Connect with us

GÜNDEM

Muhittin Böcek’ten hastanedeyken arkasından iş çeviren CHP’lilere zehir zemberek sözler…

Son Guncelleme:

Koronavirüse yakalanmasının ardından 4 ay hastanede yaşam mücadelesi veren Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı CHP’li Muhittin Böcek, partisinden bazı isimleri hedef alarak, ”Partimizin çatısı altında bulunan bazı menfaat gruplarının insan olmayı unuttuklarını gördüm” ifadelerini kullandı.

Koronavirüs tedavisinin ardından 4 ay sonra taburcu olarak göreve başlayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşlara yazılı olarak açıklamada bulundu.

Muhittin Böcek

‘Sevgili Antalyalılar, değerli hemşehrilerim, kıymetli dostlarım’ diyerek sözlerine başlayan Başkan Muhittin Böcek, en büyük mutluluğunun, bütün unvanlardan muaf, önce insan olarak ve hep insan kalarak kutsal hizmet yolcuğundan bugünlere gelmiş olmak olduğunu ifade ederek, şu ifadeleri kullandı:

“Bu süreçte ‘vefanın’ ne kadar önemli olduğunu anladım, bir kez daha. 18 yıl boyunca çatısı altında mücadele ettiğim, ilkelerine ve ideallerine hiç ihanet etmediğim, başarıya ulaşması için her zaman var gücümle çalıştığım partimizin çatısı altında bulunan bazı menfaat gruplarının insan olmayı unuttuklarını gördüm. Ahlaki ve etik olmayan bir şekilde, gelecek hesapları yaptıklarına şahit oldum. Bu şahısların oyunlarına, benimle birlikte siz de şahit oldunuz; biliyorum. Uğrunda savaş verdiğimiz demokrasiye yakışmayan, seçilmiş bir başkanın inisiyatiflerini hiçe sayan uygulamalar yapmanın dışında; bu insanların, ben hastanede yaşam savaşı verirken öleceğimi, hatta öldüğümü düşünmeleri hepimizi insanlığımızdan utandırdı.”

AK PARTİ’YE GEÇECEĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde yaşadıklarından son derece rahatsız olan Böcek’in AK Parti’ye geçeceği iddia edilmişti

Kopyalamayı desteklemiyor...