Connect with us

GÜNDEM

Mısır’a kaçtığı tespit edilen yazar ve oğlu hakkında yakalama kararı

Eyüpsultan’da, kullandığı arabayla yol kenarındaki ATV tipi araçlara çarparak bir kişinin ölümüne, 4 kişinin de yaralanmasına neden olduktan sonra Mısır’a gittiği tespit edilen 17 yaşındaki sürücü ve annesi yazar Eylem Tok hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Son Guncelleme:

İstanbul’da 1 Mart’ta akşam saatlerinde Belgrad Ormanı yönüne ATV motorlarla giden Oğuz Murat Acı (29), Tahsin Arslan (23), Süleyman Arslan (21), Hasan Topal (25), İbrahim Gümüş (27), motorlardan birinin arıza yapmasıyla Kemerburgaz yolunda emniyet şeridinde durdu.

Diğer şahıslar ise motordaki arızayla ilgilenmeye çalışırken korkunç bir kaza meydana geldi.

O esnada Timur Cihantimur yönetimindeki Porsche marka lüks araç, yol kenarında bekleyen şahıslara çarptı. Çarpmanın etkisiyle 5 kişi, ormanlık alana savruldu.

Yaralananlardan Oğuz Murat Acı’nın durumunun daha ağır olduğu aktarılırken, hastaneye kaldırılan genç adamı hayatını kaybetti. Kaza sonrası Timur Cihantimur, telefon ile annesini arayarak olay yerine gelmesini istedi.

Bunun üzerine olay yerine gelen yazar Eylem Tok, oğlu Timur Cihantimur’u alarak olay yerinden kaçtı. Timar Cihantimur’un babasının da plastik cerrah Bülent Cihantimur olduğu öğrenildi.

Kaza sonrası olay yerinden kaçan Timur Cihantimur ve yazar Eylem Tok’un, saat 02.00 sıralarında İstanbul Havalimanı’na geldikleri öğrenildi.

Mısır’a kaçtıkları tespit edildi

Havalimanındaki işlemlerinin ardından anne ve oğlunun, uçakla Mısır’a gittikleri öğrenildi.

Eyüpsultan’da yol kenarında bekleyen Oğuz Murat Acı’ya lüks bir araç çarptı. Çarpma sonrası lüks araç sürücüsü 16 yaşındaki Timur Cihantimur olay yerine gelen annesi yazar Eylem Tok ile birlikte Mısır’a kaçtığı tespit edilmişti.

Kopyalamayı desteklemiyor...