Connect with us

DİKKAT ÇEKEN

Mahalle baskısı mı dediniz? Şükriye Tutkun yaşadıklarını anlattı

Son Guncelleme:

Türk Halk Müziği sanatçısı Şükriye Tutkun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin tüm konserlerini iptal ettiğini, Beşiktaş Belediyesi’nin üç yıldır verdiği konserlerin ücretlerini ödemediğini ve son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kara listeye alındığını açıkladı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un eviyle ilgili tartışmalarda gündeme gelen Ses Sanatçısı Şükriye Tutkun; sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından yaptığı paylaşımda CHP’li belediyeler tarafından ‘Yandaş Sanatçılar Listesi’ yapıldığını ve kendisinin de sepete atıldığını açıkladı.

NE OLMUŞTU?

Şükriye Tutkun, geçtiğimiz aylarda da komşusu olduğu İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Kuzguncuk’ta kiraladığı evle ilgili Cumhuriyet gazetesinde yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını anlatması üzerine linç edilmişti.

Cumhuriyetin haberinden sonra İBB ekipleri habere konu olan bölümleri yıkmış, CHP Üsküdar İlçe başkanı Altun’un evini gizlice görüntülerken yakalanmıştı.

Tutkun, “Fahrettin beyin oturduğu yer olarak trilyonluk bir villa koymuşlar fotoğraflarda yalı koymuşlar ama oturduğu yer 50 metre kare bir yer’ ifadelerini kullanması sebebiyle hakaretlere maruz kalmıştı.

Kopyalamayı desteklemiyor...