortaya çıkardı.

Görüntüerin sosya medyada yayınanması üzerine akkında soruşturma başatıan Ugur Turgut adı işçinin ifadesinde ifadesinde suçlamaları kabul etmediği, “O süt değildi, kazanları yıkadığımız detarjandı” dediği öğrenildi.

Paylaşılan görüntülerde Konya’da Benefit Hayvancılık’a ait süt toplama tesislerinde çalışan Uğur Turgut olduğu belirtilen çalışanın süt kazanının içine girip banyo yaptığı görüldü.

Görüntülerin yayınlanmasından sonra infiale neden olan görüntülerin ardından banyo yapan Uğur Turgut ile görüntüleri çekip paylaşan Emre Sayar polis tarafından gözaltına alındı.

Şüphelilerin ilk ifadelerinde, O süt değildi, kazanları yıkadığımız detarjandı” dediği öğrenildi.

15 YILA KADAR HAPİS CEZASI İSTEMİ

Şüpheliler hakkında, Türk Ceza Kanunu’nun 185’inci ‘İçilecek sulara veya yenilecek veya içilecek veya kullanılacak veya tüketilecek her çeşit besin veya şeylere zehir katarak veya başka suretlerle bunları bozarak kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye düşüren kimseye 2 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası verilir’ maddesi kapsamında işlem yapılacak.

Kopyalamayı desteklemiyor...